Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 15.05.2015 o 17:18, Henrar napisał:


Zamiast zastanawiać się nad stanem technicznym gry (bugi) czy gameplay''owym (poziom
trudności, AI, sterowanie, itp.) wciąż czytam płacz o grafice -_-


Wszystko byłoby ok, gdyby CDP RED powiedział, że to, co pokazywali rok temu to tylko możliwości silnika gry, a finalny produkt będzie brzydszy, ale oni do końca upierali się, że gra będzie tak wyglądać.
Gdyby od razu zebrali się na szczerość i postawili kawę na ławę, nie byłoby płaczu i hejtu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chyba przyznasz rację, że lepiej, że z każdym kolejnym trailerem grafika przypominała faktyczny produkt, niż żeby RED-zi do końca pokazywali we wszystkich materiałach prasowych grafikę sprzed dwóch lat. Przynajmniej teraz odpalając grę wiemy czego się spodziewać i ciężko czuć się oszukanym w takiej sytuacji. Byłoby inaczej, gdybyśmy włączyli grę i zobaczyli taki a nie inny stan oprawy graficznej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie jak pójdzie w poniedziałek, to we wtorek powinieneś mieć. Generalnie to czy dostanę paczkę w dniu czy dzień po premierze niespecjalnie mnie interesuje, byle obyło się bez cyrków jak w przypadku dwóch poprzednich.

Dodatkowo pewnie będzie śmiesznie jak się ludzie rzucą na 500MB :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

https://cdp.pl/medalion-wiedzmin-3-dziki-gon.html - powiem tylko jedno. To jest świństwo. Nie po to zamawiam EK, która jest limitowana, żeby oni potem sprzedawali ją na części osobno. Do tego najważniejszy element. Gdybym wiedział to bym EK nie zamawiał i zaoszczędził 150 zł. Chamstwo i tyle.

@Shinigami - ciesz się. Ja będę musiał czekać tydzień na przesyłkę nowego sprzętu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Parytety, myly państwo parytety. Lubię gry, w których kobietom dostaje się tak samo jak facetom. Bicie faceta jest ok, ale kobiety już nie? To ludź i tamto ludź - no chyba że elf lub krasnolud, to wtedy nieludź.

EDIT apropos posta wyżej. Cena medialionu kompletnie z pupy. 50zł może jest wart, nie więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 18:01, Shinigami napisał:

Spokojnie jak pójdzie w poniedziałek, to we wtorek powinieneś mieć. Generalnie to czy
dostanę paczkę w dniu czy dzień po premierze niespecjalnie mnie interesuje

Mnie też (bo tej chwili jestem w trakcie przechodzenia pierwszych wieśków), ale przyznasz, że jak takich przypadków jest więcej, to podniesie się niebywały szum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 18:02, vegost napisał:

https://cdp.pl/medalion-wiedzmin-3-dziki-gon.html - powiem tylko jedno. To jest świństwo.
Nie po to zamawiam EK, która jest limitowana, żeby oni potem sprzedawali ją na części
osobno. Do tego najważniejszy element. Gdybym wiedział to bym EK nie zamawiał i zaoszczędził
150 zł. Chamstwo i tyle.

A powiedz mi jedno. Gdzie niby ten medalion masz zamiar nosić? Na ulicy wśród ludzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie, jak chcesz to zawsze możesz się EK z zyskiem pozbyć, sprawdź ceny na portalach aukcyjnych. To co zarobisz dołożysz do nowego sprzętu. Win - win.

Teraz będą wszystko z Wiedźminem sprzedawać, czekam na papier toaletowy, limitowaną kolekcję żelu pod prysznic i ciepłe gacie na zimę. Oczywiście produkt nie będzie wyglądał tak jak na materiałach promocyjnych :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najważniejszy element? Cóż, to tylko gadżet do powieszenia. Oprócz gry ważniejszy od medalionu jest artbook. Po za tym już mam taki jeden medalion, który dawali w ramach rekompensaty za uszkodzone popiersie Geralta z EK Wiedźmina 2. Szału nie ma i na pewno nie jest warty 100 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Medalion, artbook, steelbook, a przede wszystkim figurka - to wszystko są elementy EK. To wszystko, razem z pudełkiem pewna całość - nie wszystkie elementy możesz kupić osobno, a sam medalion kompletnie nieopłacalny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

juz widze posta/y z cyklu kuriera (nie wazne czy z EK czy zwykla edycja) jeszcze nie bylo, gre kupilem w sieci X bo tam bylo najblizej/najtaniej. lub inne typu gdzie jest ten kurier?!

Czasami marketing gier zbliża sie do reklam cudownych urzadzen w TV czy garnkow i poscieli :P Wystarczy przeczytac opis z tytulu pudelka "wspaniala grafika", "wielawatkowa, interesujaca przygoda" TA JASNE. Lub stosowania zwrotow inaczej rozumianych przez "branze", a inaczej przez graczy.
I love (sh)IT. Nie mozna brac slow branzy na serio, bo sie mozna sparzyć na wielkim rozminieciu miedzy otrzymanym produktem(czy usluga) a oczekiwaniami. bo rozminiecie zawsze bedzie, bo to "tylko wizualizacja, produkt koncowy moze sie roznic". Bardziej "oszukańcza" reklama niz w Watch-dogs była chyba przy Aliens: Colonial Marines (jakie finaly mialy te afery nie wiem, ale wielkich zmian w innych firmach nie bylo?) Zreszta same konsole to dobry przyklad, ktos oczekiwal sprzetu dla hardcore (?)gracza, a dostal sprzet do pykania w gry.
Wiele gier mialo przesunieta premiere w celu dopieszczenie produktu, jak dla mnie zbyt wiele gier, ze gdzies jest problem w studiach robiacych gre, moze w samej konsoli? a moze to jeszcze okres poczatkowy i mam wyrozumiały dla ich(w sensie wydawcow czy tworcow) problemów z tworzeniem gry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 19:37, Sarinew napisał:

Zreszta same konsole
to dobry przyklad, ktos oczekiwal sprzetu dla hardcore (?)gracza, a dostal sprzet do
pykania w gry.

Od kiedy moc sprzętu mówi o tym, czy jest skierowany dla hardcore''owców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 17:18, Henrar napisał:

Ten płacz o grafice stał się nudny i miejscami żałosny.

Który prawdopodobnie się skończy po wyjściu gry gdy Moderzy załatwią sprawę za pomocą sweetfx+ reshade.


Bez jaj nawet Aliens Colonial Marines potrafi ciekawie wyglądać z tym cackiem
https://www.youtube.com/watch?v=Q23P5af9RB0 - modyfikacja ze zmienioną DOF
https://www.youtube.com/watch?v=iEqXI2V9tmg - modyfikacja ala kaseta VHS

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 19:57, Kalafior12 napisał:

czy jest jakieś oficjalne demo w którym można sprawdzić czy
wiedźmin będzie dział stabilnie na moim lapku ;/

Nie.

Może za dwa lata Steam zrobi Free Weekend. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem że pójdzie ale bym chciał gdyby było demo chciałbym sprawdzić czy fps utrzymują się w należytym poziomie by dało się grać normalnie ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się