Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Zrobił ktoś może zadanie "W wilczej skórze" na Skellige? Jest w tym samym miejscu, co jedno z zadań głównych.

Spoiler

Chcę odczarować tego wilkołaka, by powiedział mi gdzie jest skarb, jednak nie wiem jak to zrobić. Wiem, że można go nakarmić jego własnym mięsem, ale wtedy twierdzi, że go oszukałem i nie podaje lokalizacji skarbu. Zabiłem jego dawnego towarzysza i zdobyłem przeklęty kieł, ale nie wiem jak go użyć. Ktoś może wie co w tej sytuacji zrobić?



Dzięki za pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 21:30, Kraju napisał:

> Nie zgodzę się. Mój komp ma prawie 8-10 lat. wymieniłem tylko karte graficzną rok
temu
> i chodzi płynnie na min/średnich detalach :) GTA V tez chodzi :)

8-10 lat i nie wymieniałeś procka ani nie dokupowałeś ramu? Wierzyć mi się nie chcę.


Proszę
Płyta: Asus P5K Green
Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2,4GHz BOX
Pamięć: DDR2 2x2GB 800 Geil Dual Ultra CL4
Grafika: Radeon 7800
Zasilacz: Amacrox Warrior 400W

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 21:46, Executor napisał:

Płyta: Asus P5K Green
Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2,4GHz BOX
Pamięć: DDR2 2x2GB 800 Geil Dual Ultra CL4
Grafika: Radeon 7800
Zasilacz: Amacrox Warrior 400W



WTF? Fajnie, że ta gra chodzi na takim sprzęcie. Przecież ten procek to zabytek, co prawda 8 GB ramu, ale DDR2. Musiałeś kupę kasy wydać na takiego kompa wtedy. Taki procek był jak marzenie.

Kajdorf
Pod koniec questa dostaniesz pewien przedmiot, za pomocą którego otworzyć te "drzwi".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 21:51, Kraju napisał:

WTF? Fajnie, że ta gra chodzi na takim sprzęcie. Przecież ten procek to zabytek, co prawda
8 GB ramu, ale DDR2. Musiałeś kupę kasy wydać na takiego kompa wtedy. Taki procek był
jak marzenie.



sama karta graf i procek kosztowalo mnie ok. 2000zł :) a karte mialem Asus GeForce 8800GT 512MB ale rok temu padla. to jest moj trzeci komputer i sam jestem zdziwiony ze po tylu latach wciaz tak smiga. wiedzmina 2 i skyrim gralem na poziomie graf ultra (z radeonem oczywiscie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 21:57, Executor napisał:

sama karta graf i procek kosztowalo mnie ok. 2000zł :) a karte mialem Asus GeForce 8800GT
512MB ale rok temu padla. to jest moj trzeci komputer i sam jestem zdziwiony ze po tylu
latach wciaz tak smiga. wiedzmina 2 i skyrim gralem na poziomie graf ultra (z radeonem
oczywiscie:))


Dlatego opłaca się kupić najpierw mocnego kompa, a później co kilka lat wymieniać poszczególne jego elementy.Ale wow, cały czas jestem pod wrażeniem. Wiedziałem, że CPU nie ma dużego znaczenia w tej grze, ale że ma aż tak marginalne, bo nie oszukujmy się, teraz 3.0 GHz to minimum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wie ktoś gdzie znajdę Triss/Yennefer/Eskela/Lamberta i innych dobrych kompanów Geralta po zakończeniu głównego wątku fabularnego? Normalnie nikogo nie mogę znaleźć.. Kaer Morhen stoi puste, są tam tylko dwie owce. Znalazłem tylko Jaskra i Zoltana.. Nie mam pojęcia gdzie może być reszta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 21:51, Kraju napisał:

> Płyta: Asus P5K Green
> Procesor: Intel Core 2 Quad Q6600 2,4GHz BOX
> Pamięć: DDR2 2x2GB 800 Geil Dual Ultra CL4
> Grafika: Radeon 7800
> Zasilacz: Amacrox Warrior 400W


WTF? Fajnie, że ta gra chodzi na takim sprzęcie. Przecież ten procek to zabytek, co prawda
8 GB ramu, ale DDR2. Musiałeś kupę kasy wydać na takiego kompa wtedy. Taki procek był
jak marzenie.

Kajdorf
Pod koniec questa dostaniesz pewien przedmiot, za pomocą którego otworzyć te "drzwi".


To ja właśnie mam minimalnie lepszy bo 3GHz Core 2 Duo + 8 giga ramu - karta też wymieniana ale na najtańszą dostępną 2 lata temu (stara się spaliła ) GeForce 650.

No ale OS wciąż stary XP niestety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 22:10, Quahadron napisał:

Czy wie ktoś gdzie znajdę Triss/Yennefer/Eskela/Lamberta i innych dobrych kompanów Geralta
po zakończeniu głównego wątku fabularnego? Normalnie nikogo nie mogę znaleźć.. Kaer Morhen
stoi puste, są tam tylko dwie owce. Znalazłem tylko Jaskra i Zoltana.. Nie mam pojęcia
gdzie może być reszta.

Czyli po przejściu głównego wątku można normalnie dalej latać i robić zadania poboczne?

Swoją drogą, szybko ci poszło. Ja mam wbitych 77 godzin gry a głównego wątku w Skellige nawet nie ruszyłem. Co więcej, poboczne zadania tam ledwo liznąłem. A i jeszcze cała masa czerwonych questów na głównym kontynencie czeka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dwie pocztówki z wysp. Jej, ale tam ładnie. :3

To może być pierwsza gra z fabułą, w której dobiję do 100 godzin bez żadnych dodatków. :o

20150524223135

20150524223145

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 22:32, Mordant napisał:

Czyli po przejściu głównego wątku można normalnie dalej latać i robić zadania poboczne?


Tak, twórcy mówili o tym przed premierą. Dlatego zdecydowali się na otwarty świat, bo byłoby głupio, gdyby ktoś przeszedł samą fabułę i musiałby pogodzić się z brakiem dalszego zwiedzania świata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 22:32, Mordant napisał:

> Czy wie ktoś gdzie znajdę Triss/Yennefer/Eskela/Lamberta i innych dobrych kompanów
Geralta
> po zakończeniu głównego wątku fabularnego? Normalnie nikogo nie mogę znaleźć.. Kaer
Morhen
> stoi puste, są tam tylko dwie owce. Znalazłem tylko Jaskra i Zoltana.. Nie mam pojęcia

> gdzie może być reszta.
Czyli po przejściu głównego wątku można normalnie dalej latać i robić zadania poboczne?

Swoją drogą, szybko ci poszło. Ja mam wbitych 77 godzin gry a głównego wątku w Skellige
nawet nie ruszyłem. Co więcej, poboczne zadania tam ledwo liznąłem. A i jeszcze cała
masa czerwonych questów na głównym kontynencie czeka.



Ja też właśnie ukończyłem. Fabuła jak dla mnie fantastyczna, a oprócz tego miało być długo i było. Wiele godzin trzeba spędzić nad samym głównym wątkiem, nie wspominając o zadaniach pobocznych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Spoiler

Ja zrobiłem to trochę inaczej, ale pewnie będziesz miał podobnie. Ja nie zabiłem jego dawnego towarzysza, ale dostalem od niego ten kieł. Poszedłem do jaskini w ogrodzie, tam był ten wilkołak (mówione było, że się cały czas odradza) i po pokonaniu go mogłem z nim porozmawiać. Wtedy mogłem dać mu ten kieł i go odczarować.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Można jakoś ulepszyć jaskółkę, żeby dodawała szybciej hp, czy coś w ten deseń?

I jak to jest z tymi miksutarmi, wg. opisu nie trzeba mieć nawet składników, tylko alkahest, nie jest to wg. Was trochę dziwne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 22:53, zerohunter napisał:

Można jakoś ulepszyć jaskółkę, żeby dodawała szybciej hp, czy coś w ten deseń?


Wydaje mi się, że nie da się znaleźć przepisów na lepsze eliksiry.

Dnia 24.05.2015 o 22:53, zerohunter napisał:

I jak to jest z tymi miksutarmi, wg. opisu nie trzeba mieć nawet składników, tylko alkahest,
nie jest to wg. Was trochę dziwne?


Tak, wystarczy mieć alkohol i podczas medytacji samo Ci się zregeneruje. Jest to dziwne i RED-zi tym samym zabili całą przyjemność z alchemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 22:32, Mordant napisał:

> Czy wie ktoś gdzie znajdę Triss/Yennefer/Eskela/Lamberta i innych dobrych kompanów
Geralta
> po zakończeniu głównego wątku fabularnego? Normalnie nikogo nie mogę znaleźć.. Kaer
Morhen
> stoi puste, są tam tylko dwie owce. Znalazłem tylko Jaskra i Zoltana.. Nie mam pojęcia

> gdzie może być reszta.
Czyli po przejściu głównego wątku można normalnie dalej latać i robić zadania poboczne?

Swoją drogą, szybko ci poszło. Ja mam wbitych 77 godzin gry a głównego wątku w Skellige
nawet nie ruszyłem. Co więcej, poboczne zadania tam ledwo liznąłem. A i jeszcze cała
masa czerwonych questów na głównym kontynencie czeka.



Taaak.. raz usiadłem sobie żeby pograć z godzinkę, a nagle zrobiło się z tego jedenaście godzin nieprzerwanej rozgrywki. Problem w tym, że zakończenie po którym nie mogę nacieszy się takimi postaciami jak Yennefer, Triss, Ciri, Eskel, Lambert, Vesemir itd. boli prawie tak mocno jak drzazga w f...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zauwazyliscie ze na ostatnim poziomie trudnosci zbroja prawie w ogole nie ma znaczenia? Czy ubrany czy nago wiekszosc zadaje podobne obrazenia, tylko level robi roznice. Widac ze zrobili ten poziom trudnosci na ''odwal sie''.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.05.2015 o 23:09, Quahadron napisał:

Taaak.. raz usiadłem sobie żeby pograć z godzinkę, a nagle zrobiło się z tego jedenaście
godzin nieprzerwanej rozgrywki. Problem w tym, że zakończenie po którym nie mogę nacieszy
się takimi postaciami jak Yennefer, Triss, Ciri, Eskel, Lambert, Vesemir itd. boli prawie
tak mocno jak drzazga w f...



Też mnie to strasznie boli :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 22:53, zerohunter napisał:

Można jakoś ulepszyć jaskółkę, żeby dodawała szybciej hp, czy coś w ten deseń?

Tak, są przepisy na ulepszoną jaskółkę i wyśmienitą jaskółkę które mają dłuższy czas działania i ilość zwiększa się do maksymalnie 5. Eksploruj i szukaj u kupców w końcu gdzieś znajdziesz. Każdy eliksir, olej i petardę można tak ulepszyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam problem z zadaniem Bestia z Białego Sadu. Otóż mam cel w zadaniu , który niestety nie mogę zaliczyć ... "Zbadaj miejsce śmierci nilfgaardzkich żołnierzy przy pomocy wiedźmińskich zmysłów . " Niestety ale Mysław siedzi sobie przed swoim domem i nie chce ze mną rozmawiać... rozumiem , że nie zaliczę tego pod celu i jedyne co mi zostaje to udać się do Vesemira?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.05.2015 o 23:25, Chlorofil napisał:

Mam problem z zadaniem Bestia z Białego Sadu. Otóż mam cel w zadaniu , który niestety
nie mogę zaliczyć ... "Zbadaj miejsce śmierci nilfgaardzkich żołnierzy przy pomocy wiedźmińskich
zmysłów . " Niestety ale Mysław siedzi sobie przed swoim domem i nie chce ze mną rozmawiać...
rozumiem , że nie zaliczę tego pod celu i jedyne co mi zostaje to udać się do Vesemira?


O ile dobrze pamiętam też miałam taki przypadek - chodziło, że przeniosłam się do drogowskazu, który był blisko śladów i jakby odpadła mi konieczność rozmawiania z myśliwym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się