Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 19.05.2015 o 19:13, pawbuk napisał:

Ja zacząłem instalować z płyty, ale z drugą płytą coś było nie tak, więc wpisałem kod
i ściągnąlem grę :D Zaczynam się zastanawiać czy napęd optyczny ma jeszcze w ogóle sens
:D
Niestety, coś chyba zawalili, bo nie tylko ja mam taki problem. Szkoda mi osób, które
nie mają tak szybkiego łącza.


Płyta 2 ponoć jest dupnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 19:11, Heartbreaker napisał:

Widzę, że całkiem dobra optymalizacja musi być, skoro nawet a słabszych kartach gra idzie.
W takim razie, czy laptop o tej specyfikacji udźwignie Wiedźmina 3 choćby na minimalnych?

AMD Radeon HD 8850M
Intel Core i7-4500U
8 GB RAM


Może ledwo na granicy płynności ale na więcej niż 25 fps bym nie liczył

A optymalizacja jest koszmarna, jak ktoś z GTX 660 mówi, że ma 60 fps na "prawie ultra" to po prostu kłamie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

niestety to samo umnie co u innych płyta nr 2 jest uszkodzona i brak mozliowsci instalacji w ten sposób wiec muszę ściagac z gog ! brak słów poprostu co za fuszerka ze strony cdp ! dobrze że mam szybkie łacze bo by mnie szlag trafił !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też się tu wyżalę. Płyta 2 u mnie też skopana. A jako że mój internet od kilku dni jest 10 razy wolniejszy niż powinien to pogram se może za 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś może powiedzieć do jakiej wersji audio jest przystosowany ruch ust? Do angielskiej czy polskiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jestem bardzo miło zaskoczony optymalizacją, która jest świetna. Na moim sprzęcie: Athlon II X4 651 (3 GHz), 12 GM Ramu i GeForce GTX 760 2 GB gra chodzi na wysokich/ultra w rozdzielczości 1680x1050 w 25-35 FPS-ach. Mam nawet włączone te bajery od Nvidii (oprócz włosów). Jeżeli to kogoś bardzo interesuje, to zrobię screeny moich ustawień. Póki co jestem na początku gry, więc nie wiem jak się zachowa w późniejszych lokacjach, ale nawet podczas walki gra nie traci na płynności. RED-zi odwalili kawał świetnej roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 19:44, Kraju napisał:

Jestem bardzo miło zaskoczony optymalizacją, która jest świetna. Na moim sprzęcie: Athlon
II X4 651 (3 GHz), 12 GM Ramu i GeForce GTX 760 2 GB gra chodzi na wysokich/ultra w rozdzielczości
1680x1050 w 25-35 FPS-ach.


To już nie lepiej grać na wysokich, albo wysoko/średnich z płynnością godną XXI wieku? Stałe 30fps jeszcze da się przeżyć, ale 25 to jest już szybki pokaz slajdów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 19:25, Dan900Sticker napisał:

Może ledwo na granicy płynności ale na więcej niż 25 fps bym nie liczył

A optymalizacja jest koszmarna, jak ktoś z GTX 660 mówi, że ma 60 fps na "prawie ultra"
to po prostu kłamie



Dla Ciebie koszmarna, a ja spokojnie gram mimo, że jestem kłamcą :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 19:49, SplitGrave napisał:

To już nie lepiej grać na wysokich, albo wysoko/średnich z płynnością godną XXI wieku?
Stałe 30fps jeszcze da się przeżyć, ale 25 to jest już szybki pokaz slajdów.


Zawsze przekładam jakość nad wydajnością. Wolę mieć grę ustawioną wyżej z lekkimi spadkami (które nie są specjalnie odczuwalne), niż mieć gorszą grafikę i cieszyć się z 40 FPS-ów. Oczywiście to dopiero początek gry, więc gdy spadki FPS-ów będą odczuwalne, zmniejsze grafikę na taką, aby komfortowo dało się grać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

POMÓŻCIE!!!

Co mam zrobić jest już prawie godzina 20 a ja dalej nie dostałem swojego egzemplarza, a firma przewozowa to DB schenker.

ŻENADA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 19:42, Dan900Sticker napisał:

To mi tylko pozostaje współczuć wam tych płyt bo u mnie na szczęście są sprawne.

PS: CDPR traci na giełdzie 6,5%. Zgadnijcie czemu.


Bo to korekta.

PS. Nie wiesz co to optymalizacja. To, że coś nie działa w danej ilość klatek na sekundę na danym sprzęcie, chociażby high endowym, nie oznacza to, że jest to słaba optymalizacja.
PS2. Titan X starczy do Ultra z Hairworks w 60FPSach w normalnych rozdzielczościach, chyba że chcesz 4K - do tego potrzebne są już dwie takie karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 19:55, poper210 napisał:

POMÓŻCIE!!!

Co mam zrobić jest już prawie godzina 20 a ja dalej nie dostałem swojego egzemplarza,
a firma przewozowa to DB schenker.

ŻENADA

Opieprzyć firmę przewozową. Mi DPD dzisiaj po 15 już przesyłkę dostarczyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 19:36, SiDi napisał:

Czy ktoś może powiedzieć do jakiej wersji audio jest przystosowany ruch ust? Do angielskiej
czy polskiej?


Do angielskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 19:59, Karanthir666 napisał:

> POMÓŻCIE!!!
>
> Co mam zrobić jest już prawie godzina 20 a ja dalej nie dostałem swojego egzemplarza,

> a firma przewozowa to DB schenker.
>
> ŻENADA
Opieprzyć firmę przewozową. Mi DPD dzisiaj po 15 już przesyłkę dostarczyło.


To jest jakaś masakra. Nigdy więcej nie zamówię pre ordera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 19:56, Henrar napisał:

PS2. Titan X starczy do Ultra z Hairworks w 60FPSach w normalnych rozdzielczościach,
chyba że chcesz 4K - do tego potrzebne są już dwie takie karty.


Nie starcza. Nawet Titan X się dusi przy takich ustawieniach + włosy w wielu miejscach nie ma stałych 60 kl/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.05.2015 o 19:42, Dan900Sticker napisał:

PS: CDPR traci na giełdzie 6,5%. Zgadnijcie czemu.


Inwestorzy realizują po prostu zyski :) W najbliższych dniach kurs powinien wzrosnąć, wystarczy prześledzić zachowania inwestorów przy premierach innych gier ;)
Co do grafiki - na Ultra gra naprawdę wygląda ślicznie, mimo że nie aż tak dobrze jak na pierwszych zwiastunach. Wschody i zachody są cudne, gra świateł robi kolosalne wrażenie. Nieco jeszcze pomajstrować przy efektach ząsteczkowych, nieco przy teksturach, może zmienić filtr i będzie prawdziwe cudo :)
A słowiańskość i sielskość przez pierwsze godziny gry aż biją po oczach - w pierwszym Wiedźminie mnie to nie urzekło, tutaj jestem zachwycony ;)
Mam przegrane 7 godzin i dopiero pierwszą lokację za sobą, na takiego erpegowego sandboxa czekałem od premiery Skyrima :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Uffff na medium w 1360x768 na moim Radku 7870 można pograć :P Nie wiem ile mam fps (nie obchodzi mnie to :P), ale w Białym Sadzie można spokojnie szaleć :P

Pytanie co do samej rozgrywki. Co daje opcja "automatyczne ciosy kończące?". Wykonują się same, a bez tego trzeba im jakoś pomóc? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się