Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Włączyłem wszystko na "Ultra", Hairworks tylko dla Geralta, ustawiłem limit na 30 kl/s i działa naprawdę dobrze. Natomiast zaczął się inny problem - gra mi się z jakiegoś powodu zawiesza i wychodzi do pulpitu - teoretycznie jest włączona, ale widzę jedynie pulpit :D
Co do grafiki natomiast - no nie wygląda do końca jak na pierwszych pokazach :D I tak jednak jest śliczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:08, Chlorofil napisał:

> > Martwi mnie, że nadal nie mam numeru przesyłki... Czy ktoś ma podobnie ?
>
> Ja nadal nie mogę śledzić przesyłki, nie ma żadnego SMS u ani emaila.

Coś czuję, że dzisiaj nie pogramy :/

Łączę się z wami w bólu. Niby status przesyłki wysłane, ale numer przesyłki dpd błędny ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:31, pawbuk napisał:

ustawiłem limit na 30 kl/


Nie no to są chyba jaja jakieś.

W dobrej wierze kupiłem za 150zł i szczerze to na pewno ostatni mój kupiony produkt od was. Wiedźmin 2 miał tak samo spieprzony silnik a jednak miałem cichą nadzieję, że tak długo robicie tą trójkę, że wyjdzie dobrze. A wyszło jak zwykle. Wygląda trochę gorzej Od W2 albo skyrima a chodzi znacznie znacznie gorzej więc tylko mogę pozdrowić tych co robili ten silnik, kongratulejszyns.

PS: Jakbym chciał grać w tych cinematic experience 30 fps to bym PS4 sobie kupił

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:38, SLAY3R napisał:

> > > Martwi mnie, że nadal nie mam numeru przesyłki... Czy ktoś ma podobnie
?
> >
> > Ja nadal nie mogę śledzić przesyłki, nie ma żadnego SMS u ani emaila.
>
> Coś czuję, że dzisiaj nie pogramy :/
>
Łączę się z wami w bólu. Niby status przesyłki wysłane, ale numer przesyłki dpd błędny
;/

A sprawdzłeś na stronie DPD ? Wpisz tam numer ze strony cdp.pl i sprawdz, moja przesyłka już w Krakowie jest, niedlugo spodziewam sie kuriera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli jednak potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia. Wiedźmin 3 jest obecnie najbardziej wymagającą grą od GPU. Nawet Unity się do niego nie umywa.

Mam pytanie, czy wie ktoś jak w tej grze wyłączyć teselacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:41, EylembertTigg napisał:

Czyli jednak potwierdziły się wcześniejsze przypuszczenia. Wiedźmin 3 jest obecnie najbardziej
wymagającą grą od GPU. Nawet Unity się do niego nie umywa.

Mam pytanie, czy wie ktoś jak w tej grze wyłączyć teselacje?


Słyszałem, że trzeba pogrzebać w configu i gra dostaje kopa znacznego

PS: Unity wygląda lepiej a mniej żre i otwarty świat ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie działa Wam śledzenie przesyłki na stonie cdp, to wejdźcie na stronę DPD i tam zlokalizujcie przesyłkę. U mnie kurier przejął przesyłkę do odbioru o 8:18, więc do 12 powinien się wyrobić.

Z tego co czytam, to optymalizacja nie jest zła (jeżeli ktos dysponuje dobrym sprzętem), choć opisywane przez Was błędy mnie przerażają. Gra w żadnym momencie nie powinna wywalać siedo pulpitu, nawet bardzo zabugowane gry nie mają już takich błędów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:40, KofeinowyPablo napisał:

A sprawdzłeś na stronie DPD ? Wpisz tam numer ze strony cdp.pl i sprawdz, moja przesyłka
już w Krakowie jest, niedlugo spodziewam sie kuriera.


Kamień z serca.... jest w doręczeniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2015 o 09:40, KofeinowyPablo napisał:

A sprawdzłeś na stronie DPD ? Wpisz tam numer ze strony cdp.pl i sprawdz, moja przesyłka
już w Krakowie jest, niedlugo spodziewam sie kuriera.


2015-05-19 02:55 54 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD

myślicie, że dzisiaj dojdzie? Nic nie pisze o wydaniu paczki kurierowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:52, lis_23 napisał:


> A sprawdzłeś na stronie DPD ? Wpisz tam numer ze strony cdp.pl i sprawdz, moja przesyłka

> już w Krakowie jest, niedlugo spodziewam sie kuriera.

2015-05-19 02:55 54 Przyjęcie przesyłki w oddziale DPD

myślicie, że dzisiaj dojdzie? Nic nie pisze o wydaniu paczki kurierowi.

Jeżeli jest w oddziale DPD w twojej miejscowości, to powinna bez problemu na dzis dojść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:54, KofeinowyPablo napisał:

Jeżeli jest w oddziale DPD w twojej miejscowości, to powinna bez problemu na dzis dojść.


Często ich oddziały są zlokalizowane poza miastem. Samo dostanie się do miasta może trwać kilka godzin (2-3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:54, KofeinowyPablo napisał:

Jeżeli jest w oddziale DPD w twojej miejscowości, to powinna bez problemu na dzis dojść.


Pisze, oddział KT2 - mam nadzieję, że chodzi o Katowice, a do Sosnowca to już tylko 20 minut ;)

Zakupiłem album " Wiedźmin Kompendium O Świecie Gry " - bardzo ładnie wydana książka, dużo artów, opis świata, geografii, wierzeń, postaci, potworów, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra jest naprawde super, kazdy to pisze wiec ja troche pomarudze ;) Sa trzy rzeczy ktore mi przeszkadzaja :
1. Autosave. W takiej grze powinien sie robic zapis po kazdym progresie, skonczeniu zadania czy odkryciu danego miejsca. Szczegolnie na konsoli, gdzie nie chce mi sie co chwila wchodzic do menu i klikac save.

2. Walka. Podczas walki Geralt potrafi mi nagle schowac miecz jak przeciwnik odbiega, zdarza sie ze wrog nagle zawraca i wtedy dostaje manto bo wiedzmin stoi bez broni w reku.

3. Skok. Serio? Wiedzmin skaczacy z wysokosci ktora pokonalo by dziecko traci pol paska zycia? Po paru godzinach grania czlowiek boi sie zejsc z najmniejszej gorki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 09:58, Cykada85 napisał:

3. Skok. Serio? Wiedzmin skaczacy z wysokosci ktora pokonalo by dziecko traci pol paska
zycia? Po paru godzinach grania czlowiek boi sie zejsc z najmniejszej gorki.

Wiesz, starość nie radość, ma problem z kośćmi lekkie tąpnięcie i mogą się ukruszyć, nie czytałeś książek Sapkowskiego? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa, że gra odpali na karcie graficznej z 1GB pamięci?
Pytam ze względu na sens pobierania gry z gog.com a to trochę waży...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety wywala się, więc nie pozostaje nic, jak wisieć na sejwowaniu by sobie oszczędzić powtarzania czasem dość długich sekwencji. Co do grafiki, to samo otoczenie naprawdę wygląda gorzej niż w W2 - kanciaste urwiska, animacja poruszania się flory (jak i inne) przypomina mi starego Neverwintera "1" - wszystko takie nienaturalne i plastikowe.
Do tego dochodzą pokraczne podskoki Geralciny i ruchy rodem z GTA III, chyba wolałem jednak kontekstowe wspinanie się z W2. Co ciekawe, same animacje walki są już dużo lepsze.
najwybitniejszym jednak osiągnięciem jest wg mnie obecne ustawienie głośności audio - wszystko na max i ledwo coś słychać, trzeba podbijać w windowsie, co potem kończy się rykiem w innych grach i przy odtwarzaniu muzy jak się zapomni ściszyć...
Ale co tam, najważniejsze, że Geralt ma animowaną brodę...
Oj, CDPR... Z jednej strony tyle wysiłku (którego wcale czasem nie widać w grze), z drugiej - wpadki na takich duperelach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 10:04, Isildur napisał:

Jest szansa, że gra odpali na karcie graficznej z 1GB pamięci?
Pytam ze względu na sens pobierania gry z gog.com a to trochę waży...

no na początek zapewne ci wywali że system nie spełnia wymagań jak u mnie teraz 3 płyta w napędzie potem gog i ściągnięcie tej aktualizacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 10:04, Isildur napisał:

Jest szansa, że gra odpali na karcie graficznej z 1GB pamięci?
Pytam ze względu na sens pobierania gry z gog.com a to trochę waży...


Jeśli karta jest z wyższej półki... Pamięć nie wiele mówi przecież o karcie. Teraz do integr intela potrafią wsadzać 4gb, i wcale nie znaczy to, że się nadają do grania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się