Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

a jak sie instaluje wiedźmina na gog galaxy, najpierw trzeba sciagnac angielska wersje, pozniej tz 3 paczki PL i dopiero patch, czy najpierw patch a pozniej te paczki pl?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 15:44, Hartigan napisał:

Kurierzy do 16 pracują. Tak że dupa zimna i dzisiaj także nie otrzymam przesyłki. Normalnie
super.


Nie prawda do mnie kurier potrafi i o 19 przyjechać. To biuro do 16 pracuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 15:44, Hartigan napisał:

Kurierzy do 16 pracują. Tak że dupa zimna i dzisiaj także nie otrzymam przesyłki. Normalnie
super.


Coś Ci się pomyliło. DPD rozwozi paczki do 20:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 14:28, Shinigami napisał:

Teraz widzisz problem, czy nie?

Tzw. ryzyko zawodowe i zwiazane z taka, a nie inna specyfika sprzedazy. Tak samo jak sklep spozywczy zaklada jakis tam procent rzeczy, ktore zostana ukradzione ze sklepu w rozrachunku miesiecznym, tak sklep z grami MUSI brac pod uwage jakis odsetek gier z kodami jednorazowego uzytku, ktore wracaja do nich - zwlaszcza duzy jak Media M czy Saturn

Tylko inna sytuacja jest taka, ze ktos ma widzimisie, ze gra komus sie nie spodobala, a co innego, gdy faktycznie plytka jest uszkodzona. Zaloze sie tez, ze w finalnym rozrachunku, dany sklep skontaktuje sie z dystrybutorem i odda im wadliwa gre, a ten to dystrybutor zablokuje dany kod albo oleje sprawe, bo wiecej z tym zachodu niz zyskow. I dopoki to jest margines spraw, a nie 90% spraw, to tak naprawde sporo zalezy od uczciwosci kupujacego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 16:03, lis_23 napisał:

Ktoś jeszcze czeka na kuriera z CDP.PL? Masakra.


Ja. Trochę głupio biorąc pod uwagę fakt, że mieszkam w Warszawie :p, ale tam jestem dobrej myśli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Redzi postraszyli trochę z tymi wymaganiami :). Co prawda jestem dopiero w prologu, ale na sprzęcie z gtx650ti i prockiem i5-4430 3Ghz (teoretycznie nie spełniam nawet wymagań minimalnych) wiesiek działa płynnie chociaż spodziewam się, że nie wszędzie będzie tak różowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 15:23, Shinigami napisał:

http://www.benchmark.pl/testy_i_recenzje/wiedzmin-3-dziki-gon-testy-wydajnosci-kart-graficznych/strona/23841.html

Tutaj masz z grubsza, bo coś mi się wydaje, że mimo wszystko różnice powinny być większe.
Sam nie jesteś, paczka jeszcze do mnie nie trafiła :D


Dobra obczaje je. Choć na pierwszy rzut oka widać, że niewiele się różni Ultra od Wysokich. Hm.. Kurierzy pracują do 20:00 chyba. Z tego co wiem, to ja mam DPD. Oni lubią przynosić mi po 16:00 paczki. Może nam się jeszcze uda dostać dzisiaj ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 16:03, lis_23 napisał:

Ktoś jeszcze czeka na kuriera z CDP.PL? Masakra.


Ja czekam już od 9:00. O 18:00 mam zamiar do niego zadzwonić i dowiedzieć się, czy jest jeszcze szansa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przykro mi to stwierdzić, ale jeżeli nie wyciągnąłeś tego jako osobnego elementu z folii to najprawdopodobniej coś się ułamało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ekhem - rozumiem, że mamy prawdopodobnie najbardziej gorącą dla nas premierę roku, ale zabawa w "spam paczkowy" zaczyna już nieco przerastać granicę tolerancji.
Radze spasować z postami typu "u was już był kurier, bo u mnie tak", bo zaczyna tego tu być za wiele.
Zaraz się skończy tolerancja "kontrolowanego chaosu" w tym temacie i nie zostawicie nam innej drogi jak rozrzucanie ostów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dlatego ja od kilku już lat nie bawię się w pre-ordery.
Szkoda czasu i nerwów. Chyba że zamawiam EK.

Tak więc dziś na luzie po drodze z pracy wpadłem do MM podszedłem do półki zabrałem W3 - zapłaciłem 119 zł i spokojnie sobie instaluje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 16:09, Bambadil napisał:

Pytanie do osób, które zakupiły EK:
Czy ta część figurki co jest na zdjęciu powinna tak wyglądać po rozpakowaniu ?


Coś się widać w transporcie ułamało, ale myślę, że spokojnie da się to tak przykleić, że nic nie będzie widać ;)
Masz taką samą podkładkę jak ja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 16:29, zerohunter napisał:

I jak, da się zmienić poziom trudności w trakcie rozgrywki na PS4?


Na każdej platformie da się zmienić poziom trudności w każdym momencie, nawet podczas walki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 16:29, zerohunter napisał:

Wolne wzięte, zakupy zrobione, jakby ktoś pytał, to szczezłę xD


Bez jaj piwko radler ? :D Tutaj trzeba więcej alkoholu niż lemoniady :D Ale pomysł dobry. Bez cukierków a jakieś żarełko. KEbab ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witchera2 mam na steamie, jak z niego wyciągnąć save? W dokumentach w katalogu witcher2/save mam pusty katalog. Albo w nie w tym miejscu szukam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 16:40, Kajdorf napisał:

Witchera2 mam na steamie, jak z niego wyciągnąć save? W dokumentach w katalogu witcher2/save
mam pusty katalog. Albo w nie w tym miejscu szukam.


Save''y są w moich dokumentach w folderze "Witcher 2"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się