Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 10.04.2015 o 18:55, maniekk napisał:

W takim razie szykuje nam się profesjonalna polska wersja językowa :D


Poprawność polityczna w uniwersum Wiedźmina.. aż się chce splunąć, tfu!

=)

Btw czyli jak np :

"Fuck off you cocksucker" przetłumaczą na "Oddal się szybkim krokiem w tył wędrowcze!" XD ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 17:20, maniekk napisał:

Ciekawe jak będzie z tymi dodatkami na konsolach, oby się nie okazało, że właściciele
konsol będą mocno wykorzystani w jelito grube.

Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Dwa duże DLC będą płatne dla wszystkich, a te mniejsze są free for all. Podobnie jak z samochodami w Driveclub wchodzić się będzie pewnie do PSN store i po prostu je ściągać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 19:53, Zekzt napisał:

Btw czyli jak np :

"Fuck off you cocksucker" przetłumaczą na "Oddal się szybkim krokiem w tył
wędrowcze!"
XD ?


Raczej:
"Racz się odsunąć wędrowcze, szybkim krokiem" ;)

PEGI 12 jak nic się trafi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 20:12, Damianuss1 napisał:

> Ciekawe jak będzie z tymi dodatkami na konsolach, oby się nie okazało, że właściciele

> konsol będą mocno wykorzystani w jelito grube.
Nie bardzo rozumiem o co ci chodzi. Dwa duże DLC będą płatne dla wszystkich, a te mniejsze
są free for all. Podobnie jak z samochodami w Driveclub wchodzić się będzie pewnie do
PSN store i po prostu je ściągać.


Na razie nic nie było wspomniane o konsolach i dużym DLC, chodzi o to, żeby przypadkiem się nie okazło, iż nie będzie go dla właścicieli konsol.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.04.2015 o 21:27, maniekk napisał:

się nie okazło, iż nie będzie go dla właścicieli konsol.

Chyba najmniej prawdopodobny scenariusz :p, ale zobaczymy. Wszystko się może zdarzyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 20:26, Damianuss1 napisał:

Skriny z 4k - http://www.allgamesbeta.com/2015/04/the-witcher-3-wild-hunt-4k-screenshots.html
- damn, chatka w lesie i w ogóle ten kawałek obrazka wygląda mega klimatycznie. Tak jak
gracze PCtowi czekają z jęzorem teraz na GTAV tak mi pozostaje już teraz czekać z tym
jęzorem na Wiedźmina.


Ogólnie mi się podoba graficznie 3 część, zobaczymy jak to będzie w rzeczywistości wyglądać. Krajobraz jest piękny i właśnie bardzo klimatyczny. Módlmy się o dobrą optymalizację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tym klimatycznym screenie z chatką rzucają się mocno w oczy bardzo słabe tekstury drzew. Ale ogólnie jest dobrze, nieco ładniej niż w dwójce.

No i z prawej strony chatki skrzynia z dwójki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grafika grafiką ja liczę na masę zadań pobocznych jak to twórcy obiecują oby tylko większość nie byla kopiuj wklej...no i zadania związane z zawodem Geralta aby nie polegały tylko na "ubij stwora i wróć po nagrodę" a miały swoją historie ;) PS4 czeka ladnie na Geralta ehh nie mogę się doczekać 😱

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.04.2015 o 21:48, Longer napisał:

Grafika grafiką ja liczę na masę zadań pobocznych jak to twórcy obiecują oby tylko większość
nie byla kopiuj wklej...no i zadania związane z zawodem Geralta aby nie polegały tylko
na "ubij stwora i wróć po nagrodę" a miały swoją historie

A jak dla mnie mogłyby w sumie być pozbawione jakichś zwrotów akcji. Oczywiście nie wszystkie, miło by było spotkać czasem jakieś urozmaicenie, ale czy wiedźmin nie może się po prostu wybrać na ubicie kikimory bez związanej z tym całej historii, niespodzianek i wyboru mniejszego zła? Akurat w przypadku tej gry typowe dla RPGów misje "idź, zabij, wróć po nagrodę" są jak najbardziej uzasadnione fabularnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.04.2015 o 23:23, Madoc napisał:

A jak dla mnie mogłyby w sumie być pozbawione jakichś zwrotów akcji. Oczywiście nie wszystkie,
miło by było spotkać czasem jakieś urozmaicenie, ale czy wiedźmin nie może się po prostu
wybrać na ubicie kikimory bez związanej z tym całej historii, niespodzianek i wyboru
mniejszego zła? Akurat w przypadku tej gry typowe dla RPGów misje "idź, zabij, wróć po
nagrodę" są jak najbardziej uzasadnione fabularnie.


Oczywiście, że masz rację, chodzi mi tylko żeby było to fajnie wyważone ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez znajomości kontekstu to można sobie gdybać, grunt, żeby zachowano przekaz ;)

Screeny wyglądają naprawdę ładnie :) I nie rozumiem marudzenia o słabej jakości drzew - są w porządku. To i tak set high.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do grafiki to i tak gry ładniejsze od W3 można policzyć na palcach jednej ręki. Z resztą na moim lapku to będę się cieszył jak wyciągnie te 30fps na low :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem właśnie maila od cdp.pl z informacją, że w ciągu 12 godzin dostanę maila z prośbą o opłacenie i wybranie sposobu dostawy W3 :D Zamawiałem tylko Kolekcjonerkę, więc chyba jednak nie zgubili bazy danych z zamówieniami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 00:14, pawbuk napisał:

Dostałem właśnie maila od cdp.pl z informacją, że w ciągu 12 godzin dostanę maila z prośbą
o opłacenie i wybranie sposobu dostawy W3 :D Zamawiałem tylko Kolekcjonerkę, więc chyba
jednak nie zgubili bazy danych z zamówieniami :)


Ja też. Ostatnio czytałem, że na razie dali sobie spokój z zakładką na stronie cdp i będą drogą mejlową załatwiać sprawę opłat. Podobnie jak Ty zamawiałem EK, ale nie wiem, czy opłacę (na szczęście czas do namysłu nam dal + mam nadzieję na opłatę przy odbiorze, bo inaczej nie wchodzęi), bo będzie jak z Wiedźminem 2, czyli kolekcjonerka do macania, a w grę zagram za 2-3 lata na lepszym sprzęcie.

No chyba, że gra będzie ruszać na minimalnych/średnich na Radeon HD 8850M, to wtedy w wakacje pogram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na pewno opłacę, liczę, że na moim sprzęcie sobie spokojnie pogram :D Chyba wybiorę dostawę do paczkomatu - chciałbym odbierać grę po północy :D Ale nie nastawiam się, że szybko zagram :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

27.4 to ostateczny termin opłacenia zamówienia - oraz co dziwne, nie ma możliwości płatności za pobraniem, tylko wpłata, dziwne bo przy składaniu zamówienia taka opcja była.

Wcale się nie dziwię, że chcą się zabezpieczyć, może komuś z listy rezerwowej się poszczęści.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.04.2015 o 00:32, Shinigami napisał:

27.4 to ostateczny termin opłacenia zamówienia - oraz co dziwne, nie ma możliwości płatności
za pobraniem, tylko wpłata, dziwne bo przy składaniu zamówienia taka opcja była.

Gdzie tak pisze? Ja nadal nie mogę wejść w szczegóły swojego zamówienia ... a pytam, bo kasę będę miał dopiero ostatniego kwietnia i z tego co pamiętam to wpłata miała być na dwa tygodnie przed realizacją zamówienia ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się