Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rocksteady: Warto poczekać dłużej na Batman: Arkham Asylum na PC

21 postów w tym temacie

Jedynym powodem opóźnienia jest chęć wrzucenia tekstur lepszej jakości? Większej ściemy nie słyszałem już dawno: wiadomo, że tytuł sprzedany na konsoli wygeneruje większy zysk, więc im szybciej Użytkownicy konsol kupią tym lepiej - a gdyby taki user jednocześnie posiadał PC i miał wybór czy kupić w tym samym momencie drożej na PS3/X360 czy taniej na PC to na 99% wybrałby tę drugą opcję, a tak niestety: jeśli chce zagrać wcześniej to będzie musiał zapłacić więcej... Czysty marketing - tylko po co takie pier...dzielenie dlaczego dostaniemy grę później? To się w ogóle kupy nie trzyma. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 12:55, Kafar napisał:

Tytuł ;) chyba że PC jeszcze nie dostał pierwszej części ;)


No Arkham Asylum miał również opóźnienie na pc, ale chyba nie aż takie :P


Grałem w Arkham Asylum i na PC i na PS3, jedyne co sie dało zauważyć gorszego to brak aa i czasami troche gorsze tekstury. Grało sie natomiast tak samo dobrze. Jeśli na serio poprawiają tekstury na pc to tylko dobrze dla was, ja wybieram jednak wersje na ps3 bo boje sie że mój pc nie dałby już rady z wysokimi detalami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@Pajonk78
Nie zapominaj, że na zachodzie gry na konsole praktycznie kosztują tyle samo co na PC (PC są droższe tam niż u nas), różnica jest marginalna, więc Twój argument nie ma sensu. Nawet u nas ja sam mając do wyboru wersję PC i konsolową wybrałbym konsolową ;). Może jednak naprawdę chcą dopracować? Niezapominajcie, że PC to dziesiątki ustawień i konfiguracji, konsole są dwie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie pogniewałbym się gdyby PC dostało wszystkie dlc za darmo po premierze xD
Zwykłe lanie wazeliny takie jak ubi z AC...
No cóż skoro tak zrobili to i tak jak tupnę nóżką to nie wydadzą w październiku...
Aby to było warte tego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czemu edycja PC będzie miała obsówę ?? Prosta sprawa . Znając życie gadanie o lepszych teksturach jest przykrywką dla upychania do gry zawartość jakiegoś DLC które w edycji konsolowej trzeba będzie sobie dokupić . Nic tylko czekać na tańszą kompletną edycję GOTY .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 13:03, Gregory_P napisał:

> Tytuł ;) chyba że PC jeszcze nie dostał pierwszej części ;)

No Arkham Asylum miał również opóźnienie na pc, ale chyba nie aż takie :P


Grałem w Arkham Asylum i na PC i na PS3, jedyne co sie dało zauważyć gorszego to brak
aa i czasami troche gorsze tekstury. Grało sie natomiast tak samo dobrze. Jeśli na serio
poprawiają tekstury na pc to tylko dobrze dla was, ja wybieram jednak wersje na ps3 bo
boje sie że mój pc nie dałby już rady z wysokimi detalami.


Ja biorę wersje ps3 lub 360 nie wiem jeszcze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja tam bym nie pogardził za zwłokę wszystkimi 6cioma skinami dla Pc za free... bo z kolekcjonerki wynika, że tylko TDR dostaniemy, mimo tego, że na promo zdjęciach EK jest karta z zapodanymi wszystkimi skórkami dla EK właśnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować