Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Tak sobie pooglądałem co nieco na internetach i wychodzi na to, że na mojej karcie gra pójdzie przyzwoicie. Przynajmniej teoretycznie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 11:27, Dan900Sticker napisał:

> Witam,
>
> Odpaliłem wersję PC (jakieś 40min.) i jestem pozytywnie zaskoczony,chodzi płynnie

> ustawienia w wiekszości na Uber z rozdzielczością 1920x1080, z kilkoma wyjątkami:

>
> Zasięg widoczności roślinności na wyskokie.
> Nvidia hairWorks wyłączone, chociaż z wł. opcją Geralt daje radę, ale są spadki
fps.
> Rozmycie w ruchu wyłączone.
> Liczebność postaci w tle na wysokie.
>
> Nie wiem jak to jest z tymi zalecanymi wymaganiami.

Człowieku ja mam 2x GTX 680 w SLI, serio myślisz, że to łykniemy?
>
> Sprzęt na jakim gram jest w Podpisie.
> Pozdrawiam

Po co miałbym kłamać?? Trolem nie jestem nie byłem i nie będę, jak powiesz czym nagrać filmik, żeby mi spdku fps nie robił to nagram i sami zobaczycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2015 o 11:26, ziptofaf napisał:

Inna sprawa że PC-ty też swoje zalety mają - choćby to że za grę w edycji PC-towej zapłacimy
złotówek 119. Za konsolową 199 :P Więc to się też gdzieś wyrównuje na przestrzeni czasu.

W przestrzeni czasowej Polski chyba ;) ja za swoja kopie Wiedzmina na PS4 dalem 10e oddajac w zamian jakies starocia z PS3 i dwie gry z Vity dawno ograne. PC gier nie przyjmuja :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z instalacja, jak wkladam dysk 2 to troche sie instaluje i wywala mi bład " instalator przerwal dzialanie z bledem -10 blad odczytu pliku? mial tak ktos?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 11:30, Kakarotto napisał:

Tak sobie pooglądałem co nieco na internetach i wychodzi na to, że na mojej karcie gra
pójdzie przyzwoicie. Przynajmniej teoretycznie. ;)


Mam identyczną kartę i taki sam procek co Ty, ale zastanawiam się czy kupić wersję pc czy ps4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zobaczymy jak będzie się wyglądać rynek, oraz wykorzystanie zasobów PC po premierze DX12 czy Vulkan.

Gry na konsolach mają jedną przewagę na PC, fizyczny nośnik który zawsze możesz odsprzedać, wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 11:41, Shinigami napisał:

Zobaczymy jak będzie się wyglądać rynek, oraz wykorzystanie zasobów PC po premierze DX12
czy Vulkan.

Gry na konsolach mają jedną przewagę na PC, fizyczny nośnik który zawsze możesz odsprzedać,
wymienić.


Jaki problem kupić edycję pudełkową?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 11:30, Mefisto napisał:

Po co miałbym kłamać?? Trolem nie jestem nie byłem i nie będę, jak powiesz czym nagrać
filmik, żeby mi spdku fps nie robił to nagram i sami zobaczycie.


A po co filmik od razu :P
Zrób tak - zrób screenshot detali w jakich grasz. Dojdź do jakiegoś sensownego obszaru, np. miasta.
Włącz Frapsa. Wejdź do zakładki FPS, w benchmark settings zaznacz opcję MinMaxAvg. Kliknij F11 będąc już w grze (uruchamia benchmark). Pograj z 15-20 minut, porób jakieś zadania itd. Wciśnij ponownie F11 aby benchmark wyłączyć.
A potem wyślij gdziekolwiek log który się pokaże (coś takiego u mnie w krótkim teście w WoW-ie: http://puu.sh/hSNZL/138f87c05e.png). I my będziemy widzieć ile mniej więcej masz klatek a ty nie będziesz mieć żadnych spadków FPS z tego powodu. Co prawda można w ten sposób oszukiwać i zmniejszać detale ale to i tak jest niesprawdzalne w internecie więc najlepiej iść po najmniejszej linii oporu i uwierzyć na słowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 11:49, Dan900Sticker napisał:

Jaki problem kupić edycję pudełkową?


Co da Ci pudło na PC, poza możliwością postawienia go na półce? Skoro wszystko rozbija się o klucz który przypisujesz do platformy, konta na którym grasz? Takiej gry nie odsprzedasz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 11:49, Dan900Sticker napisał:

Jaki problem kupić edycję pudełkową?


Bardzo istotny - większość gier PC-towych i tak jest na stałe przypisana do twojego Steama/Origina/Uplaya. Płytę z pudełkiem więc może i sprzedasz ale co z tego jak gra nadal pozostanie na twoim koncie. A nawet jak się da to pewnie oryginalny posiadacz dostanie jakieś DLC ale ci którzy grę dostaną od niego już nie. Musiałbyś mieć osobne konto do każdej z gier a i tak łamiesz EULĘ.

W przypadku gier konsolowych jest inaczej. Tutaj gra = płytka. Którą możesz po prostu sprzedać/wymienić i ma ona przy tym swoją wartość bo jest to nadal pełnoprawna gra.
W swoim czasie była olbrzymia wrzawa jak Microsoft chciał w tym aspekcie coś zmienić:
http://techland.time.com/2013/06/19/microsoft-changes-its-mind-on-xbox-ones-used-games-and-always-online-policies/

Ot, "uroki" Steama - mniej ogółem płacimy na PC-tach za nowe produkcje. Ale rynek używek został ukatrupiony i to skutecznie. A jeszcze nie aż tak dawno temu można było wziąć swoje gry i po prostu wystawić na Allegro, w swoim czasie tym sposobem zarobiłem na pół PC-ta bo gier miałem całe półki :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mieszczę sie ledwo w minimalnych, gram na 1920x1080 na średnich detalach i póki co mam stabilne 30 FPS. Nie jest źle. Filmiki Jaskra mi przycinają, a gra nie. :P

To co mnie wkurza to sterowanie. Rany, żeby Geralt nawrócił pod wodą, albo nie spadł z jakiejś małej skarpy to trzeba mieć szczęście. :P

Btw. gdzie znajduje się plik odpalający grę? Chcę go wskazać steamowi, ale nie mogę go znaleźć. Otwieram katalog wskazany przez GOG Galaxy, ale tam jedyną aplikacją jest uninstall. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakii masz sprzet? Zastanawiam się czy po robocie nie wpaśc po Wieśka. Ale co do mojego Radka 7870 są mieszane opinie :P Od low do medium :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 12:04, Rick napisał:

Btw. gdzie znajduje się plik odpalający grę? Chcę go wskazać steamowi, ale nie mogę go
znaleźć. Otwieram katalog wskazany przez GOG Galaxy, ale tam jedyną aplikacją jest uninstall.
:/


Folder bin/x64

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 12:09, Satruss napisał:

A jakii masz sprzet? Zastanawiam się czy po robocie nie wpaśc po Wieśka. Ale co do mojego
Radka 7870 są mieszane opinie :P Od low do medium :P


Przekopiuję ci z dxdiaga

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-3550 CPU @ 3.30GHz (4 CPUs), ~3.3GHz
Memory: 8192MB RAM
Card name: NVIDIA GeForce GTX 670
Manufacturer: NVIDIA
Chip type: GeForce GTX 670

Gra wygląda ładnie. Porobię screeny jak już dojde z tym steamem. (dzięki Dandzialf!)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, i ja już położyłem łapki na nowym Wiedźminie. Przyjemnym dodatkiem jest dla mnie kod na pobranie cyfrowej wersji komiksu "Wiedźmin Dom ze szkła". A i steelbook świetny, mimo braku tłoczeń chyba jeden z najładniejszych jakie mam.

A, na odchodne rzuciłem kurierowi "Dużo tego dzisiaj macie?" Odpowiedź "Nawet niech pan nie pyta" dała mi do zrozumienia, że nie wszyscy cieszą sie z dzisiejszej premiery :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 12:20, KofeinowyPablo napisał:

No, i ja już położyłem łapki na nowym Wiedźminie. Przyjemnym dodatkiem jest dla mnie
kod na pobranie cyfrowej wersji komiksu "Wiedźmin Dom ze szkła". A i steelbook świetny,
mimo braku tłoczeń chyba jeden z najładniejszych jakie mam.


Pełnego komiksu czy tylko którejś części? I czy jest po polsku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 12:22, Kraju napisał:

> No, i ja już położyłem łapki na nowym Wiedźminie. Przyjemnym dodatkiem jest dla
mnie
> kod na pobranie cyfrowej wersji komiksu "Wiedźmin Dom ze szkła". A i steelbook świetny,

> mimo braku tłoczeń chyba jeden z najładniejszych jakie mam.

Pełnego komiksu czy tylko którejś części? I czy jest po polsku?

A tego to jeszcze nie wiem, dopiero instaluje grę, potem czas na resztę :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się