Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2015 o 13:59, Kadaj napisał:

Czy komuś gra także wiesza się w trakcie czytania książek? Już 2 razy musiałem restartować.
: /

Zawsze zapisuj przed czytaniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 13:41, Osa1 napisał:

Fajno mam uszkodzoną płytę nr 2 mam to załatwić z gram.pl czy bezpośrednio z cdprojekt.
I kiedy mogę się spodziewać wymiany/przysłania uszkodzonej?


Kontakt: dok@gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też mam problem z 2 płytą, jakiś tam błąd pliku -10 czy coś takiego w trakcie instalacji, ale czytałem na innych forach że dużo osób to ma a rada od CDP to uwaga : ŚCIĄGNĄĆ GRĘ PRZEZ GOG. No to super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 12:58, Accid napisał:

Kup sobie konsolę :) Wyjdzie taniej, wygodniej i płynniej.


Ojtam ojtam ;) Nie po to kupowałem rok temu mocny sprzęt, żeby teraz kupować konsolę :) Wszystko mam bardzo mocne poza GTX 750Ti, który miał być jedynie chwilowo. Miałem kupować GTX 960 w dniu premiery ale okazał się bublem, potem chciałem GTX 970, ale coraz bardziej zbliżała się premiera Radeonów R300, więc zostałem z 750Ti :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:06, rotekr napisał:

Też mam problem z 2 płytą, jakiś tam błąd pliku -10 czy coś takiego w trakcie instalacji,
ale czytałem na innych forach że dużo osób to ma a rada od CDP to uwaga : ŚCIĄGNĄĆ GRĘ
PRZEZ GOG. No to super :)



dostalem maila od nich, ze musze gre sciagnac z gog.com a najlepiej gog galaxy. co to jest, jakis program jak steaam czy origin? jak sie z niego sciaga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ok w trakcie oczekiwania na pudełko mógłbym ściągnąć z goga ale w jaki sposób nie kupowałem przecież przez ten serwis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:09, Osa1 napisał:

Ok w trakcie oczekiwania na pudełko mógłbym ściągnąć z goga ale w jaki sposób nie kupowałem
przecież przez ten serwis?



mi napisali na mailu zeby wejsc na gog wpisac kod i tam juz darmowo pobierasz gre
ale to jest KPINA jak tak mozna, kupile wersje pudelkowa i musze sie bawic w pobieranie, ciekawe czy jest mozliwosc zwrotu, kupowalem w media markt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:07, davis87 napisał:

dostalem maila od nich, ze musze gre sciagnac z gog.com a najlepiej gog galaxy. co to
jest, jakis program jak steaam czy origin? jak sie z niego sciaga?


GoG Galaxy to zewnętrzny program serwisu GoG.com, który jest zwykłym menadżerem pobierania z tego portalu zakupionych gier. Służy chyba też do gier multiplayer, ale nie jestem pewny.

Czytałem testy wydajnościowe i stwierdzam, że optymalizacja leży i kwiczy tak jak w poprzedniej części. Jeśli 980 GTX nie daje rady wyciągnąć 60 kl/s to śmiać mi się chce :) Nawet Titan X nie daje komfortu grania w tych granicach. Jedynie SLI tej karty chyba sobie poradzi ze wszystkim ale bez Hairworks. Tytuł raczej nie był ani testowany ani optymalizowany przez nikogo :o Trzeba mieć kompa za 20 tyś, żeby to chodziło :) Zniesmaczony jestem lol a kuriera nadal nie ma ;o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:07, davis87 napisał:

> Też mam problem z 2 płytą, jakiś tam błąd pliku -10 czy coś takiego w trakcie instalacji,

> ale czytałem na innych forach że dużo osób to ma a rada od CDP to uwaga : ŚCIĄGNĄĆ
GRĘ
> PRZEZ GOG. No to super :)


dostalem maila od nich, ze musze gre sciagnac z gog.com a najlepiej gog galaxy. co to
jest, jakis program jak steaam czy origin? jak sie z niego sciaga?


Szczerze to nawet nie wiem, nie wchodziłem na to jeszcze nigdy. Podobno przez użycie kodu, który znajduje się na tyle instrukcji można dzięki tej stronie pobrać wiedźmina. Ale bez jaj nie po to kupowałem wersję z płytami, żeby całą grę ściągać ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

[ciach!]

A tak z ciekawości. Spróbuj zmniejszyć ustawienie ''Ambient Occlusion'' i zobacz jak to wpłynie na wydajność. W drugim Wieśku właśnie ta opcja, zaraz po ubersamplingu była chyba najbardziej zasobożerną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na szczeście wszystkie płyty działały, ale faktycznie , jak ktoś kupił i chciał instalować z płyt bo ma słaby internet, to cdp.pl pokazuje mu pupcie i każe całować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bez wpisania kodu, tak czy inaczej, przynajmniej z tego co zapowiadali nie masz dostępu do przyszłych DLC czy patchy.

Zwrot rozpakowanej gry, w której jest kod, może być niemożliwy. Z wiadomych względów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:16, Shinigami napisał:

Zwrot rozpakowanej gry, w której jest kod, może być niemożliwy. Z wiadomych względów.


Ale uszkodzony towar może reklamować. Kod działa, więc po wklepaniu go na GoG Galaxy chyba reklamacja nie wchodzi w grę, ale płytę wymienić zawsze można.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja pograłem juz poltorej godzinki na XBO. Gra wyglada niezle, chodz szału nie ma. Widac spadki wydajnosci niestety czego sie obawiałem. Sama gra na razie ma o wiele ciekawszy poczatek niz dwojka. Bynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:16, Shinigami napisał:

Bez wpisania kodu, tak czy inaczej, przynajmniej z tego co zapowiadali nie masz dostępu
do przyszłych DLC czy patchy.

Zwrot rozpakowanej gry, w której jest kod, może być niemożliwy. Z wiadomych względów.


Ale co innego jest pobranie plików DLC, które w porównaniu do gry nic nie ważą, a czym innym jest ściągnięcie całej gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:09, EylembertTigg napisał:

> Krótki filmik i ustawienia na screenach, poniżej 30fps mi nie spadało, ale później
zrobie
> tego fraps-owego benchmarka w bardziej zaludnioonych miejscach i zobaczymy co tam
wyjdzie.
>
> https://youtu.be/ZDnvKQ_ODsY

Grasz na GTX 670?

tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się