Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Pierwsza kolekcjonerka od czasów poprzedniego Wiedźmina zamówiona. I pomimo tego trendu by do większości EK dodawać figurki głównych bohaterów, dla mnie to pierwsza taka, nie licząc popiersia, a to stoi w pokoju i z marsowym wyrazem twarzy zbiera kurz (odczulany alergik na roztocza, pozdrawiam). Na obrazku wygląda fajnie, ale koszta jakie ze sobą owa przyjemnostka pociąga są naprawdę potężne i trochę doskwiera przez to brak jakiejś fajniejszej drobnicy, wzorem tych kości (w woreczku trzymam swój cały zestaw erpegowy) i monety z dwójki. Niekoniecznie zaraz na skalę Techlandu (dla przypomnienia: http://img6.gram.pl/20110808141918.jpg ), ale coś z universum byłoby wskazane, ot choćby kufel. Albo jakiś gnomi wynalazek potrafiący odpalić tę grę. Grabie żelazne.

I nieco szkoda, że nie podtrzymali wątku kompatybilności dwóch poprzednich kolekcjonerek, jakaś nadstawka byłaby spoko ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2014 o 16:25, KrzysztofMarek napisał:

Wracając do Wiedźmina, to dzisiaj dostałem maila z propozycją zamówienia JUŻ DZISIAJ.
Może bym i zamówił, gdyby nie to, ze zamówiłem go dokładnie 1 października ubiegłego
roku :-D

Dało się? :o
Co do danych jakie podałeś- można się było spodziewać. A sytuacja sama w sobie- groteskowa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 14:32, Accid napisał:

Ale serwery zapchane. Czas zdać sobie sprawę (do niedowiarków), że Wiedźmin to najlepszy
nasz produkt eksportowy po węglu i zbożu (jeśli się nie mylę :P)


Przede wszystkim jesteśmy wielkim eksporterem owoców - pierwsze miejsce pod względem eksportu jabłek i (chyba) malin, olbrzymi eksport truskawek, a i pewnie wielu innych.
Coraz więcej jest też firm tworzących gry, choć najbardziej rozpoznawalne są Techland i CDPR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 14:55, Thalanthas napisał:

Z kodu strony wynika, że kolekcjonerek na PC jest 7800, na XONE 440, a na PS4 930.


To źle wynika bo na tę chwilę jest 7952 sztuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 20:25, Damianuss1 napisał:

Ciekawy jestem jak się będzie miała wersja na PS4 do np PC? Grać będę na PS.


Na razie nie ma szczegółów technicznych typu różnice w grafice czy rozdzielczość i framerate, ale na wczorajszej konferencji wspomniane było, że nie będzie między platformami różnic w samej zawartości, żadnego "exclusive contentu" itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 06.06.2014 o 20:16, Isildur napisał:

To źle wynika bo na tę chwilę jest 7952 sztuki :)

Przecież licznik jest ten sam dla wszystkich platform ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 20:44, knopfler napisał:

Przecież licznik jest ten sam dla wszystkich platform ;).


To czyżby ten co jest przy wersji pc też zliczał konsolowe wersje? ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 20:56, knopfler napisał:

Zlicza wszystkie, bo jak przełączysz wersje to licznik się nie zmienia.


A tego to nie sprawdzałem bo mnie tylko wersja PC interesowała, ale dzięki za info :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 21:37, Thalanthas napisał:

Mam wrażenie, że ten licznik zlicza kolekcjonerki na wszystkie platformy, więc te niecałe
8k sztuk jest możliwe. ;)


To mało :) Nawet nie wiemy, ile z tych 8k rzeczywiście będzie do kupienia. Bo to tylko zlicza zamówienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Owszem, licznik zlicza zamówienia ale jak zejdą wszystkie egzemplarze to znika opcja ich zamówienia. W kodzie jest że jeśli przekroczy pewną ilość (obstawiam że to ilość kolekcjonerek na Polskę) to opcja zamówienia na tą platformę znika. Chcesz fragment kodu na dowód?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 22:08, Thalanthas napisał:

Owszem, licznik zlicza zamówienia ale jak zejdą wszystkie egzemplarze to znika opcja
ich zamówienia. W kodzie jest że jeśli przekroczy pewną ilość (obstawiam że to ilość
kolekcjonerek na Polskę) to opcja zamówienia na tą platformę znika. Chcesz fragment kodu
na dowód?


Widzę, że już dorwaliście się do źródła strony ? ;p To, aż tyle EK są wstanie wyprodukować ? Nie wierzę. Wcześniej ile było EK 200 ? A teraz 8k są wstanie ? :D Jasne, pokaż bo grzebać mi się nie chce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 22:35, vegost napisał:

Widzę, że już dorwaliście się do źródła strony ? ;p To, aż tyle EK są wstanie wyprodukować
? Nie wierzę. Wcześniej ile było EK 200 ? A teraz 8k są wstanie ? :D Jasne, pokaż bo
grzebać mi się nie chce.


W1 miał chyba 1200 albo 1500, W2 już sporo więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W2 miał ich jeśli dobrze pamiętam 10k.
A oto masz i kod:

var populate_counter = function() {

var
$counter = $(''#collectors_edition span.count''),
count = (''0000'' + _.reduce(preorder_status, function(memo, count){ return memo + count; })).slice(-4),
html = count.split('''').map(function(n) { return ''<span>''+n+''</span>''; }).join(''''),
platform = $(''#collectors_edition .platforms .active'').attr(''data-platform''),
$button = $(''#collectors_edition a.order_now'');

$button.removeClass(''sold_out'');

if (preorder_status.collectors_pc >= 7630) {
$(''#preorder_modal li[data-edition="collectors"][data-platform="pc"]'').remove();
if (platform == ''pc'') $button.addClass(''sold_out'');
}
if (preorder_status.collectors_xone >= 440) {
$(''#preorder_modal li[data-edition="collectors"][data-platform="xone"]'').remove();
if (platform == ''xone'') $button.addClass(''sold_out'');
}
if (preorder_status.collectors_ps4 >= 930) {
$(''#preorder_modal li[data-edition="collectors"][data-platform="ps4"]'').remove();
if (platform == ''ps4'') $button.addClass(''sold_out'');
}
if (!$(''#preorder_modal li[data-edition="collectors"]'').length) {
$(''#preorder_collectors_edition'').parent().remove();
}

count = parseInt(count, 10);
if (count > 7500) {
$counter.addClass(''danger'');
} else if (count > 5000) {
$counter.addClass(''warning'');

Mam nadzieję że nie muszę tłumaczyć? ;) W razie czego są to liniki od jakoś 353 do nie pamiętam na głownej stronie z licznikiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.06.2014 o 23:00, Boguslav4 napisał:

Teraz płaci się z góry, czy jak przy kolekcjonerce 2 przy wysyłce?


Informacje o tym dostaniesz 3 tyg. przed wysyłką. Ale podejrzewam że dadzą też płatność przy odbiorze. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się