Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Afterfall: InSanity - pełen smaczków teaser już do obejrzenia!

18 postów w tym temacie

Łukasz Wiśniewski

Wczoraj komentowaliśmy pierwszy gameplay z gry Afterfall: InSanity, a dziś nadeszła pora na profesjonalny teaser trailer. Sporo w nim smaczków czytelnych tylko dla Polaków, prawdopodobnie zwłaszcza dla tych mieszkających na Górnym Śląsku.

Przeczytaj cały tekst "Afterfall: InSanity - pełen smaczków teaser już do obejrzenia!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy te "polskie smaczki" będą tylko w polskiej wersji gry czy pójdą na cały świat? :)
A teaser nie najgorszy ale też nie jakiś powalający. Poza tym miałem wrażenie, że napisy końcowe i prezentacja tytułu były dłuższe niż sam teaser.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Nie bywam w Katowicach i okolicach zbyt często (ostatnio nawet nie raz do roku), ale czuję w kościach, ze ktoś z Górnego Śląska byłby w stanie wychwycić więcej smaczków.... Mam rację, czy się mylę?"

Przeczytawszy opinię Lucasa myślałem że obraża moje miasto i ludzi... dopiero potem wpadłem na genialny pomysł że jednak akcja tej gry toczy się w Katowicach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jakoś specjalnie mnie ta produkcja nie przekonuje... A z tymi całymi smaczkami to przesadzacie.
Ja tam mam jedno czy na szyldzie sklepowym pisze ciucholand czy inna nazwa a wraki aut też mnie specjalnie nie podniecają. Wystarczy dobra gra. Zresztą czy podczas gry tak zwracacie uwagę na takie drobnostki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli Afterfall: InSanity będzie w dniu premiery kosztował 19,90 zł. to wtedy kupię to grę! Po wczorajszym gameplayu więcej się spodziewałem! Obecnie nie mam złudzeń iż ta gra może czymś zaskoczyć, gdyż wszystko w niej kuleje począwszy od grafiki a skończywszy na fabule!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak zwykle NEG pokazuje ledwo 10sekund z "gameplayu" którego nie ma ;) pokazujecie tylko i wyłącznie 10 sekund grafiki. Samego gameplayu jak nie było tak nie ma. Szkoda tylko niektórych ludzi marnujących sie w tej słabej (ciągle kłamiącej) firmie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2011 o 16:12, YashaKun napisał:

Jak zwykle NEG pokazuje ledwo 10sekund z "gameplayu" którego nie ma ;) pokazujecie tylko
i wyłącznie 10 sekund grafiki. Samego gameplayu jak nie było tak nie ma. Szkoda tylko
niektórych ludzi marnujących sie w tej słabej (ciągle kłamiącej) firmie

Gameplay był wczoraj (jakieś 36 razy dłuższy niż sugerujesz), dziś jest teaser. Skorzystaj z linka w leadzie...
Można z jakichś powodów nie lubić studia czy wydawcy, ale wypada wtedy nie lubić sensownie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie kolejna "wielka polska produkcja" (a przynajmniej kreowana na taką), która nie odniesie sukcesu bo będzie słaba... Nie należę do tych, którzy kupują polskie gry tylko dlatego że są polskie :)

Tak samo Bulletstorm miał być super (a był bardzo krótki), HardReset (który był jeszcze krótszy), Dead Island (który wydaje się najlepszy z tych wszystkich, a mimo to każdy kolejny filmik, tekst, recenzja na jego temat mnie tylko zniechęca do kupna)... Jedynie Wiesiu się wyłamuje, ale osobiście nie grałem bo czekam na wersję konsolową :)

Moim zdaniem jeszcze wiele nam brakuje do zachodu i zanim Polacy zaczną robić naprawdę dobre gry tj. CoD, Battlefield, Assassins Creed, Gears Of War to minie jeszcze sporo czasu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

PLexius - zgadza się. Polskie firmy na razie bawią się w deweloperkę gier a nie robią poważne projekty.
Serwisy growe i gazety biją pianę na cześć rodzimych firm i ich projektów, a tak na prawdę jesteśmy szarym tłem dla światowej ligi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja dosc czesto bywam w katowicach, albo choć przez nie przejzdzam i powiem ze tym teaserze to 100% byly katowice. 90% tamtego krajobrazu nadaje sie do takich gier a nawet klimatow typu fallout :P I jak to powiedział Peregrim Tuk "Katowice: nie chaiłbym tam mieszkać za ***" http://youtu.be/ZIRBHrJZVmk?t=7m5s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować