Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Pewnie, szczególnie, że niektóre z tych DLC masz już na dysku po instalacji, czekają tylko na odblokowanie. W każdym razie nic innego nie zrobisz, czekasz na wymianę płyty lub ściągasz całość na własną rękę. Niestety, złośliwość rzeczy martwych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do ludzi co grają na ps4, kolega wcisnał start i gra się wczytuje, wczytuje i wczytuje i końca nie widać , pasek ładowania zatrzymał się na jakiś 20%,czeka już z godzinę i nic, czy to normalne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja na twoim miejscu nie bawiłbym się w żadne pobieranie CYFROWEJ WERSJI, tylko od razu pisał w sprawie wymiany na nową, PUDEŁKOWĄ, za którą zapłaciłeś.

/edit

Teraz doczytałem, że kupiłeś grę w media markt. To na 100% wymienią ci grę na nową, bez żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Informacja dla wszystkich bojących się o wymagania. Mój brat spokojnie, praktycznie bez żadnych ścięć gra na niskich ustawieniach w rozdziałce 1980x1050 mając taki sprzęt:

Phenom II x4 955 (3.2 GHz)
Radeon 5770 (1 GB)
4 GB Ramu

Więc jak widać nie taki wilk straszny jak go malują :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jakie to wiadome wzgledy? Zwracasz gre z uwagi na niezgodnosc towaru z umowa (kupilem plyty, a one nie dzialaja) i sklep albo Ci zaproponuje zwrot kasy albo powinien Ci dostarczyc dzialajace plytki.

Nie po to sie kupuje plyty, by walic te 20 czy ile GB, bo cos nie hula.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:19, Ziggy napisał:

Ja pograłem juz poltorej godzinki na XBO. Gra wyglada niezle, chodz szału nie ma. Widac
spadki wydajnosci niestety czego sie obawiałem. Sama gra na razie ma o wiele ciekawszy
poczatek niz dwojka. Bynajmniej dla mnie.


grr... przynajmniej, nie bynajmniej :/

Analizując wątek chyba warto się wstrzymać z zakupem gry na jakiś czas (ciekawe czy wytrzymam) jak niektóre błędy i problemy zostaną załatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:24, Piotrek_K napisał:

A jakie to wiadome wzgledy?


Pisałem o zwrocie gry, nie samych płyt - wersja na PC ma kod, który ktoś mniej uczciwy mógłby użyć, a grę wymienić na nową? Teraz widzisz problem, czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh... po 5 latach nadszedł czas na upgrade kompa. Z moim gtx 470 i i5 760 to wszystko by wybuchł jak bym tylko podszedł z płytą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:27, Marcin08 napisał:

Analizując wątek chyba warto się wstrzymać z zakupem gry na jakiś czas (ciekawe czy wytrzymam)
jak niektóre błędy i problemy zostaną załatane.


Kupując teraz grę po prostu stracisz pieniądze. Wymagania sa tak duże, że chyba nikt nie będzie mógł grać komfortowo bez spadków wydajności. Trzeba by mieć SLI TITAN X, żeby grac normalnie. A kogo stać na karty za 10 k zł ? Albo się CDP RED weźmie do roboty, albo będą zwroty masowe. Sam się zastanawiam. Rekomendowane przez nich wymagania są nieprawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:30, vegost napisał:

nie będzie mógł grać komfortowo bez spadków wydajności. Trzeba by mieć SLI TITAN X, żeby
grac normalnie.

Od kiedy granie w 4K w 60FPSach na Ultra to normalne granie, bo do tego właśnie są te dwa Titan X? xD

Może pora użyć czegoś takiego jak suwaki detali?
Ludzie grają na komfortowym sprzęcie i widać to po forach. Jeżeli mają problemy - są to anomalie a nie reguła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:24, SplitGrave napisał:

Ja na twoim miejscu nie bawiłbym się w żadne pobieranie CYFROWEJ WERSJI, tylko od razu
pisał w sprawie wymiany na nową, PUDEŁKOWĄ, za którą zapłaciłeś.

/edit

Teraz doczytałem, że kupiłeś grę w media markt. To na 100% wymienią ci grę na nową, bez
żadnych problemów.


tylko ze ja juz wykorzystalem kod na gog.com i teraz nie wiem czy to przejdzie, nie wiem czy nie pozycze od kumpla gry i zainstaluje bo on ma normalnie a chyba mozna z jednej plyty na kilku kompach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sluchaj trolli, kupuj gre- warto! Na R9 290 i i5 bez o/c chodzi plynnie w FHD na miszmaszu ultra i wysokich. Raz tylko zauwazalnie spadly fpsy (scenka w tutorialu). Pare bledow jest, ale nic co przekresla gre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:45, vegost napisał:

Mam na myśli Ultra a nie High :) Nawet na High we wszystkich miejscach nie ma stałych
60 kl/s.


Straszne! Nic tylko wyrzucić grę przez okno. : <

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:45, vegost napisał:

Mam na myśli Ultra a nie High :)


Rozumiem, normalna gra tylko na ultra, reszta jest nienormalna, no bez jaj ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:49, Shinigami napisał:

Rozumiem, normalna gra tylko na ultra, reszta jest nienormalna, no bez jaj ;D


Dla mnie tak, bo w sumie specjalnie po to kupiłem kompa ;p Wnerwiające doczytywania itp to bolączka Wiedźminów. Nie tylko tego, ale też poprzedniego. Może mi przejdzie jak dostanę w końcu swoją paczkę. Następnym razem biorę inposta.

A teraz mi powiedz, bo tego w testach nie mówią. Jak wygląda różnica między High a Ultra w modelach postaci ? Szczegółowość otoczenia itp itd ? Testowałeś ? Jestem ciekawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Testowałem teraz chwilę grę we Frapsie - na ustawieniach Ultra, z Hairworks Geralta miałem na bagnach średnio 42 kl/s, z kilkoma spadkami płynności do ok 33 kl/s :)
Na FPSa to by było stanowczo za mało, w W3 w zupełności wystarcza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

U mnie na konfiguracji praktycznie identycznej z podanymi przed premierą wymaganiami sprzętowymi, gram na średnio-wysokich bez ścin, a do tego gra wygląda bardzo dobrze. Optymalizacja u mnie na +.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się