Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 22.05.2015 o 19:23, hammerfall87 napisał:

to podręczne menu ze znakami da się jakoś skonfigurować?


Nie da się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak macie problem z jakimś mało ruchlawym przeciwnikiem, np. niedźwiedź albo obóz bandytów, to walka z konia też jest dobrą opcją na łatwiejszą walkę, parę przejazdów i pozamiatane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogę z tym Gwintem. Jak już wygram z jakimś wsiokiem... to on mi daje cztery sztuki węgla :P a nie kartę.


BTW ... Mam spasionego Geralta :/

:P

20150522201139

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 20:11, cubbek napisał:

BTW ... Mam spasionego Geralta :/


WTF? Co to ma być? Przejdź na dietę, zjedz jakieś warzywa, a nie tylko to surowe mięso. Ja swojego Geralta krótko trzymam, ino na wodzie chowany. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 21:02, Kraju napisał:

> BTW ... Mam spasionego Geralta :/

WTF? Co to ma być? Przejdź na dietę, zjedz jakieś warzywa, a nie tylko to surowe mięso.
Ja swojego Geralta krótko trzymam, ino na wodzie chowany. :D

Mój za dużo piwa żłopie, to i brzusio się pokazał w końcu. Wiedźmin Geralt tylko z nazwy = większość czasu spędzam w karczmach i oberżach, a moim najwiękzym przyjacielem jest Baron :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 21:04, cubbek napisał:

Mój za dużo piwa żłopie, to i brzusio się pokazał w końcu. Wiedźmin Geralt tylko z nazwy
= większość czasu spędzam w karczmach i oberżach, a moim najwiękzym przyjacielem jest
Baron :D


Ciekawe czemu twórcy nie chwalili się, że oprócz brody również brzuch może Geraltowi urosnąć. Wtedy mogliby zaimplementować do gry jakąś średniowieczną siłownię, co by protagonista był w formie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 21:06, Kraju napisał:

>/.../
Ciekawe czemu twórcy nie chwalili się, że oprócz brody również brzuch może Geraltowi
urosnąć. Wtedy mogliby zaimplementować do gry jakąś średniowieczną siłownię, co by protagonista
był w formie.


Tak to jest, jak się wszędzie jeździ konno zamiast iść. W poprzedniej części wszędzie trzeba było biegać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 22.05.2015 o 23:19, Boguslav4 napisał:

Tak to jest, jak się wszędzie jeździ konno zamiast iść. /ciach/

Zartujecie sobie czy Geralt naprawde moze byc szczuplejszy(bo to z broda to akurat wiem:D)? Moj jest taki grubawy jak u cubbeka na obrazku - lubi popijac piwo, ale wydawalo mi sie, ze on juz od poczatku gry byl przy tuszy;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2015 o 00:10, Eilene napisał:

> Tak to jest, jak się wszędzie jeździ konno zamiast iść. /ciach/
Zartujecie sobie czy Geralt naprawde moze byc szczuplejszy(bo to z broda to akurat wiem:D)?

>/.../

Nie wiem, sam dopiero będę grał od jutra :P Jeśli to na poważnie tak jest, to sam będę zaskoczony...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zadania w Wiedźminie stawiają nas naprawdę przed trudnymi dylematami - przed chwilą właśnie wczytywalem grę, bo rozmowa zaprowadziła mnie zupełnie nie tam, gdzie chciałem.

Spoiler

W zadaniu "Dla dobra nauki" rozmowa z Keirą skończyła się pojedynkiem... A ja bardzo lubię czarodziejki :D Na całe szczęście można też ją oszczędzić. Kurczę, naprawdę ją polubiłem, niesamowite :D

Czym dalej w las, tym mniej przeszkadza mi walka, a gra zaczyna się coraz bardziej podobać - już 30 godzin przegranych, a ja nadal mam wrażenie, że dopiero zacząłem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widzisz, ja np. specjalnie poprowadzilem zadania

Spoiler

tak by zabawic sie z nia pod ksiezycem

:D ogolem polubilem ta postac. Jedyny naprawde negatywny charakter dla mnie to
Spoiler

dowodca Strazy Koscielnej

i mam nadzieje, ze bedzie opcja utopienia go w sciekach...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2015 o 00:52, pawbuk napisał:

Spoiler

W zadaniu "Dla dobra nauki" rozmowa z Keirą skończyła się pojedynkiem... A ja bardzo lubię
czarodziejki :D Na całe szczęście można też ją oszczędzić. Kurczę, naprawdę ją polubiłem,
niesamowite :D


Za pierwszym razem, bez specjalnego próbowania

Spoiler

"zaliczyłem" Keirę i Triss oraz wysłałem je do Kaer Morhen.

[m-r] Wątek Yen (wyspy Skelige) jeszcze nie ruszone, ale zapewne taki sam los ją czeka :P.

Swoja drogą, miałem wcześniej zadanie (poboczne) z
Spoiler

infiltracją kryjówki Filippy.

[m-r] Czyżby kolejna czarodziejka z możliwością dołączenia do haremu? :)

>Czym dalej w las, tym mniej przeszkadza mi walka, a gra zaczyna się coraz bardziej podobać
Ciągły strumień Igni z 100% podpalenia i dużymi obrażeniami, Quen który leczy, Yrden trwający 30 sekund i dający 50% spowolnienia oraz prawie 200 dozwolonej toksyczności (co pozwala bez problemu zjeść 5-6 eliksirów).
Czysta rzeźnia na duże moby. Przed chwila na eliksirach po prostu zjadłem Królewską Wiwernę (czy jak się ona zwała) ze zlecenia z czaszką (+7 poziomów?).

A pomyśleć, że powinienem powoli szukać drugiego ulepszenia zestawu gryfa, zamiast w podstawowym biegać (z 8 poziomu :F). Ale coś zadanie do loga nie weszło, i ciężko się zorientować gdzie to powinno być. Trzeba będzie później wygooglić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, mistrzu, spoilerami zarzuciles strasznie.
O

Spoiler

zaliczeniu Triss

pojecia nie mialem i o(
Spoiler

kryjowce Filippy (gdziekolwiek by byla

) tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2015 o 00:52, pawbuk napisał:

Zadania w Wiedźminie stawiają nas naprawdę przed trudnymi dylematami - przed chwilą właśnie
wczytywalem grę, bo rozmowa zaprowadziła mnie zupełnie nie tam, gdzie chciałem.

Jak wyjdą dodatki, to będzie pretekst by przejść grę jeszcze raz - tym razem z idealnymi wyborami. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.05.2015 o 02:18, Ichvander napisał:

Wow, mistrzu, spoilerami zarzuciles strasznie.

Ta, jak chciałem zmienić posta i dodać spoiler tag to było już za późno :(.

Swoją drogą, jestem ciekaw, jak by te zadanie (i lokację) zmienili, gdyby się wybrało wcześniej opcję, że w poprzedniej części

Spoiler

Filipę rozsadziło na kawałki podczas teleportu

.

Cóż, trzeba będzie kiedyś obadać, jakby to wszystko wyglądało, jakby się wybrało drugą ścieżkę z W2.

No i muszę przyznać, że z tego co widzę te zapowiedziane 100 godzin rozgrywki wcale takim przekłamaniem nie będzie. Wysp Skellige jeszcze nie ruszyłem, oraz całkiem całkiem sporo zleceń i "?" zostało na głównym kontynencie, a prawie 60 godzin przegrane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 23.05.2015 o 02:57, Mordant napisał:

Ta, jak chciałem zmienić posta i dodać spoiler tag to było już za późno :(.

Przytocze przypiętego posta: Jeśli przez przypadek zapomnimy dać spoilera do tekstu proszę niezwłocznie skontaktować się z Moderatorami za pomocą formularza kontaktowego http://www.gram.pl/kontakt_formularz.asp?r=99

Pilnuj się następnym razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie natury craftowej. Ktoś wie gdzie zdobyć ciemną stal? Gonię jak głupi po wszystkich znanych mi rzemieślnikach, jaskiniach i wszędzie tam, gdzie naturalnym wydaje się być występowanie tego resurca, ale ni cholery nie mogę go znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się