Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2015 o 12:44, Kraju napisał:

Wtedy to już sam będę kombinować jak ustawić grę. :D


Nauczony doświadczeniem poczekam pewnie trochę na rozwój wypadków, wydanie łatek, dopracowanie sterowników, czy zabawy w configu, bo nie wszystkie opcje z tego co na tę chwilę wiadomo, będą dostępne z poziomu gry.

Jak ktoś się śpieszy to się... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zawsze grałem w Wiedźminy na medium/high i dopiero po 2-3 latach, gdy ulepszałem kompa to zabierałem się za 3 przejście gry już na najwyższych możliwych ustawieniach. Pewnie podobnie będzie i tym razem, ale nie mam zamiaru czekać więcej niż rok na nowego procka i kartę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 13:10, Snafu napisał:

Więc czym się przejmujesz? Masz bardzo wydajną kartę.

Nie przejmuję się, martwię się tylko tym, że gra zaliczyła tak duży regres względem tego, co zapowiadano ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 13:13, lis_23 napisał:

Nie przejmuję się, martwię się tylko tym, że gra zaliczyła tak duży regres względem tego,
co zapowiadano ;)

Takie realia gamedevu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 12:46, lis_23 napisał:

Wiesz, od poprzedniej części minęły cztery lata, W3 ma być największą premierą roku i
najlepszą polską grą, więc oczekiwania, także moje, są ogromne.

Najlepsza gra to nie oznacza najładniejsza gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak poruwnywałem Wiesława 3 i jego wymaga to tegoroczne premiery będom miały podobne duże wymagania. Na nowego Pc bym musiał wywalić 5000 - 6000 a nie mam tyle kasy. Inwestyje w xbox one i grafika nie rużni się tak bardzo od Pc i Ps4. I jak macie 2000zł to inwestujcie w Ps4 lub xbox one. Ja wybrałem konsole od microsft i jestem zadowolony. Pc zostawie do interntu filmów itp. I chdział bym administratora forum pozdrowić ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Administrator z pewnością się ucieszy. Jestem pewien, że poprawiłeś mu humor. Mało kto o nim pamięta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak czytam sobie wszystkie Twoje wypowiedzi w tym temacie i dalej nie wiem czy piszesz serio, czy jesteś wyjątkowo utalentowanym trollem.
Każdy tutaj musi sobie odpowiedzieć czy chce droższego PC-ta, lepszą grafikę (chociaż trochę), tańsze gry, czy konsolę z wszystkimi zaletami i wadami.

PS. Zrobisz coś dla mnie? Piszże trochę staranniej- te błędy wołają o pomstę do Nieba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie łatwiej jest go po prostu ignorować, aby nie zaśmiecać wątku, który z każdym dniem coraz bardziej się rozrasta?

PS. Sam to teraz robię, ale to mój jedyny post, więcej takich nie będzie. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Regres idzie jakoś przeżyć natomiast jak po tej kastracji gra będzie miała problemy z płynnością na PCtach to inna bajka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 12:28, Shinigami napisał:

Świetna rozpiska, do low, medium, high potrzebna 960 - spory rozrzut, daj sobie już spokój
z takimi materiałami, sprawdzisz jak działa za kilka dni i zdasz wszystkim raport ;)


Zdaje się, że to jest rozpiska kart do których dodają wiedzmina 3 przyz zakupie. Jak by z tebali wywalić low i medium to by miała jeszcze jakiś sens.
Choć i na 980 mozna by grę na low uruchomić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 15:37, Shinigami napisał:

Niet, to detale jakich mogą się spodziewać użytkownicy tych kart z Intel i7-5960X, 16GB
DDR4 RAM na pokładzie :P


Mam 16GB RAM, tyle że DDR3, a I7-5960X ma tylko więcej wątków ale taktowaniem znacznie przegrywa z moim I7-4790K, więc powinno być ok, może nawet odpalę jakieś ukryte opcje graficzne w ini?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co będzie jak podkręcili procesor i RAM? Może nawet podkręcili kartę, a na domiar złego mają dostęp do lepszych sterowników? Możliwe, że kłamią. Może ukryte opcje, nie istnieją? Kto wie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 15:43, lis_23 napisał:

Mam 16GB RAM, tyle że DDR3, a I7-5960X ma tylko więcej wątków ale taktowaniem znacznie
przegrywa z moim I7-4790K, więc powinno być ok, może nawet odpalę jakieś ukryte opcje
graficzne w ini?



A ten dalej o grafice. Nudzisz chłopie, nudzisz. według testów nvidi pograsz na ultra z tymi efektami włosów w FHD jak chcesz więcej to już Titan X.

http://www.geforce.com/whats-new/articles/the-witcher-3-wild-hunt-is-your-system-ready#comment-2026525266

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten płacz o grafice stał się nudny i miejscami żałosny.

Zamiast zastanawiać się nad stanem technicznym gry (bugi) czy gameplay''owym (poziom trudności, AI, sterowanie, itp.) wciąż czytam płacz o grafice -_-

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się