Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Było parę fajnych kawałków. Ale podczas tych "głównych" momentów przygrywała ta pompa. Była MAKABRYCZNIE słaba. Ucieszyłem się jak dziecko gdy podczas pierwszego teasera z medalionem przygrał motyw z jedynki na kobzie czy cholera wie czym. Do tego ten wokal... Magia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 15.05.2015 o 23:20, Sipso napisał:

Było parę fajnych kawałków. Ale podczas tych "głównych" momentów przygrywała ta pompa.
Była MAKABRYCZNIE słaba. Ucieszyłem się jak dziecko gdy podczas pierwszego teasera z
medalionem przygrał motyw z jedynki na kobzie czy cholera wie czym. Do tego ten wokal...
Magia.


Masz na myśli ten pierwszy zwiastun gry ? Gdzie była krwawa głowa wilka ? Tam była muza z pierwszej części ?
@Hartigan nie no fajny fejk :p Bardziej bym się spodziewał takiej wypowiedzi od Pawlaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

info na koncie że wysłane a dostawa 18 maja co mi bardzo pasuje bo szefowi powiedziałem że musze załatwić pare spraw i 19 mam wolne hyhy :> !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej,

Normalna edycja, zamówienie rok 2013.

Status: Status twojego zamówienia: zamówienie wysłane 16 maja 2015, przewidywana data dostarczenia 18 maja

Mówiłem, że dostane przed premierą to nie wierzyliście...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2015 o 08:31, Dan900Sticker napisał:

Mówiłem, że dostane przed premierą to nie wierzyliście...

To dowodzi jedynie tyle, że system zaznacza kolejny dzień roboczy. :P Nie uwierzę, dopóki nie zobaczę. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

nadal się zastanawiam czy ryzykować kupowanie już teraz, czy poczekać... Konsoli nie posiadam a martwie się czy laptop uciągnie Wiesława... Moje zmartwienia są o tyle poważne, że takie GTA V działa idealnie w 58 fpsach na FHD a Wiesław 2 już ma problemy z płynnością...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2015 o 09:22, Rick napisał:


> Mówiłem, że dostane przed premierą to nie wierzyliście...
To dowodzi jedynie tyle, że system zaznacza kolejny dzień roboczy. :P Nie uwierzę, dopóki
nie zobaczę. ;P

I myślisz, że dostaniesz na przykład niepoobcieraną figurkę? (Tak wiem, jestem złośliwy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 16.05.2015 o 10:24, Nalfein napisał:

I myślisz, że dostaniesz na przykład niepoobcieraną figurkę? (Tak wiem, jestem złośliwy).

Oczywiście, że tak myślę! Powiem więcej! Bedzie nie tylko niepoobcierana, ale w ogóle jej nie będzie! Zamówiłem edycję standardową. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2015 o 09:59, alexiej napisał:

nadal się zastanawiam czy ryzykować kupowanie już teraz, czy poczekać... Konsoli nie
posiadam a martwie się czy laptop uciągnie Wiesława... Moje zmartwienia są o tyle poważne,
że takie GTA V działa idealnie w 58 fpsach na FHD a Wiesław 2 już ma problemy z płynnością...


Hej,

Powiedz specyfikacje laptopa to zobaczę czy pójdzie, mam doświadczenie w tym.

Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2015 o 11:17, Dan900Sticker napisał:

Hej,

Powiedz specyfikacje laptopa to zobaczę czy pójdzie, mam doświadczenie w tym.

Pozdrawiam


i7 4710HQ + 8GB Ram + GF 850M

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

http://www.pcgameshardware.de/The-Witcher-3-PC-237266/Videos/Witcher-3-4k-BLA-1158921/

Na tym filmiku przynajmniej widać, że w grze jest też trochę inna, bardziej stonowana kolorystyka, ale tylko w tych wyspiarskich lokacjach, gdzie indziej jest kolorowo i pstrokato, że aż miło.
Tereny zalesione wyglądają jeszcze w miarę, ale obecnie najgorzej prezentują się miasta - mała szczegółowość, niski zasięg widzenia i ta kolorystyka, o której poniżej:

" Nie prezentuje on oprawy z gry, każdy wie że to CGI – jednak pokazuje COŚ zupełnie innego niż wszystkie gameplaye jakie do tej pory widzieliśmy. Szare barwy, niemal zlewające się w jeden obraz są niedostrzegalne na obecnych pstrokatych prezentacjach z rozgrywki Wiedźmina 3. W pewnym momencie kierunek artystyczny zmienił się bowiem tak mocno, że trawa w grze zaczęła być idealnie zielona, niebo albo niebieskie albo różowe, a wszystko dookoła żółte. Podbicie kontrastu sprawia, że kolory niemal krzyczą z ekranu. Samo w sobie nie jest to oczywiście złe, jednak nie rozumiem czemu w takim razie szykuje się zwiastun pokazujący zupełnie inny ton i klimat. Takie coś też uważam za jawne przekłamanie, mające sprzedać grę osobom które będą potem po niej oczekiwać czegoś zupełnie innego. "

https://gamedot.pl/news,cd-projekt-red-co-sie-stalo-z-wiedzminem-3-sprawa-downgrade-u

tego chyba najbardziej żal.

Aha, mam już wysłaną EK ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2015 o 11:25, alexiej napisał:

> Hej,
>
> Powiedz specyfikacje laptopa to zobaczę czy pójdzie, mam doświadczenie w tym.
>
> Pozdrawiam

i7 4710HQ + 8GB Ram + GF 850M


Niestety minimalne poniżej granicy płynności (20-25 fps). Po ciężkim kręceniu może granica płynności. Dopiero GTX 870M pozwala na płynną grę :(

Wymagania minimalne są niestety ogromne, nie wiem czemu tak zrobili.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurczę wszyscy mają wysłaną już swoją wersję, a ja nadal na stronie mam status "w realizacji". Do tego żaden nowy mail nie doszedł (niektórzy dostali, że paczka jest w drodze). Mam tylko ten, że kompletują zamówienie w magazynie. Zaczynam się obawiać, ale zapewnienie było, że w dzień premiery grę dostanę. Zazwyczaj mam takie szczęście, że kurier do południa się zjawia, oby było i tym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja maila też nie dostałem, na stronie tylko zobaczyłem, że już wysłane I w poniedziałek odbiór więc mailem sie nie sugeruj

A sorry ja mam z gram.pl, ty pewnie z cdp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A czy ktoś z Was był już może w Media Markcie bądź Saturnie i dowiedział się, czy już sprzedają Wieśka? Nawet nie, czy jest na półkach, tylko czy po prostu pracownicy mają produkt na stanie i jak ktoś zapyta, to mu sprzedadzą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.05.2015 o 12:03, Harrolfo napisał:

A czy ktoś z Was był już może w Media Markcie bądź Saturnie i dowiedział się, czy już
sprzedają Wieśka? Nawet nie, czy jest na półkach, tylko czy po prostu pracownicy mają
produkt na stanie i jak ktoś zapyta, to mu sprzedadzą ;)


W poniedziałek o 23, skoro wszędzie o tym trąbią, to raczej nie będą sprzedawać wcześniej, przynajmniej w MM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiedźmin pewnie będzie czekał w paczkomatach już poniedziałek. O północy pójdą tylko maile hurtem :D Można się zaczaić na kuriera jak będzie paczkomat ładował i wtedy go "przekonać", żeby się nie wygłupiał i dał już teraz. :D

W sumie wcześniej sobie nie pogram, bo i tak będę musiał czekać na plik aktywacyjny, ale wolę mieć to już zainstalowane niż modlić się nad płytami. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się