Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 12.05.2015 o 18:34, lis_23 napisał:

Cóż, na Wiedźmińskim forum cytują niejakiego Adama Badowskiego, który twierdził, że nie
będzie żadnych widocznych różnic pomiędzy wersją PC, PS4 i XONE - także jeżeli chodzi
o zasięg widoczności / rysowania obiektów, który wszędzie ma być taki sam ( czyt. fatalny


I ty w to wierzysz skoro już na dzień dobry wiadomo, że będzie poprawione oświetlenie i zasięg widzenia przynajmniej na PC oraz fakt że nawet wersja z pokazów PC wygląda lepiej niż to co na PS4 jest.

https://www.youtube.com/watch?v=OBWcRGWOTUQ - jesse cox preview wersji PC i gry ogółem szczerze to na PC wygląda wygląda o niebo lepiej niż cokolwiek na PS4 pokazane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 16:59, Rivriven napisał:

Ciekawe czy to miejsce tak wygląda w rzeczywistości. Choć raczej obstawiam bug lub nie
doczytanie się tekstur. Oczywiście ten screen z wersji PS4, na PC podobno wszystko ładnie
wygląda.


Jak na dwóch GTX 680 z 8GB vRAMU + i7 4.0 GHz będzie to tak wyglądać to ja wysiadam z tego pociągu. Już wystarczająco obrzydliwy jest DAI w porównaniu do Skyrima i ciągnie ze 3 razy tyle prądu z kompa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam nadzieję, że na ps4 gra będzie wyglądać świetnie, czyt. tak jak na screenach z polygamii :) Albo i lepiej :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jako, że nie znam się na sprzęcie, jak myślicie, w jakich ustawieniach powinienem móc grać w Wieśka 3 na i7 2.8 GHz, 12 GB RAM, GTX 750 2 GB VRAM w 1280x1024?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 21:04, Harrolfo napisał:

Jako, że nie znam się na sprzęcie, jak myślicie, w jakich ustawieniach powinienem móc
grać w Wieśka 3 na i7 2.8 GHz, 12 GB RAM, GTX 750 2 GB VRAM w 1280x1024?

high zapewnie spokojnie - teraz w testach mało razy jest brana pod uwagę rozdziałka niższa niż 1680x1050

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 11:24, Shinigami napisał:

Również otrzymałem dziś potwierdzenie z CDP.PL - pakują CE, radujmy się ;)


Zamawiałeś EK do Paczkomatu, czy kurierem? Ja nie dostałem żadnego info, a mam zamowioną EK do paczkomatu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe czy do Empików dojdzie wcześniej jak np. World of Warcraft: Warlords of Draenor :) miałem kopię tydzień przed premierą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 22:37, Radko napisał:

Ciekawe czy do Empików dojdzie wcześniej jak np. World of Warcraft: Warlords of Draenor
:) miałem kopię tydzień przed premierą.


Zapomnij, GTA V na PC nie chcieli sprzedać nawet dzień przed premierą.
Media Markt będzie sprzedawał grę już 18 wieczorem ( nie pamiętam godziny ).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 22:14, pawbuk napisał:

Zamawiałeś EK do Paczkomatu, czy kurierem? Ja nie dostałem żadnego info, a mam zamowioną
EK do paczkomatu :)


Ja mam kuriera i też to dostałem. Sprawdź status swojego zamówienia na stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dostałem maila, że paczuszka już u kuriera i jest w trakcie realizacji :) Czyli poleciała do jakieś firmy roznoszącej :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 23:07, Kraju napisał:

Ja mam kuriera i też to dostałem. Sprawdź status swojego zamówienia na stronie.


Status mam "W realizacji", ale żadnego maila nie dostałem na razie ;) Mam nadzieję, że przy paczkomatach nieco inaczej to idzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 23:20, pawbuk napisał:

Status mam "W realizacji", ale żadnego maila nie dostałem na razie ;) Mam nadzieję, że
przy paczkomatach nieco inaczej to idzie ;)


Ja dostałem informację, że zamówienie kompletowane jest w magazynie (cokolwiek to znaczy). Może w przypadku "paczkomatowców" jest inaczej. I też mam status "w realizacji".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś może jak będzie przebiegać implementacja save''ów z drugiej części do trzeciej? Zapewne zapis gry musi być w odpowiedniej scieżce na dysku, tj. w "Moje dokumenty". Może ktoś podać dokładną ścieżkę, bo nie chce mi sie instalować gry specjalnie po to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 23:35, Kraju napisał:

Zapewne zapis gry musi być w odpowiedniej scieżce na dysku, tj. w "Moje dokumenty". Może ktoś podać dokładną ścieżkę, bo nie chce mi sie instalować gry specjalnie po to.

Dokumenty, folder "The Witcher" dla pierwszej części, savy z drugiej w folderze "Witcher 2". Bez cudzysłowów oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.05.2015 o 23:20, pawbuk napisał:

Status mam "W realizacji", ale żadnego maila nie dostałem na razie ;) Mam nadzieję, że
przy paczkomatach nieco inaczej to idzie ;)

Ja mam również "W realizacji". Przy czym nie wiem czemu, ale na gmailu, wszystkie maile od CDP idą mi od razu do kosza... :P Może w Twoim przypadku jest podobnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

KE wam wcześniej rozsyłają jeszcze przed normalną chyba tak?

Ja mam z 2013 roku zamówienie więc jedne z pierwszych ale na normalną edycję bo jak dla mnie to przegięli z ceną KE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 13.05.2015 o 10:08, Numenpl napisał:


Czyli graficznie na PC nie będzie o wiele lepiej, bo specjalnie pod konsole pocięli grę
graficznie.


Czyli jest źle, bo gra na PS4 jest ... hmmm ... brzydka.
Nie rozumiem, po co GTX 980 do takiej grafiki jak na konsoli za 1600 zł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.05.2015 o 10:29, lis_23 napisał:

Czyli jest źle, bo gra na PS4 jest ... hmmm ... brzydka.
Nie rozumiem, po co GTX 980 do takiej grafiki jak na konsoli za 1600 zł?

Bo w 2014 mieli grę skończoną na PC i pamiętasz musieli zoptymalizować ją na konsole. I przez to gra zaliczyła roczny poślizg bo musieli wykastrować grę pod kątem grafiki by ta gra w ogóle odpaliła na konsolach i jak to wygląd no najlepiej 4 strona recki Berlina. Chociaż Berlin napisał że w redakcji piszą że gra wygląda o niebo lepiej, ale ja w to nie wierzę już ani trochę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się