Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2014 o 16:23, Eternal101 napisał:

Czytałem i wiem że w grach akcja dzieje sie w czasie rzeczywistym a film nie, no ale
gra wyświetla 25-30 i film, oglądałem hobbita w 48 fpsach i jak dla mnie różnicy nie
widać, a jeśli faktycznie jest to taka że chyba teleskop trzeba by wziąć żeby zauważyć
;>.


Właśnie po takim Hobbicie w 48 klatkach widać jaka jest różnica między filmem a grą.

Dnia 31.05.2014 o 16:23, Eternal101 napisał:

Szkoda że w dość głupi kierunek podąża ta "norma" ;/ i te zmiany. Ale jak napisałeś każdy
gra jak lubi. Tak swoją drogą ciekawe jak ci wszyscy maniacy 60 fpsów do tej pory na
xboxie 360 i PS3 grali :D, taki tivolt o którym już kiedyś wspominałem, ten typ mnie
przeraża :D.


Może grają tylko na przepotężnych PC-tach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 16:43, Kraju napisał:

Właśnie po takim Hobbicie w 48 klatkach widać jaka jest różnica między filmem a grą.

Ja różnicy nie widzę, sorry.

Dnia 31.05.2014 o 16:43, Kraju napisał:

Może grają tylko na przepotężnych PC-tach?

No w takiego RDR''a nie pogra na PC''cie ;<.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 14:54, Eternal101 napisał:

Widzę że wątek o W3 zamienił się w wątek 30 fps vs 60 fps ;/. [...]


Więc może warto by skończyć ten wątek i wrócić do meritum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2014 o 20:54, Eternal101 napisał:

Ja już swoje skończyłem ;>.


Skończ w końcu ten offtop, po moim EOT powinniście wrócić do tematu wątku... Nie odpisuj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że EK takie... kiepskie nieco? Nie ma uderzenia jakiegoś takiego.
Sam zwiastun zmusił mnie do taszczenia szczęki za sobą przez parę minut... Czekam. Mocno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 23:11, Sipso napisał:

Czy tylko ja odnoszę wrażenie, że EK takie... kiepskie nieco? Nie ma uderzenia jakiegoś
takiego.
Sam zwiastun zmusił mnie do taszczenia szczęki za sobą przez parę minut... Czekam. Mocno.


Lepsze to niż tysiące gówien niskiej jakości upchanej do kolekcjonerki W2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nigdy nie przepadałem za Ciri, ale Yennefer jak najbardziej mam ochotę poznać! Fajnie zobaczyć też starych kompanów z Kaer Morhen, których zabrakło w drugiej części, a którzy mają ponoć sporą rolę do odegrania w W3. Nadal skrywam też nieśmiałe nadzieje na skrzyżowanie dróg z Panią Jeziora. Myślę, że powrót Ciri niesie ku temu jakieś sensowne szanse. Soundtrack, póki co, genialny. Sporo wiedźmińskiego folkloru, mało wydmuchanej epickości. Cóż, pora odkładać oreny na PS4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 00:02, vegost napisał:

Ktoś orientuję się jakie są wymagania ? Człowiek wiedział by, ile ma kasy odkładać na
nowy sprzęt :)


Nie są jeszcze podane :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 00:03, Isildur napisał:

Nie są jeszcze podane :P


No to słabo :P Pewnie podadzą w nowym roku, żeby mieć pewność pod koniec prac produkcji. Trzeba chyba obstawiać i7.. i jakiś wydajny GTX.. Oeh... 4k złociszy jak nie lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.06.2014 o 23:35, Sipso napisał:

Fakt. Choć sam mam EK dwójki na xboksa. Skromna, ale za tę cenę...

Też mam i bardzo mi się podoba. Świetny artbook.
Teraz zamówiłem na PS4 bez wahania. Wcale nie wydaje mi się kiepska, figurka fajna moim zdaniem.
Fakt, nie ma może uderzenia ale wydaje się solidna. W sumie żadna kolekcjonerka mnie już tak nie "podnieca" jak parę lat temu . Starzejemy się :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 00:02, vegost napisał:

Człowiek wiedział by, ile ma kasy odkładać na nowy sprzęt :)


Na samą skrzynie tak z 3,5-4 w lutym powinno starczyć. Trochę nowego sprzętu się do tego czasu pojawi ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 00:25, Shinigami napisał:

Na samą skrzynie tak z 3,5-4 w lutym powinno starczyć. Trochę nowego sprzętu się do tego
czasu pojawi ;D


Tak, nowy sprzęt wyjdzie i będzie kosztował połowę przeznaczonej kwoty na samą skrzynkę :) Komputer zawsze kupuje przyszłościowy, ale za rozsądne cenę. Kiedyś kupiłem quada i do teraz mi jakoś służył. Czas, żeby poszedł na emeryturę. Nie warto kupować sprzętu z najwyższej półki, skoro sprzęt ze średniej jest niewiele gorszy a cena o połowa niższa. Marketing swoje a wiedza swoja :) W wakacje jakaś dodatkową robotę dorwać i zarobić na skrzynkę i na EK bo 350 zł to ból dla portfela :D Oczywiście o ile dostanę EK bo nie wiadomo ile ludzi przede mną zamówiło :) Pierwszy-lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolałbym gdyby to był sam Geralt w jakiejś w miarę normalnej pozie. Stojący z mieczem w jednej dłoni i z głową jakiejś paskudy w drugiej, czy, nawet imo lepiej, siedzący na Płotce :P
Polecę ze zwykłą edycją. Do premiery pewnie PS4 uda się zdobyć. A jak nie to kompjutor jeszcze powinien dać wtedy radę.

Z Yennefer i Triss, po dwójce, będzie nieco awkward.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2014 o 02:20, Sipso napisał:

Z Yennefer i Triss, po dwójce, będzie nieco awkward.


Czy ja wiem, zawsze może być na początku gry rozmowa z Triss, "... dla mnie to tylko przyjaźń" etc. etc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 02:20, Sipso napisał:

Wolałbym gdyby to był sam Geralt w jakiejś w miarę normalnej pozie.


Albo w miłosnym uścisku z Yennefer? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jejku jakie z Was marudy. EK kiepskie, figurka słaba. Co by nie dali malkontenci zawsze się znajdą :)
Jak dla mnie figurka jest fajna. A skład EK lepszy taki niż jak ktoś wyżej wspomniał "tysiące gówien niskiej jakości upchanej do kolekcjonerki"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się