Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2014 o 22:18, Damianuss1 napisał:

> Akurat nie o to chodziło. :P
Niee no to już jest zupełnie coś innego. Ten mi się naprawdę podoba.


Owszem, profesjonalnie zrobione i do tego klimatyczne. ;D
Posłuchałoby się tak całej sagi. :P

Dnia 17.06.2014 o 22:18, Damianuss1 napisał:

Miałbym pytanie/prośbę
do ciebie. Mógłbyś nakierować mnie jakoś na posiadane przez ciebie audiobooki o Wiedźminie?
Np ten fragment, który tutaj dodałeś. Byłbym wdzięczny.


Kupowałem to kiedyś, chwilę po premierze, w Empiku: http://www.empik.com/pakiet-wiedzmin-audiobook-cd-sapkowski-andrzej,p1063322410,ksiazka-p

Niestety nie pamiętam za ile, ale pewnie potaniało. Solidna robota i nieźle się słucha, więc jak masz zbędny kapitał, to se go wydaj. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2014 o 23:00, Sipso napisał:

No ten głos to już coś z wyższej półki. W ogóle poziom audiobooka mnie zadziwił. Nie
sądziłem, że będzie tak wysokiej jakości.


Też mnie zadziwił. Bardzo pozytywnie, inaczej bym nie wspominał tu o tym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Cena też mnie zdziwiła. Choć w sumie jakość wykonania jednak wysoka, a pewnie da się znaleźć taniej. Rzeczywiście, cała saga w takim wykonaniu byłaby super. Nigdy nie byłem fanem audiobooków, bo zawsze kojarzyłem je z po prostu czytaną przez lektora treścią, a tutaj zaskoczenie. Choć trylogia Husycka też podobno tak wykonana. Szkoda, że akurat trylogią się zajeli, a nie wiedźminem :/

A co do samej gry to... będzie w ogóle import sejwów? Gdy wychodziła dwójka taki ficzer był modny. Mass Effect, Dragon Age. A teraz ucichło, a przecież dwójka ma milion ważnych wyborów, nie mówiąc o tych jeszcze z jedynki. Co z ludźmi co kupują grę na nową generację? Bo PC to raczej no problemo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Coś takiego jak generator sejwów byłby bardzo przydatny, bo szczerze mówiąc nie chce mi się przechodzić kolejny raz Wiedźmina 2, żeby mieć perfekcyjny zapis, tym razem po stronie Iorwetha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 20:56, Kazak napisał:

Coś takiego jak generator sejwów byłby bardzo przydatny, bo szczerze mówiąc nie chce
mi się przechodzić kolejny raz Wiedźmina 2, żeby mieć perfekcyjny zapis, tym razem po
stronie Iorwetha.

Do Mass Effect był więc może i tu powstanie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 22:40, lord0 napisał:

Do Mass Effect był więc może i tu powstanie :)


Redzi coś wspominali nad tym by na początku rozgrywki gracz, który nie ma zapisów z dwójki mógł wybrać jakie decyzje podjął, ale nie wiadomo czy takie coś dodadzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 22:41, Isildur napisał:

Redzi coś wspominali nad tym by na początku rozgrywki gracz, który nie ma zapisów z dwójki
mógł wybrać jakie decyzje podjął, ale nie wiadomo czy takie coś dodadzą.

Powinni. W szczególności na playstation gdzie nie da się mieć sejwów z dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.06.2014 o 23:19, knopfler napisał:

Powinni. W szczególności na playstation gdzie nie da się mieć sejwów z dwójki.


Też pracują nad tym by posiadacze PS4 mogli importować zapisy z innej platformy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2014 o 23:49, ZubenPL napisał:

http://www.benchmark.pl/aktualnosci/wiedzmin-3-dziki-gon-gra-wersja-pc-ustawienia-ultra.html
Szkoda ze razem z tymi zamulaczami od nvidi nawet TITAN Z nie da rady na maksymalnych.


A gdzie w zalinkowanym przez Ciebie artykule jest mowa o Titan Z lub jakiejkolwiek innej karcie graficznej? Jak na razie nie słyszałem też o jakichkolwiek wymaganiach nowego wiedźmina. Jedyne co wiadomo, i to nie na 100%, że na E3 redzi używali komputera wyposażonego w GTX 770, przy czym prawdopodobnym jest, że tytuł nie był odpalony na maksymalnych ustawieniach lecz na wysokich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W CDP Red pracuje (choc lepiej chyba napisac pracowal) skonczony kretyn i debil.

[m]

Zwolnic to za malo. 9 miesiecy przed premiera... wyciekly dokumenty dot. gry, bo ktos ustawil profil na Google drive jako publiczny. Chcecie wiedziec co tam jest? Zakonczenie na przyklad ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2014 o 12:11, EylembertTigg napisał:

A gdzie w zalinkowanym przez Ciebie artykule jest mowa o Titan Z lub jakiejkolwiek innej
karcie graficznej? Jak na razie nie słyszałem też o jakichkolwiek wymaganiach nowego
wiedźmina. Jedyne co wiadomo, i to nie na 100%, że na E3 redzi używali komputera wyposażonego
w GTX 770, przy czym prawdopodobnym jest, że tytuł nie był odpalony na maksymalnych
ustawieniach lecz na wysokich.

Z tego co ja słyszałem gra była odpalona na 780TI, a moja wypowiedź tyczyła się włączonych zamulaczy od nvidi które jak np słynny dym w AC4 uczynią po włączeniu grą niegrywalną na niemal wszystkich konfiguracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 09:26, Piotrek_K napisał:

W CDP Red pracuje (choc lepiej chyba napisac pracowal) skonczony kretyn i debil.

[m]

Zwolnic to za malo. 9 miesiecy przed premiera... wyciekly dokumenty dot. gry, bo ktos
ustawil profil na Google drive jako publiczny. Chcecie wiedziec co tam jest? Zakonczenie
na przyklad ;D


Przewiduję niespokojną niedzielę (i zapewne kolejne dni) dla dużej ilości osób. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.06.2014 o 09:26, Piotrek_K napisał:

na przyklad ;D

Chyba się pochlastam jeśli w jakikolwiek sposób dowiem się o jakimś wrednym spoilu :/. CDP wtf? Nie potraficie nawet zabezpieczyć swoich danych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak to jest jak sie trzyma dane na google drive i nie zaznacza opcji ''dane prywatne''. Nie mam nic przeciwko google drive, ale na listosc Boska, korzystajcie z tego nalezycie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z tego co sobie przeglądam, to znowu nic takiego strasznego nie wyciekło. :) Kilka opisów side questów (jeden quest główny), spisy perków, hmm przynajniej jedna rzecz nieogłoszona jeszcze przez Redów, tak jak wiadomo bestiariusz, masa technicznych rzeczy (spisy questów itp.). Najgorszym jest opis flashbacków i tych animowanych storybooków, więc trzeba uważać teraz w necie. Większość rzeczy jest jeszcze z tego roku. Jest nawet scenariusz prezentacji z E3 (tej 45 minutowej).

Ktoś nieźle oberwie... oj oberwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się