Zaloguj się, aby obserwować  
Industry

Co byś zrobił gdybyś miał 50 miliardów??

304 postów w tym temacie

Wykupiłbym jak największą ilość pół naftowych i kopalni złota oraz diamentów . Potem kupiłbym sobie dwa domy - jeden na Mauritiusie ,a drugi na Islandii albo w Finlandii ( plus ewentualnie mieszkanie w Nowym Jorku ) . Żyłbym z procentów z inwestycji ( kopalnie ) i poza graniem na nowym ( wyoverclockingowanym i w ogóle :P ) kompie trenowałbym sobie kenjitsu i taekwondo . Zacząłbym kolekcjonować japońskie miecze i obrazy ( niekoniecznie japońskie po prostu dobre :P ) .Aha jeszcze samochody - Mercedes M''cLaren SLR , Rolce Roys Phantom ,Porshe GT2 911 ,Vauxhall , Ferrari 360 ,Bristol Blantheim 3s ,Aston Martin Vanquish V12 i to chyba wszystko ( narazie :P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak bym miał 50 miliardów:
- wypasioną willę z basenem 50m,
- samochód Land Rover Range Rover,
- samochód BMW M3,
- studio Codemasters i EA :P
- CD Prpjekt,
-wypasionego kompa, którego bym upgradował co miesiąc w części niedostępne w polsce :P

No nie wiem czy nie za dużo, ale w końcu to marzenia :P
NAJBARDZIEJ TO BYM JEDNAK CHCIAŁ wykupić licencję na zwolnienie ze szkoły :P Szkoda, że nie ma...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdybym zamiast "mienia" 50 miliardów wygrałbym takowe, to bym nie miał połowy z nich, bo bym oddał fiskusowi. Więc, co bym zrobił z 25 miliardami ? Część do banku, część w przyjemności i przyszłość....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co bym zrobił? Kilka rzeczy:
- fajny dom z dobrym sejfem na kasiorę ;),
- fajna bryka dla mnie i druga dla mojej żony,
- duuużo podróży po świecie,
- zapewnienie najlepszej edukacji dla dziecka,
- porozdawałbym trochę rodzinie,
- trochę na cele charytatywne,
- wypasione sprzęt komputerowy i gierki jakie tylko mi się zamarzą,
- kupiłbym wszystkie książki, które chcę mieć (a jest tego naprawdę dużo),
- .... zastanowiłbym się jakbym miał taką kasę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

był już kiedyś podobny temat - bodajże ''co bym zrobił, gdybym był miliarderem''

i powtórzę swoją opinię: kupiłbym helikopter (żeby mieć), a potem na swojej prywatnej tropikalnej wyspie całymi dniami malowałbym figurki Warhammera popijając zimne drinki.
ech, rozmarzyłem sie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest tak duża kasa że sam nie wiem..napewno bym zainwestował w coś..Jakiś Hotel,może restauracja,część bym wydał..Część odstawił na jakieś konto bo nie trzymałbym takiej kasy w domu..Przeprowadziłbym się prewnie..Może do jakiś ciepłych krajów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dałbym wszystko naszym posłom żeby ratowali kraj :D A poważnie, to zapewne zająłbym się zdobywaniem kolejnych 50 miliardow, inwestując te ktore już mam. No i zbudowałbym sobie zamek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:04, PsychoMan napisał:

Dałbym wszystko naszym posłom żeby ratowali kraj :D A poważnie, to zapewne zająłbym się zdobywaniem
kolejnych 50 miliardow, inwestując te ktore już mam. No i zbudowałbym sobie zamek.


taki prawdziwy, z murami, fosą ( i krokodylami w fosie) i ekstrzemalnie zimnymi podłogami z kamienia?
heh, ja też taki chcę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najpierw zbudowałbym sobie jakąś konkretną chałupę, potem oczywiście kupno Astona Martina DB9, Suzuki RM 250, wszelkich istniejących konsol i kompa z najwydajniejszymi częściami.

Potem może założyłbym jakąś firmę, a jeśli nie to na pewno umieścił pieniądze na koncie w banku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2006 o 15:06, Azrathel napisał:

taki prawdziwy, z murami, fosą ( i krokodylami w fosie) i ekstrzemalnie zimnymi podłogami z
kamienia?
heh, ja też taki chcę :)

No chyba że taki! Tylko bym sobie zafundował podgrzewaną podłogę żebym nie musiał cały rok w zimowkach po domu jeździć. A co! W końcu mnie będzie stać, nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kupiłbym: :-)

- Willę z ( basenem, sauną, bilardem, stawem ( po którym bym jeździł skuterkami wodnymi ), ogrodem botanicznym, dwupiętrowym garażem, Mc'' Donaldem :-D, strzelnicą, torem gokardowym, torem dla qadów, salonem piękności :-P, jakuzzi, łóżkiem wodnym, stołem do ping - ponga, salą gimnastyczną do ( siatkówki, koszykówki, piłki nożnej )

- Specjalny komputer na zamówienie ( AMD Athlon 10000+, Radeon 8000GTX :-D, 30 GB RAMu, szklana obudowa z białymi neonami, wirtualna klawiatura na Bluetooth''a )

- Samochódy ( Fiat Panda 4x4, Mercedes na zamówienie za jedyne 2 miliardy :-), i kilka jeszcze innych )

- Wykupiłbym jakąś wyspę, żeby nikt nie miał na nią wstępu... wybudowałbym na niej willę podobną do tej wyżej ^ :-)

- Zostawiłbym 10 miliardów, a resztę oddałbym na sprzęt dla ratowania chorych dzieci i starszych ludzi...

Jeśli by coś jeszcze zostało oddałbym Polscę resztę pieniędzy na budowę dobrych dróg i autostrad...

Koniec :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym se kupił wszystkie gry z CDProject, jakiś motor, kupił bym nowiutki komputer a ten który mam teraz to bym se zostawił i go ulepszył , jednym słowem bym po prostu se poświrował . :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja bym sobie:

- kupił każde istniejące auto, każde
- kupiłbym ogromne lotnisko i tam testował sportowe samochody
- żyłbym z procentów (łoooooo!)
- mieszkałbym nadal w mieszkaniu
- dałbym 10 miliardów na jakąś fundację
- wykupiłbym moją szkołę i zamienił ją na poligon!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A więc tak :
- 10 miliardów na cele charytatywne
- 20 miliardów na konto, lub lepiej na lokatę
Z pozostałych pieniędzy kupiłbym sobie :
- Jakiegoś porządnego kija z Fat Pipe bo ten którego mam już się sypie :(
- nowy komputer bo ten który posiadam ledwo udżwignął Age Of Empires III
- jakiś samochód dla brata
- siłownie dla taty
- dla mnie skuter

A dodatkowo wybudował bym w moim mieście poteżną sale sportową... A reszte z tego wydał bym na zakłady bukmacherskie :PP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm...
35 miliardów - dla zwierząt, schronisk itd. tylko, że sam bym je wybrał, bo państwo sobie by wziąło by parę procent. :D
10 miliardów - inne cele cahrytatywne
A te 5 millardów to na jakieś nagrody za nauka, czy co innego mi do głowy przyjdzie, ale te dobre pomysły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to co ja bym zrobił, gdybym miał 50 miliardów??? Oto i co bym zrobił:

- 5 miliardów na cele charytatywne i takie różne w tym stylu ;)
- Gdyby była bardzo, ale to bardzo wysoka suma w totka, wziąłbym typował wszystkie liczby jakie są, bo jeśli bym wygrał to zwróciłoby się z nawiązką ;)
- coś na remont domu, bo tynk od ścian ( na zewnątrz ) odpada ;)
- "trochę" gier na PS2 bym sobie kupił ;)
- dałbym tacie troszkę, bo jego sklep podupada :(
- poprosiłbym o ogrodzenie domu ( mieszkam w kamienicy dziadka )
- wykupiłbym taki skwerek obok domu, ogrodziłbym, żeby psy tam nie sikały i byłby spokój z grą w nogę

A reszta...coś by się wymyśliło, bo do takiej sumy trzeba mieć fantazję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować