Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 20.08.2014 o 15:58, Henrar napisał:

> > Wersja z YT ma skopany framerate. Na 5 gigowym filmiku takich dropów nie ma.

Właśnie sobie obejrzałem i mimo że film ma stabilny framerate to widać że gra lekko szarpie i się przycina w wielu miejscach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak to jest teraz z zamówieniem gry z CDP.pl ?
Pamiętam że miała być to normalna fizyczna wersja z dodatkami.
Teraz nie ma już żadnej wizualizacji, i jest wspomniane coś o kluczu, i dodatkach, ale słowa nie ma czy są to wersje elektroniczne do druku czy z pudełkiem.
Nie ma słowa o steelbooku który miał być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co sądzicie o twarzy Geralta ? Moim zdaniem nie jest źle, ale w drugiej części Wiesiek wyglądał o wiele bardziej kozacko. Podczas niektórych dialogów w W3 wygląda on ''niegroźnie'', zupełnie jakby był nieobecny. Co innego pod koniec walki z gryfem (ten jego grymas, gdy zblizał się do pokonanego gryfa - badass) lub podczas rozmowy z ową poczwarą w jaskini, którą zabić zleciły Geraltowi wiedźmy (o ile dobrze pamitam). Ech... a może to po prostu kiepski angielski dubbing ? Co Wy o tym sądzicie ?
Tak przy okazji - kiedy można spodziewać się kolejnych materiałów z Wiedźmina ? Jakieś targi or smth ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.09.2014 o 17:00, Scyzoryk17 napisał:

Co sądzicie o twarzy Geralta ? Moim zdaniem nie jest źle, ale w drugiej części Wiesiek
wyglądał o wiele bardziej kozacko.

Wg mnie w W1 wyglądał jakby miał porażenie mózgowe, w W2 było zupełnie ok, ale najlepiej wygląda właśnie w W3. Powiedziałbym, że z wiekiem nabrał dostojeństwa. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Według mnie najlepsza twarz była w dwójce, ale Geralt z trójki też wygląda świetnie. Strachu o to nie mam akurat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pewnie zapomnę o problemie, gdy Geralt przemówi głosem A.Rozenka :D Facet ma genialny, chłodny głos - idelany do tej roli. Nad twarzą mogliby jednak Redzi jeszcze trochę popracować - w końcu będzie nam ta facjata towarzyszyć przez dziesiątki godzin zabawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 17:35, Scyzoryk17 napisał:

Pewnie zapomnę o problemie, gdy Geralt przemówi głosem A.Rozenka :D Facet ma genialny,
chłodny głos - idelany do tej roli. Nad twarzą mogliby jednak Redzi jeszcze trochę popracować
- w końcu będzie nam ta facjata towarzyszyć przez dziesiątki godzin zabawy ;)

I talie poprawić bo taka jakaś zbyt wcięta jest, wygląda jak gość z modeliny którego w jednym miejscu za mocno ściśnięto :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 18:14, Tarasada napisał:

I talie poprawić bo taka jakaś zbyt wcięta jest, wygląda jak gość z modeliny którego
w jednym miejscu za mocno ściśnięto :D.


E tam, ma idealne wymiary: 90-60-90 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kobiecy punkt widzenia :D
Pamiętam, że przed premierą W2 narzekałem na sylwetkę Geralta - "jakiś taki gruby się stał". Wtedy Abi odpowiedział mi "starość nie radość" :D. Po premierze zaś Wiedźmin okazał się chudy i zwinny jak trzeba, po prostu kozak - mam więc nadzieję, iż podobnie będzie w przypadku W3 ;)
Wypunktowałem 3 aspekty do poprawy :
- animacja biegu (wygląda dość sztucznie, zwłaszcza gdy Geralt biegnie pod górę).
- fizyka zderzeń z kaczkmi ( kaczki ze stali ?).
- twarz Geralta (całkiem nieźle, ale może być lepiej).
Całe szczęście Redzi mają jescze sporo czasu :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 18:39, Polinka198 napisał:

E tam, ma idealne wymiary: 90-60-90 :D

No cóż skoro kobieta twierdzi że jest idealnie to pozostaje mi tylko przyznać Ci rację bo tak musi być ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.09.2014 o 19:19, Scyzoryk17 napisał:

- fizyka zderzeń z kaczkmi ( kaczki ze stali ?).


że co? jakoś nie zauważyłam tego

Dnia 06.09.2014 o 19:19, Scyzoryk17 napisał:

Kobiecy punkt widzenia :D


Gdy patrzę na najnowszego Wiesia, oczami wyobraźni widzę taki obrazek :D

20140907113334

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.09.2014 o 11:34, Polinka198 napisał:

> - fizyka zderzeń z kaczkmi ( kaczki ze stali ?).

że co? jakoś nie zauważyłam tego


Jak natrafiał na kaczkę/ gęś czy co tam zbiegając z górki to zatrzymywał się jakby natrafiał na ścianę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co ja mogę- SŁYYYYYSZĘĘĘĘĘĘĘ <3
qq_MoaR
Ostatnimi czasy, od pierwszych gameplayów Wieśka 3 a w szczególności od Vikings, ta muzyka to największy miód na moje uszy. Współczuję :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się