Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2015 o 01:12, Michal_1232 napisał:

Przy pobieraniu poprzez galaxy instaluje mi się wersja angielska. Można to później zmienić
z poziomu programu albo gry?

More -> Download Extras i tam sobie ściągasz język. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam GeForce''a 670 GTX. Gra chodzi w 1920x1080 na średnich detalach, gra wygląda ślicznie. Póki co ani razu mi się nie ścięła. Zobaczymy czy dalej też tak będzie

P.S. Wie ktoś, w którym miejscu jest ta rozmowa, która pozwala stworzyć sobie stan świata zamiast importować savy? Bo jeśli w samouczku to chyba ją pominąłem i jutro będę musiał zaczynać od początku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 01:59, Rick napisał:

Mam GeForce''a 670 GTX. Gra chodzi w 1920x1080 na średnich detalach, gra wygląda ślicznie.
Póki co ani razu mi się nie ścięła. Zobaczymy czy dalej też tak będzie

Ja na razie mogę powiedzieć, że tradycyjnie mamy wielki niewypał, szczególnie, jeśli ktoś zdecydował się na instalację z Galaxy.
1. Ściąganie patcha, jeśli gra nie jest zainstalowana w domyślnym folderze niemożliwe,
2. Czas pobierania polskiej paczki językowej - lol, może do jutra skończy (tak samo pre-download trwał chyba 1,5 doby),
3. W samouczku 1.sza wysypka do Windy na widok tyłka Jennefer,
4. Filmik startowy ścina! (potem jest lepiej na wysokich ustawieniach - GTX970),
5. Graficznie to tylko kosmetyka w stosunku do W2 (woda w balii - lol),
6. Klawiszologia - nie dało się wymyślić więcej głupich klawiszy, których trzeba używać? W W2 był z tym problem, teraz to jakieś nieporozumienie,
7. Jeśli CDPR pracował nad mo-capem, to momentami ruchy postaci przypominają kiepski film z lat 30, braki klatek, nienaturalne ruchy, wystarczy się przyjrzeć i człowiek kręci głową z niedowierzaniem (tak, tak, wiem, historia najważniejsza),
8. Wiedźmińskie zmysły - w W2 ten "magic omiatacz" sprawdzał się nieźle, po kiego grzyba ten nowy pomysł, który po prostu rozbawia mnie do łez nieporadnością i wkurzaniem,
9. Precyzja kursora, tak jak w W2 tragiczna.

Coś czuję, że znowu polecą gromy za falstart, ale najwyraźniej niczego się dotąd CDPR nie nauczył i chyba nie nauczy...
No nic, jak da się w końcu zagrać, to zagram.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 03:50, Accid napisał:

Dlatego kupuje konsolę w pakiecie z W3 :v
Jak wrażenia innych?

Chyba nie spodziewasz się jakichś wyważonych, przemyślanych opinii, bo teraz jest czas hajpu.
Ale żeby nie było - nic nie mam do tej gry w warstwie fabularnej, za to wszystko pozostałe - nigdy nie było dobre ani intuicyjne i nie zaczęło być. I wydaje mi się, że sterowanie padem wyjdzie w przypadku tej gry każdemu na zdrowie. Jedyny plus w technikaliach jaki na razie widzę, to wreszcie ekwipunek wygląda po ludzku.

PS. Nie wiem czy tylko ja tak mam, ale odnoszę nieodparte wrażenie, że wzorowano się na Red Dead Redemption, jakbym widział tamtą grę...
Ogólnie szkoda, że nie zachowano niczego dobrego z W2, szczególnie ruchów postaci, te nowe są naprawdę zabawne w swojej nieprzewidywalności i nieporadności. Szczególnie przypadło mi na razie do gustu magiczne przyspieszenie po zejściu z kobyły i to hamowanie z biegu jak na filmach rysunkowych made in USA...
W każdym razie już rozumiem czemu ostania recka z CDA była taka niewyraźna, bo jest wesoło, ale chyba nie tak jak powinno być.
PS2. Kolejna zwiecha, tym razem systemu... I jakim cudem prerenderowane filmiki ścinają jak jeden mąż - nie potrafię tego zrozumieć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 04:08, Aurelinus napisał:

PS2. Kolejna zwiecha, tym razem systemu... I jakim cudem prerenderowane filmiki ścinają
jak jeden mąż - nie potrafię tego zrozumieć...

Na Digital Foundry było porównanie wersji Xboksowej z patche i bez i wersja z aktualizacją na Xboksie również miała problemy z prerenderowanymi cutscenkami a wersja bez patcha nie. Możliwe, że na PC jest ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 08:54, Chlorofil napisał:

Martwi mnie, że nadal nie mam numeru przesyłki... Czy ktoś ma podobnie ?


Ja nadal nie mogę śledzić przesyłki, nie ma żadnego SMS u ani emaila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy macie jakieś drobne kłopoty czy choćby uwagi do gry.
Ja mam jeden, ale potężny kłopot: przewidywany czas dostarczenia gry, to 20.05.2015!
Teraz mogę co najwyżej poczytać sobie, jak Wy radzicie sobie z grą.
Nie zostaje mi nic innego, jak pójść na piwo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja jest koszmarna jeśli można mówić w ogóle o jakiejkolwiek optymalizacji skoro GTX Titan X na ultra bez Hairworks ma problemy z utrzymaniem 60 FPS..

U mnie na dwóch GTX 680 jest bardzo kiepsko na ultra podczas gdy taki Skyrim wygląda podobnie a mógłbym 3 takie odpalić i działałoby płynnie.

Po nocnym graniu. Silnik zryty jeszcze gorzej niż w dwójce albo tak samo. Tyle mogę powiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:04, lis_23 napisał:

> Martwi mnie, że nadal nie mam numeru przesyłki... Czy ktoś ma podobnie ?

Ja nadal nie mogę śledzić przesyłki, nie ma żadnego SMS u ani emaila.


Coś czuję, że dzisiaj nie pogramy :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:07, Dan900Sticker napisał:

Optymalizacja jest koszmarna jeśli można mówić w ogóle o jakiejkolwiek optymalizacji
skoro GTX Titan X na ultra bez Hairworks ma problemy z utrzymaniem 60 FPS..

U mnie na dwóch GTX 680 jest bardzo kiepsko na ultra podczas gdy taki Skyrim wygląda
podobnie a mógłbym 3 takie odpalić i działałoby płynnie.

Po nocnym graniu. Silnik zryty jeszcze gorzej niż w dwójce albo tak samo. Tyle mogę
powiedzieć.



http://pclab.pl/art63116-27.html

na GTX 980 ultra z " kłakami " jest od 35 do 44 kl / s w zależności od lokacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na razie ustawiłem wszystko na "Wysokie" i bardzo rzadko mam jakieś spadki płynnośći, ale wentylatory na karcie graficznej wyją niemiłosiernie, a temperatura dochodzi do 70 stopni :D Nawet w Unity nie było czegoś takiego :D
No ale graficznie W3 robi wrażenie - w ruchu znacznie większe niż na screenach :) W Skyrimie największe wrażenie robiły odległe widoki. W W3 nie wyglądają one dużo lepiej, ale bliższa okolica już tak. Niezłe efekty cząsteczkowe, choć nie wiem czy w Unity nie lepsze.
Sterowanie nieco nieprecyzyjne, swoją drogą bardzo podobnie jak w GTA5 :D Tak więc jestem już przyzwyczajony ;)
Walka lepsza niż w W2, choć tutaj też sterowanie daje w kość. Mało intuicyjna klawiszologia :D
Bardzo podobają mi się na razie dialogi i to chyba najmocniejsza część gry ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może jednak z optymalizacją nie jest tak żle? Ja się wg. Was nie łapałem na minimalne, a te stałe 32 fps na FHD jakoś mam :) Opotymalizacja kwiczy jeśli chodzi o dodatkowe efekty i to co dodają a ile "kosztują" nas spadki mocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście gram.pl po raz kolejny dał ciała. Miałem informację, że przesyłka wysłana 16 maja, dzwonię do nich dzisiaj i mówią, że jeszcze nie wysłali. Ręce opadają. Brawo. Nie pierwszy raz się na was zawiodłem, ale z pewnością ostatni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:18, alexiej napisał:

Może jednak z optymalizacją nie jest tak żle? Ja się wg. Was nie łapałem na minimalne,
a te stałe 32 fps na FHD jakoś mam :) Opotymalizacja kwiczy jeśli chodzi o dodatkowe
efekty i to co dodają a ile "kosztują" nas spadki mocy.


Skyrim wygląda jedynie trochę gorzej a chodzi ze 2 razy lepiej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się