Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 24.05.2015 o 18:40, MadoY napisał:

Ok dzięki ;) Mam jeszcze jedno pytanie, jak zwiększyć maksymalny udźwig postaci ? Na
filmiku widziałem, że można mieć udźwig 90 gdzie ja mam tylko 60


U kupców można kupić juki dla konia które zwiększają udźwig, poszukaj któryś będzie miał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie chce nic mówić ale widzę że z tego wątku zrobił się wątek pomocy w przejściu wiedźmina. Ja się pytam co jest? Naprawdę gra jest dla was tak trudna że nie możecie sami sobie poradzić. Czy na każdym kroku wtedy gdy się gdzieś zawiesicie musicie lecieć z pytaniem na forum co i jak? Przecież to kompletnie zabija radość z gry i satysfakcję. Ruszcie ludzie mózgownicą lub dajcie sobie spokój z graniem w tego typu gry. Ja rozumiem że ktoś może mieć buga w grze i nie wie co zrobić, ale zadawać takie pytania jak zwiększyć udźwig czy inne tego typu posty woła o pomstę do nieba. Ode mnie tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 18:40, MadoY napisał:

Ok dzięki ;) Mam jeszcze jedno pytanie, jak zwiększyć maksymalny udźwig postaci ? Na
filmiku widziałem, że można mieć udźwig 90 gdzie ja mam tylko 60

U kupców można znaleźć czasami. Również za zadania z wyścigami konnymi można dostać jako nagrodę.

Ja teraz mam Zerrikańskie Juki dające 100 dodatkowego udźwigu (łączni 160).

@sylwasss
Czyli twoim zdaniem od czego ma być forum? Płakanie na temat bugów i innych błędów?
No, ale fakt, na sporą część pytań można odpowiedzieć poprzez przeczytanie Samouczka czy też chwilę pomyślenia nad zadaniem.

Swoją drogą, dwa screeny:
1 - +6 poziomów golem. Zabicie go zajęło mi jakieś 10 minut. Jego uderzenie zabierało mi około 90% HP, więc było niebezpiecznie jak przez przypadek się oberwało i zostawało bez Quena. Na szczęście cały czas trzymałem go w Yrdzie (52% spowolnienia!), a jak przypadkiem się oberwało, to Alternatywny Quen podleczał do fulla.
2. Jakby kogoś interesował wypchany jednorożec wspomniany na samym początku w liście od Yen :P.

20150524191532

20150524191546

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 19:18, Mordant napisał:

1 - +6 poziomów golem. Zabicie go zajęło mi jakieś 10 minut. Jego uderzenie zabierało
mi około 90% HP, więc było niebezpiecznie jak przez przypadek się oberwało i zostawało
bez Quena. Na szczęście cały czas trzymałem go w Yrdzie (52% spowolnienia!), a jak przypadkiem
się oberwało, to Alternatywny Quen podleczał do fulla.


Ja to sobie takich po prostu odpuszczam i wracam do nich później :D Nie chce mi się 10 minut walczyć po to, żeby jakieś dziadostwo zdobyć, a za zabijanie doświadczenia nie ma :D Na początku jeszcze się w to bawilem i na 4 poziomie zabijałem grupy bestii poziomu 13, ale później stwierdziłem, że to nie ma sensu - tylko się frustruję, wczytuję grę, a praktycznie nic z tego nie mam :)

@sylwasss
A wg Ciebie do czego jest ten wątek? Jak ktoś ma jakiś problem, to tu może zapytać o pomoc. Ja chętnie pomogę jeśli potrafię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2015 o 18:58, sylwasss napisał:

PS4 nie odtwarza płyt CD-Audio.


To nie wiem komu gratulowac, cdp za nie dopatrzenie czy Sony za zacofanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Prosze nie smiejcie się bardzo ale mam pewne - osobliwe pytanie ;]

czy ktokolwiek próbował zagrać w W3 na Windowsie XP ;] ?

Wiem - śmieszne pytanie.

Dopiero teraz przeszedłem W2 na moim 6cio letnim piecu i nie ma co - nieco zapaliłem się do W3 - z tym że jestem juz w wieku w którym wydanie 3-4 tyś na komputer do gry to już nie jes już na szczycie mojej listy wydatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę mam od premiery, a dopiero dzisiaj zacząłem swoją przygodę z Wiedźminem 3. Początek bardzo zachęcający, strasznie podoba mi się soundtrack. To pierwsza rzecz jaka rzuciła mi się w ...uszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 20:06, Angmir napisał:

czy ktokolwiek próbował zagrać w W3 na Windowsie XP ;] ?


Gra oficjalnie nie wspiera XP, więc małe szanse, że pójdzie. Czas najwyższy przesiąść się na nowego Windowsa. ;)

Dnia 24.05.2015 o 20:06, Angmir napisał:

Dopiero teraz przeszedłem W2 na moim 6cio letnim piecu i nie ma co - nieco zapaliłem
się do W3 - z tym że jestem juz w wieku w którym wydanie 3-4 tyś na komputer do gry to
już nie jes już na szczycie mojej listy wydatków.


W3 ma świetną optymalizację, ale niewielka jest szansa, że pójdzie na 6-letnim sprzęcie. Napisz jaką masz specyfikację, ale zmiana Windowsa to podstawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niezbyt podoba mi się te rozwiązanie, że co kilka lvl odblokowuje się slot na kolejną umiejętność. Niepotrzebne ograniczenie, które tylko działa na nerwy, bo nie można używać wyuczonych zdolności...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 20:16, Ecko09 napisał:

Niezbyt podoba mi się te rozwiązanie, że co kilka lvl odblokowuje się slot na kolejną
umiejętność. Niepotrzebne ograniczenie, które tylko działa na nerwy, bo nie można używać
wyuczonych zdolności...


A mi się generalnie rozwój postaci podoba, choć trochę szkoda, że trzeba wydawać punkty na niepotrzebne umiejętności, żeby móc odblokować te potrzebne - jeśli w walce używam praktycznie tylko szybkiego ataku i chciałbym to rozwijać, to po co mam wydawać punkty na silny atak albo parowanie? Ktoś tego do końca nie przemyślał, może mody to poprawią :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdołał ktoś uruchomić innego pada niż ten od Xboxa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gdzie w Velen mogę znaleźć kowala, który zrobi wiedźmińskie miecze gryfa? Czy tylko to mogę zrobić w Novigradzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2015 o 20:16, Kraju napisał:

W3 ma świetną optymalizację, ale niewielka jest szansa, że pójdzie na 6-letnim sprzęcie.
Napisz jaką masz specyfikację, ale zmiana Windowsa to podstawa.


Nie zgodzę się. Mój komp ma prawie 8-10 lat. wymieniłem tylko karte graficzną rok temu i chodzi płynnie na min/średnich detalach :) GTA V tez chodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 21:21, Executor napisał:

Nie zgodzę się. Mój komp ma prawie 8-10 lat. wymieniłem tylko karte graficzną rok temu
i chodzi płynnie na min/średnich detalach :) GTA V tez chodzi :)


8-10 lat i nie wymieniałeś procka ani nie dokupowałeś ramu? Wierzyć mi się nie chcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 21:21, Executor napisał:

Nie zgodzę się. Mój komp ma prawie 8-10 lat. wymieniłem tylko karte graficzną rok temu
i chodzi płynnie na min/średnich detalach :) GTA V tez chodzi :)


To 8 czy 10? :D No i wymieniona karta graficzna...
Ciekawy jestem jaki masz komputer ;) Musiałeś go w takim razie kupować w 2005 - 2007 roku, czyli dość dawno.

Żeby nie robić tutaj offtopu - Novigrad mnie po prostu zauroczył, naprawdę spore miasto. Fajną sprawą są też te losowe wydarzenia, przechodzimy sobie spokojnie, a po chwili już wycieramy miecz z krwi :)
Bardzo mile mnie zaskoczyły zadania poboczne - niektóre wątki są na godzinę jak nie dłużej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na tym sprzęcie jak mam w stopce gram na średnie-wysokie. Rozdzielczość 1680*1050. Mam wtedy ok 35-40FPS.
Bawiłem się ustawieniami i na ultra mam 15-20, na średnich powyżej 40. Pierwszy to ultra, drugi to średnie.

20150524213504

20150524213511

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co oznacza ten znak? Jak rozbić tę ścianę?

20150524213737

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować