Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Mam to samo , czekam na paczkę a tu klops.
Pierwszy raz mam taka sytuacje ze gram.pl nie dalo rady, az jestem rozczarowany.

Może się dziś kurier pojawi ale watpie. Jaki sens brac tutaj pre-order jak dostane po premierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

gram.pl zazwyczaj wyrabia się w premierę, nie przed. (te 90% klientów otrzymujących przed premierą to chyba z kapelusza wzięli). Nic nie bój, dostaniesz jutro. Chyba...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jest norma. Jest bykiem napisane darmowa dostawa na terenie Polski: niezależnie od formy dostawy nie płacisz za wysyłkę, a grę otrzymasz najpóźniej w dniu jej premiery

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety "GRAM" dało ciała na całej lini tak to jest zamawiać ze sklepu online i liczyć na to że przed premierą dojdzie ! jak bym wiedział że tak będzie to bym nic nie zamawiał a jutro mógł iść do pierwszego lepszego marketu i do tego jeszcze taniej by było ! Jak tylko W3 zostanie odblokowany będę musiał zrobić to co będę musiał żeby zagrać bo jutro mam jedyny dzień wolny w tym tygodniu !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie Ty masz tę darmową wysyłkę?! Mi skasowali ze 14 zł. I nie po raz pierwszy. Ale dwa razy otrzymałem później niż w sklepach było (m.in. TLOU Remestered na PS4) to nie odebrałem i wróciło na ich koszt. Więc jesteśmy kwita. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za odpowiedzi. W sumie wcześniej nie miałem nigdy problemów takich, a kilka razy zdarzyło mi się zamówić na gram pre-order. Też nie chcę nikogo osądzać, itd. bo zdaję sobie sprawę, jaki jak ktoś to ujął chaos jest w okół tego wszystkiego. Jedynie zmartwiło mnie to, że nie mam wysłanego maila z potwierdzeniem (a termin też miałem, że niby 16 wysłano). A tak przy okazji właśnie w tej chwili, podczas pisania posta, dostałem sms z potwierdzeniem od kuriera o wysyłce xP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2015 o 18:39, rotekr napisał:

A tak przy okazji właśnie w tej chwili, podczas pisania posta, dostałem sms
z potwierdzeniem od kuriera o wysyłce xP


Co dokładnie piszą? Kiedy będzie? Schenker?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja dostałem wczoraj sms z numerem przewozowym i powiadomienie że zamówienie wysłane. Podany jest także telefon do kuriera, na stronie pisze że przewidywana dostawa na dziś, ale wieśka nie ma.

numeru przewozowego nie wyszukuje w trackingu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 18:42, Undertaker napisał:


> A tak przy okazji właśnie w tej chwili, podczas pisania posta, dostałem sms
> z potwierdzeniem od kuriera o wysyłce xP

Co dokładnie piszą? Kiedy będzie? Schenker?


Tak Schenker. Nie ma info kiedy będzie, to tylko potwierdzenie o wysłaniu zamówienia, plus to, że na mailu dostałem potwierdzenie przekazania przesyłki od gram do kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli dobrze kojarzę, to od dawna było wiadome, że przed premierą nie będą kurierzy gry dostarczać, tylko najwczesniej w dniu premiery. W paczkomatach będzie można odebrać koło połnocy, sprzedaż w sklepach od 23 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czy slyszysz ten galop? To Twoj premierowy Wiedzmin, ktory zbliza sie juz do Paczkomatu. Kod odbioru otrzymasz tuz po godz. 23. Badz gotow!"

Na takiego smsa czekalem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 18:49, Kamiloos napisał:

"Czy slyszysz ten galop? To Twoj premierowy Wiedzmin, ktory zbliza sie juz do Paczkomatu.
Kod odbioru otrzymasz tuz po godz. 23. Badz gotow!"

Na takiego smsa czekalem :P

Ciekawe, czy dzis o 23.00 będą stały grupki wygłodniałych graczy pod paczkomatami. Aż sie chyba przejdę zobaczyć :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 18:49, Kamiloos napisał:

"Czy slyszysz ten galop? To Twoj premierowy Wiedzmin, ktory zbliza sie juz do Paczkomatu.
Kod odbioru otrzymasz tuz po godz. 23. Badz gotow!"


Uwielbiam te smsy od Paczkomatu - zabawne, ciekawe :) Też dostałem i naprawdę bylem zaskoczony ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę że nie tylko ja nie dostanę dziś Wiedźmina...zawsze było przed premierą,a przy najbardziej oczekiwanej grze lipa-kuriera nie ma, a smsa dostałem już w sobotę że wysłano paczkę :-( nawet nie mogę śledzić przesyłki, też tak macie? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się