Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

No u mnie juz "oczekuje na odbiór". Kurcze, ta świadomośc, że gra jest kilkanaście metrów ode mnie, a ja musze czekać na kod do północy mnie przytłacza. :D Licze jeszcze na błąd systemu i może dostanę wczesniej. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 10:31, Numenpl napisał:

> Mam dokładnie to samo: " nieprawidłowy numer przesyłki " - status: " wysłane ",
ale śledzić
> przesyłki nie mogę.
Czyli tradycja gdzie preordery ładny termin po premierze dojdą, a reszta w nocną sprzedaż
albo równo w dzień premiery zakupią. XD


Mój pre-order jest już na dysku <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie (sklep gram.pl) był e-mail o wysyłce w sobotę, jednak ciągle jeszcze nie można śledzić przesyłki(firma kurierska DB Schenker)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 10:38, Rick napisał:

No u mnie juz "oczekuje na odbiór". Kurcze, ta świadomośc, że gra jest kilkanaście metrów
ode mnie, a ja musze czekać na kod do północy mnie przytłacza. :D Licze jeszcze na błąd
systemu i może dostanę wczesniej. :D


Kumpel mówi, że na fb cdp pisało, że kody o 21 będą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 10:57, Sipso napisał:

Kumpel mówi, że na fb cdp pisało, że kody o 21 będą.

O 23 jak już. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, Empik ma nawet embargo na sprzedaż tej książki, przewodnika po świecie Wiedźmina, co za czasy ...
Nie uważacie, że tym razem olano trochę polski rynek, min. poprzez nie wydanie poradnika do gry/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dostałem maila, że paczka została wysłana. Co prawda mam numer przesyłki, ale gdy próbują ją "śledzić", to jest napisane, że nieprawidłowy numer. Widocznie jeszcze nie została wprowadzona do systemu. Także jutro kurier powinien do mnie zawitać. Chyba celowo pójdę dzisiaj o północy spać, żeby ominąć cały ten hype związany z graniem przez osoby, które już będą miały swoje kopie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kłaki od Nvidii ( i nie tylko ) w akcji:

https://www.youtube.com/watch?v=Md4Hmgtl8q0

ma stronie tegoż że producenta są już do pobrania najnowsze sterowniki pod W3.

Ja specjalnie będę siedział w nocy aby sprawdzić, czy można już coś pozmieniać w ini i żeby się dowiedzieć, jak wygląda gra na ultra. Mam nadzieję, że dosyć szybko moderzy naprawią tę grę, poprawiając:

- oświetlenie
- zasięg rysowania obiektów
- efekty cząsteczkowe i inne filtry ( obecnie nie ma chyba nawet DoF, który był wcześniej widoczny )
- tekstury
- wodę

A tutaj, ładnie opracowany temat gry:

http://www.neogaf.com/forum/showthread.php?t=1047730

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Paczka w drodze, zobaczymy w jakim stanie do nas trafi, mam nadzieję, że wyciągnęli wnioski z poprzednich premier i nie będziemy mieli powtórki z sypiącymi, poobijanymi figurkami czy innymi bonusami.

Nie ma się co spieszyć, Wiedźmin dopiero trafił na szlak, pewnie zaatakuje go jeszcze masa robaków - środki do dezynfekcji będą pewnie ciężkie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 12:25, Kraju napisał:

Właśnie dostałem maila, że paczka została wysłana. Co prawda mam numer przesyłki, ale
gdy próbują ją "śledzić", to jest napisane, że nieprawidłowy numer. Widocznie jeszcze
nie została wprowadzona do systemu. Także jutro kurier powinien do mnie zawitać. Chyba
celowo pójdę dzisiaj o północy spać, żeby ominąć cały ten hype związany z graniem przez
osoby, które już będą miały swoje kopie.

Ty przynajmniej pograsz w miarę wcześnie. Ja mam jutro od 6 do 18 pracę, a więc Wieśka zacznę dopiero instalować około 19:30. Na szczęście pojutrze mam wolne, więc będę grał :)

Nie mogę się doczekać tej premiery, książki już kolejny raz przeczytałem, zapis z dwójki czeka na dysku, napisałem program do zarządzania zapisami (chcemy grać oboje z narzeczoną w Wiesława, więc chciałem zrobić coś, żeby nie było problemów z rozpoznawaniem odpowiednich zapisów)...
Chyba tylko na Batmana jeszcze lepiej się przygotowuję, zaklepałem sobie też w pracy 23, 24 i 25 czerwca jako dni wolne.

Swoją drogą, jeśli ktoś chciałby sprawdzić, czy w sklepach sprzedają W3 wcześniej - nie, sprawdziłem to :P Pytałem wczoraj w Media Markcie i mieli tytuł na magazynie, ale nie mogli jeszcze się go "pozbywać".

20150518123041

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurde ponoc wyslane w sobote ale nadal zadnej informacji ze idzie czy cokolwien ani maila czy numeru przesylki nie pokojace to troche.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie w statusie figuruję, że paczka jest nadana. Trochę słabo, że można będzie odbierać paczki dopiero po północy. Nie wiem kto to wymyślił, ale był to bardzo głupi pomysł. Pewną rzeczą natomiast jest to, że o północy serwery się zapchają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 13:05, EylembertTigg napisał:

Pewną rzeczą natomiast jest to, że o północy serwery się zapchają.


:) pewnie tak będzie. Ale miliony ludzi z nadzieją na nieprzespaną noc i tak usiądzie po północy przed gra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2015 o 13:12, EylembertTigg napisał:

>
Zobaczymy jak ta technologia będzie się sprawdzać. Mam nadzieję, że trochę lepiej niż
TressFx, które mocno zamulało kompa.


Nie wiem, czy dobrze to widziałem, ale czy to nie jest połączone że wszystkimi efektami Physx i bez włączenia tej opcji nie będzie Physx w grze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 13:15, lis_23 napisał:

Nie wiem, czy dobrze to widziałem, ale czy to nie jest połączone że wszystkimi efektami
Physx i bez włączenia tej opcji nie będzie Physx w grze?


Wydaję się, że będzie to w jakiś sposób rozdzielone. Z pewnością włosy, które z paczki Nvidi są najbardziej sprzętożerne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 07:18, Rick napisał:

Ja też dostałem w tamtym tygodniu. :P


Wczoraj dostałem nr listu, ale gdy go wpisuje lub wchodzę n konto cdp.pl to piszę, że numer nieprawidłowy :o Albo ktoś walnął byka albo coś nie tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się