Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Mam EK, ale mam jedno ogromne wielkie

Spoiler

kurewsko

zastrzeżenie. Otóż redzi poszli po najmniejszej lini oporu , bowiem jak się instaluje grę z płyt to jest to instalka z gog''a! To już nie można było zrobić takiej normalnej drugiej instalki specjalnie dla płyt? I w momencie pisania czas instalacji wynosi ponad 400 minut!!!! WTF???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 16:29, zerohunter napisał:

I jak, da się zmienić poziom trudności w trakcie rozgrywki na PS4?

Wolne wzięte, zakupy zrobione, jakby ktoś pytał, to szczezłę xD


He, he na takiej diecie daleko nie zajedziesz. Ale pomysł dobry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gra ruszyła na moim kompie aż sam się zdziwiłem, bez większych spadków całkiem płynnie. Odpalałem narazie na niskich. Pentium Dual Core E6700, GTX 750, 4 GB jak by ktoś pytał :)

A i czy komuś jeszcze cienie w grze tak dziwnie "migają"? Zmiana ustawień światła czy cieni nic nie daje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 16:43, Kraju napisał:

> Witchera2 mam na steamie, jak z niego wyciągnąć save? W dokumentach w katalogu witcher2/save

> mam pusty katalog. Albo w nie w tym miejscu szukam.

Save''y są w moich dokumentach w folderze "Witcher 2"


Nie mam. Nawet specjalnie wyłączyłem chmurę i zrobiłem ręcznego save, akurat mam zrobionego przed finałem quicksave. I dalej nic. Save widzę w grze, ale na dysku nie mogę go znaleźć. :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 16:46, Karanthir666 napisał:

Mam EK, ale mam jedno ogromne wielkie

Spoiler

kurewsko

zastrzeżenie. Otóż redzi poszli
po najmniejszej lini oporu , bowiem jak się instaluje grę z płyt to jest to instalka
z gog''a! To już nie można było zrobić takiej normalnej drugiej instalki specjalnie dla
płyt? I w momencie pisania czas instalacji wynosi ponad 400 minut!!!! WTF???


Przecież miała być instalacja z płyty, ale z tego co widzę to bardzo wiele osób narzeka na instalke z płyt. Klucz do GOG-a miał służyć jedynie do aktywacji gry. Może dlatego zostałem olany na FB gdy jakieś 2 tygodnie temu się pytałem CDP jak wygląda instalacja wersji płytowej, dlatego wziąłem cyfrową i przez to mam problemy z savem z dwójki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 16:09, vegost napisał:

Może nam się jeszcze uda dostać dzisiaj ?


Udało się, mimo wszystko łapy świerzbią, ale nie rozpakowuje, przynajmniej teraz.

Lepsze zestawienie różnic w jakości tutaj:
http://www.dualshockers.com/2015/05/19/the-witcher-3-wild-hunt-ultra-vs-high-vs-medium-vs-low-detail-screenshot-comparison/

W ruchu wszystko prezentuje się lepiej, jednak ogólną różnicę widać dość wyraźnie na wszystkich poziomach grafiki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 16:09, vegost napisał:

Dobra obczaje je. Choć na pierwszy rzut oka widać, że niewiele się różni Ultra od Wysokich.
Hm.. Kurierzy pracują do 20:00 chyba. Z tego co wiem, to ja mam DPD. Oni lubią przynosić
mi po 16:00 paczki. Może nam się jeszcze uda dostać dzisiaj ?


ja niedawno dostałam, zamówione w cdp, też dpd, ale co z tego jak i tak nie zagram :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 17:44, Shinigami napisał:

Udało się, mimo wszystko łapy świerzbią, ale nie rozpakowuje, przynajmniej teraz.

Lepsze zestawienie różnic w jakości tutaj:
http://www.dualshockers.com/2015/05/19/the-witcher-3-wild-hunt-ultra-vs-high-vs-medium-vs-low-detail-screenshot-comparison/

W ruchu wszystko prezentuje się lepiej, jednak ogólną różnicę widać dość wyraźnie na
wszystkich poziomach grafiki.


Właśnie mi też przed chwilą przywiózł :D Jeszcze się spytał, co to za afera z tymi paczkami od cdp.pl :D Mówię, że nasz produkt taką aferę robi i nikt nie może się doczekać. Pytał się mnie ile tak ogólnie czekałem na produkt, bo nie wierzył chyba. Mówię, że z rok z hakiem :D Oh my gash :D

Albo ja jestem ślepy albo nie widzę praktycznie żadnych różnic między Ultra a High. Na ultra jest tak jak bym ciemniejsza grafika ? Trudno powiedzieć czy modele są bardziej wyraziste.

@Polinkaa - gratuluje paczuszki :) Nie martw się. Ja też na razie nie zagram, bo sprzęt jeszcze się składa i będę miał za tydzień może góra :) Potanieją podzespoły to zagrasz :)

20150519181519

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 18:25, lis_23 napisał:

Do której godziny pracują kurierzy DPD? Specjalnie zrobiłem sobie na dziś wolne, a tu
nici z grania ....


Z tego co wiem, to do 20:00 pracuję DPD i większość liczących się kurierów na rynku czyli UPS a nawet PoczteX. Może się zdarzyć, że przyjedzie ci po 20:00, ale to pewnie już wtedy, kiedy będzie zjeżdżał do magazynu. Miałem taki przypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 18:25, lis_23 napisał:

Do której godziny pracują kurierzy DPD? Specjalnie zrobiłem sobie na dziś wolne, a tu
nici z grania ....


Tak, pracują do 20:00. U mnie był jakieś pół godziny temu. Także musisz być cierpliwy, lub zadzwoń do gościa się spytać o której będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 19.05.2015 o 18:29, Kraju napisał:


Tak, pracują do 20:00. U mnie był jakieś pół godziny temu. Także musisz być cierpliwy,
lub zadzwoń do gościa się spytać o której będzie.


Dzwoniłem już parę razy przez cały dzień, bez odzewu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 18:32, lis_23 napisał:

Dzwoniłem już parę razy przez cały dzień, bez odzewu.


Może być zajęty. Dzwoń po 19:00. Powinien mieć już mnie roboty. Bez obaw, przyjedzie. Widzisz u nas przyjechał dopiero po 18:00 a wybrał paczkę z sortowni o 07:53. Leci tak, jak mu bliżej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udalo sie komus zainstalowac oba DLC? Poprzez GoG Galaxy mi nie idzie.. klikam by pobralo, pobiera i nic. Zaden setup sie nie pojawia czy komunikat o powodzeniu/ niepowodzeniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 18:55, Ichvander napisał:

Udalo sie komus zainstalowac oba DLC? Poprzez GoG Galaxy mi nie idzie.. klikam by pobralo,
pobiera i nic. Zaden setup sie nie pojawia czy komunikat o powodzeniu/ niepowodzeniu.

Ściągnij ręcznie ze strony GOG i zainstaluj z exeka. Galaxy jest kompletnie niedorobione, nie rozpoznaje poprawnie katalogów instalacyjnych i głupieje nawet, jeśli gra jest zainstalowana w domyślnym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzę, że całkiem dobra optymalizacja musi być, skoro nawet a słabszych kartach gra idzie. W takim razie, czy laptop o tej specyfikacji udźwignie Wiedźmina 3 choćby na minimalnych?

AMD Radeon HD 8850M
Intel Core i7-4500U
8 GB RAM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja zacząłem instalować z płyty, ale z drugą płytą coś było nie tak, więc wpisałem kod i ściągnąlem grę :D Zaczynam się zastanawiać czy napęd optyczny ma jeszcze w ogóle sens :D
Niestety, coś chyba zawalili, bo nie tylko ja mam taki problem. Szkoda mi osób, które nie mają tak szybkiego łącza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się