Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Ale jakby wyglądało tak, jak sprzed roku, to nagle byłby płacz, że słaba optymalizacja, bo komputery graczy tego nie uciągną.

I znowu - pokaz podobno był na high, nie Ultra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.03.2015 o 21:02, lis_23 napisał:

Nie jestem zachwycony oprawą graficzną. Pamiętam cienie i refleksy w jaskini z filmiku
sprzed roku lub sprzed dwóch, a tu? ....


Wszystko i tak okaże się po premierze, teraz to tylko gdybanie :D i tak Redzi na pewno nie zadowolą wszystkich, oczekiwania w stosunku do tej gry są kosmicznie wysokie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem tolerancyjny; zrozumiem downgrade grafy, uproszczenie rozgrywki itp... ale na widok modelu Geralta, to jak sie rusza i wyglada mam mdlosci i odruch wymiotny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy twierdzą, że to aktualnie najmocniejszy punkt tej produkcji. Przynajmniej na tle reszty.

Grafika... niestety tak kończy się IMO produkcja gry na trzy wiodące systemy. Wiedźmin wyglądałby i pewnie działał znacznie lepiej gdyby był tworzony na PC a później spokojnie przenoszony na konsole. A tak, cóż mamy co mamy.

Można się spodziewać niezłych wagowo łatek, przed zagraniem pewnie trochę poczekam. Po tym co zobaczyłem, niespecjalnie mi się spieszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.03.2015 o 07:54, zerohunter napisał:

Dlatego ja myślę, że dobrą taktyką będzie zakupienie Wiedźmina jakoś przed świętami:D


Ofc chodzi o Święta Bożego Narodzenia roku pańskiego 2016, wtedy może gra będzie już należycie załatana i dostępna w edycji rozszerzonej.;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 16:45, maniekk napisał:

Tak się zastanawiam, czy będzie jakiś bundle z Wiedźminem i PS4 dostępny po premierze.

Wątpię. MS posmarował za reklamę Wiedźmina co można łatwo zauważyć. Reklamują go na swoim fejsie nontoper, Major odpakowuje kolekcjonerkę na Jutiub itd, a Sony jakby milczy. Pewnie związane to będzie również z promowaniem konsoli. Podobna sytuacja jak z Destiny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 17:40, Damianuss1 napisał:

> Tak się zastanawiam, czy będzie jakiś bundle z Wiedźminem i PS4 dostępny po premierze.

Wątpię. MS posmarował za reklamę Wiedźmina co można łatwo zauważyć. Reklamują go na swoim
fejsie nontoper, Major odpakowuje kolekcjonerkę na Jutiub itd, a Sony jakby milczy. Pewnie
związane to będzie również z promowaniem konsoli. Podobna sytuacja jak z Destiny.


Jednakowż bundle z Destiny był o ile pamiętam. W takim razie chyba trzeba będzie poczekać na to co ogłoszą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.03.2015 o 20:05, Kraju napisał:

Bundle jest możliwy ale z konsolą MS. Tak jak Destiny było Sony, tak Wiedźmin 3 jest
MS-u.


Poczekamy, zobaczymy. Tak, czy siak na 90% wyląduje u mnie razem z konsolą. No chyba, że bedzie wyglądała wyjątkowo tragicznie. Zastanawiam się tylko, czy nie będzie dużo grindu lub farmienia, żeby ekwipunek wyglądał w miarę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Nie wiem czy to było, czy nie było.
http://jarock.pl/wiemy-wiecej-o-wiedzminie/

Kilka ciekawych informacji tam jest, np. nie będzie respawnu potworów, albo będzie ograniczony. To jest świetna wiadomość, bo wieczne respawnowanie endriag w dwójce doprowadzało mnie do szewskiej pasji i skutecznie zniechęcało do eksploracji lasu i okolic bindugi, mojej ulubionej lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten tekst jest najlepszy:

"obecnie Wiedźmin 3 – po dwóch dniach grania – prezentuje się nawet lepiej niż poprzednia część w dniu premiery."

Bugfestu drugiego Wiedźmina po premierze nic nie przebije, więc to żaden wyczyn :) A tak pozatem to fajnie, kupię sobie po premierze jakąś konkretną kartę graficzną i będę śmigał. Ale z tym hairworksem to coś mi się wierzyć nie chce - może wilkom futro przerzedzili i dlatego dobrze działa :) Myślę że to będzie jedno z ustawień, które będzie dawało ogromnego kopa wydajnościowego przy słabszych konfiguracjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://i.imgur.com/Sna3kJe.jpg

jesli to prawdziwa mapka to wychodzi na to, ze ten "otwarty swiat" taki otwarty nie bedzie...

EDIT: chyba, ze bedzie jak w WoWie. Samemu mozna przejsc z jednego konca na drugi, ale juz szybka podroz bedzie nas witac ekranem ladowania. Ktos ma wiecej info na ten temat? Bo ja jakos nie zapamietalem jakiegokolwiek info o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 22.03.2015 o 21:55, Ichvander napisał:


EDIT: chyba, ze bedzie jak w WoWie. Samemu mozna przejsc z jednego konca na drugi, ale
juz szybka podroz bedzie nas witac ekranem ladowania. Ktos ma wiecej info na ten temat?
Bo ja jakos nie zapamietalem jakiegokolwiek info o tym.


Szybka podróż = ekran ładowania. Już w styczniu było o tym info.

Up - ja W2 przeszedłem od dnia premiery bez żadnego patcha i na żadne bugi nie napotkałem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się