Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

I to jest smutne i zarazem przykre. Zrobili z nieznanej kobiety gwiazdę, a Rozenek to dobry aktor, o którym nie słychać, bo jest mało medialny przez brak skandali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 16:34, Kraju napisał:

I to jest smutne i zarazem przykre. Zrobili z nieznanej kobiety gwiazdę, a Rozenek to
dobry aktor, o którym nie słychać, bo jest mało medialny przez brak skandali.


Jacek Rozenek jest świetnym fachowcem. Życzyłbym sobie więcej tej klasy aktorów w polskich grach. On się już praktycznie stał Geraltem. Nie wyobrażam sobie kogoś innego w tej roli. Żebrowski jest dobry, ale on miał swoje 5 minut w filmie. Co do Yen - dobór aktorki będzie nie lada wyzwaniem. To trochę jak szukanie odpowiedniego głosu dla wiedźmina z Rivii. To samo z Ciri. Wystarczy, że coś pójdzie nie tak i gracze znienawidzą tę postać już po pierwszym otwarciu ust.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozenek podłożył głos bez zarzutów, ale dlaczego Żebrowski nie miałby zrobić tego na takim samym poziomie,albo nawet lepiej? Jako aktor wyżej cenię umiejętności właśnie Michała. Poza tym wkurza mnie, że cięgi za nieudany film zbiera Żebrowski. Okej, Twórcy chcą się odciąć od filmu, ale akurat Żebrowski zagrał w filmie okej i dał z siebie wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widocznie dał za mało, bo film jest tragiczny i Żebrowski również się do tego przyczynił. Rozenek jest świetny w roli Geralta. Wczuwa się w tą postać, jest świetny. Tak samo jak cała reszta. Nie ma sensu zmieniać w trzeciej części głosów postaci. Fani nie zostawiliby na nich suchej nitki. Ja osobiście wolę zdecydowanie Rozenka. Głos kogokolwiek z filmu za bardzo przypominałby mi tego gniota, a tego zdecydowanie nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to już Ty masz problem,skoro słyszysz głos aktora i przypominają Ci się jego poprzednie filmy. To film jest tragiczny, a nie głos Żebrowskiego i jego umiejętności. To raczej nie Żebrowski się do tego przyczynił, bo skoro plejada najlepszych polskich aktorów nie uratowała filmu, to był on nie do uratowania (brawa dla Pana Brodzkiego).
Nikt nie mówi, że Rozenek jest zły i że należy go zmienić. W moim przekonaniu Żebrowski nie zrobiłby tego gorzej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Film bardzo mi obrzydził całe uniwersum Wiedźmina. Dopiero gra skłoniła mnie do ponownego zapoznania się z Wiedźminem. Wcześniej gdy słyszałem imię Geralt od razu widziałem twarz Żebrowskiego. Identycznie było z resztą postaci. Aktorzy przypominają piłkarzy w nożnej, bez dobrego trenera będą to tylko piłkarze, zamiast drużyny. Tak samo w filmie, to będą tylko aktorzy, zamiast postaci. I tak było w filmie. Jak dla mnie Rozenek robi to świetnie i nie chce wiedzieć jak wywiązałby się Żebrowski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.02.2013 o 17:10, Vojtas napisał:

Nie wyobrażam sobie kogoś innego w tej roli.

No, chyba że Boberka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 18:21, Madoc napisał:

> Nie wyobrażam sobie kogoś innego w tej roli.
No, chyba że Boberka.



W roli Geralta?! O bogowie, nie, to by nie mogło być. Nie.
Ciekawe czy powróci szybkie menu ze spowolnieniem czasu z dwójki. Nie byłem zbytnio fanem tego rozwiązania...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero dzisiaj na grafice z GameInformera zauważyłem że... Geralt ma brode! Myślicie że w trakcie gry też będzie ją miał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najprawdopodobniej tak, choć pamiętajmy, że wygląd z pierwszy trailerów i screenów nie jest adekwatny. Jest jeszcze dużo czasu i wygląd Geralta może ulec zmianie. Broda, dodatkowo siwa, dodaje mu starości i zmęczenia. I liczę na pewne "zmęczenie materiału" u Geralta, bo może to być całkiem ciekawe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 21:51, Demi23 napisał:

Dopiero dzisiaj na grafice z GameInformera zauważyłem że... Geralt ma brode! Myślicie
że w trakcie gry też będzie ją miał?


Zawsze będziesz mógł ją zgolić,gdyż w grze będzie fryzjer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 22:36, Kraju napisał:

Tego nie wiadomo. Na pewno będzie można zmieniać fryzury, ale nic o brodzie nie było.


W sumie racja,ale dla REDów chyba nie jest wielkim problemem usunięcie zarostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.02.2013 o 22:38, bobobo napisał:

> Tego nie wiadomo. Na pewno będzie można zmieniać fryzury, ale nic o brodzie nie
było.

W sumie racja,ale dla REDów chyba nie jest wielkim problemem usunięcie zarostu.


Mieczem będą tnąć!
A nie do fryzjera :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz dane mi było zobaczyć screeny z gameinformara. Wyglądają one mega klimatycznie. Ilość szczegółów, zmienne kolory, przy tych niebieskich aż czuć chłód, a przy jasnych ciepło. To tak w razie gdyby ktoś nie wiedział o czym mówię - http://www.allgamesbeta.com/2013/02/the-witcher-3-wild-hunt-screenshots.html
Nie jest to świeży news.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się