Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Banana for scale ;)

Nie znasz tego? W czasach gdy Amerykance maja inny system tylko banan prawde Ci powie, czy dany wymiar jest maly czy duzy ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 23:34, vegost napisał:

Można by pomyśleć, że zostało wycięte i dodane akurat na premierę :) Różnie można myśleć.
Wydaje mi się, że to powinno być w podstawce.


I tak masz to w dzień premiery, więc raczej to żaden kłopot pobrać te kilkaset mega więcej. Co do dodatkowej zawartości, to raczej jest to zabawa twórców po ukończeniu gry. Testy, optymalizacja, w końcu przejście do statusu gold trochę trwa, więc reszta ekipy miała czas na zrobienie dodatkowej zawartości, którą ciężko było zaimplementować do gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 23:41, Piotrek_K napisał:

Banana for scale ;)

Nie znasz tego? W czasach gdy Amerykance maja inny system tylko banan prawde Ci powie,
czy dany wymiar jest maly czy duzy ;P


Oni mają różny system miar :) Zwłaszcza w pewnych kwestiach do których nie będę nic dodawał :)

Kraju - tak jak w Wiedźminie 2 i słynnym już aktem III, którego nie było a dodano coś tam, żeby dopełniło lukę w fabule? Partactwo lub niedopatrzenie. Wybieram do pierwsze ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam już swój egzemplarz, steelbook doszedł cały, bardzo ładnie wygląda. Niestety czas instalacji to jakaś kpina...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 23:45, vegost napisał:

tak jak w Wiedźminie 2 i słynnym już aktem III, którego nie było a dodano
coś tam, żeby dopełniło lukę w fabule? Partactwo lub niedopatrzenie. Wybieram do pierwsze


Akt III to po prostu Epilog całej przygody. Nie wiem w czym rzecz.

Rick
Ile płyt? Napisz też ile się instalowało oraz czy serwery wytrzymują z plikami do pobrania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 23:49, Kraju napisał:

oraz czy serwery wytrzymują z plikami do pobrania.


Mi leci full łączem poprzez GOG Galaxy :) 7,5 - 8 MB/s

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 23:49, Kraju napisał:

Akt III to po prostu Epilog całej przygody. Nie wiem w czym rzecz.


Gdyby był Epilogiem to był by tak nazwany ten fragment gry. Po Akcie III był Epilog, także nie..

Rick - pewnie 4 płyty i czas to parę h ? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 18.05.2015 o 23:49, Kraju napisał:

Rick
Ile płyt? Napisz też ile się instalowało oraz czy serwery wytrzymują z plikami do pobrania.

Są 3 dyski z grą. Płytę 1 instalowało mi 25 minut. Właśnie włożyłem płytę drugą. Z serwerów mi póki co nic nie pobiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam potwierdzenie z od kolegi, że gog już odblokował. Wcześniej powoływałem się na oficjalny fanpage CDP. Cieszę się, że się mylili. :)

P.S. Download z GOGa na poziomie 10MB/s ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 00:03, Rick napisał:

Też mam potwierdzenie z od kolegi, że gog już odblokował. Wcześniej powoływałem się na
oficjalny fanpage CDP. Cieszę się, że się mylili. :)

P.S. Download z GOGa na poziomie 10MB/s ;)


Hm... czyli w pudełku był kodzik na wersję z GoG''a ? :) Dobrze wiedzieć. Pobieranie z 13 mb/s będzie szybsze, niż instalowanie z płyty :) Gratsy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajny był widok co najmniej kilkuset paczek z grą przemykających przez nasz magazyn kurierski. Tak blisko, a tak daleko, bo mój lapek nie uciągnąłby pewnie nawet instalacji ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra już do mnie dotarła. Pudło prezentuje się wyśmienicie, zobaczymy jak będzie z samą grą gdy już przebrnę przez instalację i aktualizacje. Niestety kawałek figurki był u mnie ułamany (niewielka gałązka wystająca ze skrzydła gryfa) trochę szkoda, ale kropelka powinna sobie dać z tym radę bez większego trudu :) Jestem też trochę zawiedziony rozmiarem instrukcji (4 strony) i "kompendium" (15 stron). Wypada to bardzo słabo na tle takich gier jak zeszłoroczny Wasteland czy Pillars of Eternity, które miały instrukcje po 70 stron a do tego były finansowane z kickstartera, zamiast tego cdp poszło w ślady DAI. Normalnie coś takiego mnie nie rusza, ale RPG to gatunek, gdzie instrukcja bywa pomocna.
Całe szczęście, że sesja poprawkowa dopiero we wrześniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.05.2015 o 23:59, Rick napisał:


Dnia 18.05.2015 o 23:59, Rick napisał:

Są 3 dyski z grą. Płytę 1 instalowało mi 25 minut. Właśnie włożyłem płytę drugą. Z serwerów
mi póki co nic nie pobiera.


Tylko trzy DVD? Stellbox sugeruje sześć płyt DVD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się