Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Kurde, czy tylko ja się boję tej gry? W końcu skupi się na prywatnych sprawach Geralta, jego emocjach, uczuciach do Ciri i Yennefer, czyli na tym, co zawsze najbardziej mi się podobało w nim, jak i całej sadze. Uwielbiam te postacie, jestem do nich niesamowicie przywiązany i raz już musiałem przeżyć zakończenie sagi. Teraz obawiam się, że znów nie będzie happy endu i jednoczesnie niesamowicie chcę zagrać i mam obawy przed tym, co zobaczę. Jeszcze nigdy w życiu nie czułem aż tak wielkich emocji związanych z grą. Ba, z czymkolwiek, aż sam się sobie dziwię, jak to przeżywam. Strasznie przytłaczające uczucie. A to wszystko od samych trailerów, bo zagrać pewnie i tak nie zagram, bo mi nie pójdzie (najwcześniej pewnie za jakieś 2-3 miesiące). Ale pre-order i tak zamówiłem. Jeszcze te wszystkie cytaty z recenzji o genialnym storytellingu i postaciach. Damn, coś czuję, że ta gra mnie zdewastuje emocjonalnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sobotę dostałem smsa od kuriera że wysłał paczkę, a teraz dopiero mogę śledzić gdzie jest paczka i gdzie jest? Na śledzeniu paczki data wysyłki 18-05-2015 19:20 chyba jakieś jaja se robią!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oby jutro nie było, że dopiero w sortowni w miejscu nadania. ^^ Bo zazwyczaj wtedy są widoczne w systemie... Ech, coś czuję, że gdybym nie przedpłacił to bym to olał i poszedł do sklepu rano. Specjalnie wolne w pracy wziąłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 20:09, Undertaker napisał:

Oby jutro nie było, że dopiero w sortowni w miejscu nadania. ^^ Bo zazwyczaj wtedy są
widoczne w systemie... Ech, coś czuję, że gdybym nie przedpłacił to bym to olał i poszedł
do sklepu rano. Specjalnie wolne w pracy wziąłem.


Podobnie jak ja, od środy mam trzy nocki pod rząd po 12 h .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W ogóle jeśli to jakiś spisek i CDP zmienia ostatnią cyfrę numeru przesyłki? Może spróbujcie obliczyć cyfrę kontrolną? Albo jeśli, spisek jest jeszcze większy i premiera nie jest 19 maja a czerwca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 20:28, Undertaker napisał:

A co? Wolisz ten?


Widziałem ją na allegro za 2k :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm ... ponoć każdy posiadacz fizycznej kopii W3 ma też dostać klucz na kopię cyfrową na GOG - jest szansa, że dostanie się ten klucz dzisiaj, po północy i będzie można pobrać grę z neta przed przyjazdem kuriera z EK?

Swoją drogą, tym razem wydanie gry jest słabe: cienkie pudełko, cieniutka, czarno biała instrukcja i przewodnik po świecie gry, brak poradnika w jakiejkolwiek formie - poprzednie części miały o wiele lepsze wydanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 21:35, lis_23 napisał:

Hmmm ... ponoć każdy posiadacz fizycznej kopii W3 ma też dostać klucz na kopię cyfrową
na GOG - jest szansa, że dostanie się ten klucz dzisiaj, po północy i będzie można pobrać
grę z neta przed przyjazdem kuriera z EK?


Nie, bo jak sobie to wyobrażasz? Kod masz w pudełko z grą, więc trzeba byłoby je otworzyć, a tego chyba nie chcesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 19:23, Rick napisał:

> Zwiastun premierowy Wiedźmina 3: https://www.youtube.com/watch?v=hBoCRYX6Vq0&feature=youtu.be

> ;)
Letho, Filippa - jest dobrze. :)



Filmik potwierdza moje podejrzenie że Radowid ma więcej na sumieniu niż można przypuszczać po W2. Oj czuję, że to taki pakt Ribbentrop-Mołotov wiedźmińskiego świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 21:43, Chlorofil napisał:

Czy będzie dostępny poradnik do Dzikiego Gonu w takiej formie w jakiej był wydany do
W2 ?


Niestety, wszystko wskazuje na to, że nie w Polsce. Za granicą jest, i owszem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 21:44, lis_23 napisał:

Niestety, wszystko wskazuje na to, że nie w Polsce. Za granicą jest, i owszem.


Szkoda... Obawiam się, że podczas zabawy przeoczę jakiś quest poboczny :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 21:47, Chlorofil napisał:

Szkoda... Obawiam się, że podczas zabawy przeoczę jakiś quest poboczny :/

Będziesz miał pretekst by zagrać jeszcze raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się