Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

"zupełnie nowym regionie świata Wiedźmina - Toussaint." Od kiedy Toussaint to zupelnie nowy region? oO
W sadze Wiedzmin tam juz jest. Albo w opowiadaniach.. nie pamietam juz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 18:24, Ichvander napisał:

"zupełnie nowym regionie świata Wiedźmina - Toussaint." Od kiedy Toussaint to zupelnie
nowy region? oO
W sadze Wiedzmin tam juz jest. Albo w opowiadaniach.. nie pamietam juz :P


Obstawiam, ze chodzi o to, ze nie bylo go do tej pory w grach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten news spowoduje ogromny shitstorm, bo ludzie przypomną sobie newsa o 16 darmowych DLC do Wiedźmina 3 i będą się czuli oszukani, mimo że o takich dodatkach nikt z CDP nie mówił, że będą darmowe. Zapamiętajcie moje słowa, będzie ciekawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.04.2015 o 16:52, Kraju napisał:

Zresztą nikt nam nie każe tego oglądać. Newsów jest
mnóstwo, ale można je zwyczajnie ignorować.

Przy reklamie Media Expert mówiłem to samo. Ale chyba trzeba było się zamknąć w bunkrze, by tego uniknąć, nieprawdaż? Sytuacja z Wiedźminem zaczyna przypominać to samo.
A inwestorzy są głupi. Pamiętać należy, że im większy hype, tym większe oczekiwania. Tylko Rockstar z najbardziej oczekiwanych gier nie zawiódł. Przehajpowane Destiny, Mafia 2 czy dawno temu Driv3r pokazały, że w odpowiednim momencie przydatny jest zimny kubeł wody.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego inwestorzy to nie gracze, tylko biznesmeni. Nawet jeżeli gra nie spełnia oczekiwań, a nawet jeśli zbiera meiszane oceny, a pudełka i klucze znikają ze sklepów, to i tak jest sukces. Później sprzedadzą akcję, kase mają, a słabymi ocenami i brakiem wiarygodności producenta będą się martwić kolejni inwestorzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten news spowoduje tylko shitstorm w maluczkich ludzikach, ktorzy uwazaja, ze ciezka praca (a nie ukrywajmy, dwa dodatki na ponad 30godzin to ciezka praca) powinna byc darmowa. Ty to na pewno wiesz, ale to przeciez nie jest typowe DLC - to kompletne, oddzielne od linii fabularnej dodatki. Ja jestem na tak, ale podejrzewam, ze zagram w nie jak kupie kolejna wersje tej gry w jakims zestawie GOTYE ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja nie rozumiem po co się denerwować o to, że dodatki będą płatne.
Cały czas ludzie kupują gry, to równie dobrze mogą kupić dodatek do Wieśka zamiast nowego tytułu :P
Będzie dużo dodatkowej gry? będzie. Będzie nowa lokacja? będzie. Każdy kto przeczytał sagę chciałby na pewno zobaczyć wirtualizację Toussaint i, wydaje mi się, powinien się cieszyć.
Biznes to biznes :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tą przepustkę będzie można nabyć zaraz przy premierze gry? Jak gra zrobi na mnie dobre wrażenie to kupię przepustkę z miejsca zwłaszcza, że nie ma takiej chorej ceny jak np te od EA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na GoG-u już można kupić. Najprawdopodobniej reszta sklepów też niedługo doda SP do oferty, więc będzie można to kupić jeszcze przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Pudełkowe wydanie gry w wersji PC jest kompatybilne tylko z Pakietem Dodatków zakupionym na GOG.com."

Czy to oznacza, że jak zamówilem kolekcjonerkę, to pakiet dodatków mogę zakupić tylko,przez GOG?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2015 o 10:16, pawbuk napisał:

Czy to oznacza, że jak zamówilem kolekcjonerkę, to pakiet dodatków mogę zakupić tylko,przez
GOG?

Dopóki GoG nie będzie oferował na "wolnym rynku" kodów na ten pakiet, sprawa jest jasna. DLC do wersji pudełkowej kupisz tylko na gog.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2015 o 10:43, Shinigami napisał:

W3 GoG =31€ (100h+)

Nie wiem, gdzie masz to 31€, ja widzę 60 euro ceny podstawowej. 43 z moimi zniżkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.04.2015 o 13:26, Henrar napisał:

Screen niżej. Jestem zalogowany na swoje konto, na którym zarejestrowane są i Wiedźmin
1 jak i Wiedźmin 2.


To Cię GOG nie lubi bo ja mam też 31.99 €. Posiadam Wiedźmina 1 i Wiedźmina 2 na koncie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się