Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2015 o 20:27, Aurelinus napisał:

To już lepiej, ale wolałbym strój dla Tryśki, bo ten w grze jest okropny, tak jak i te
paskudne kokony na włosach.


Mi się bardziej kolor włosów nie podoba, zbyt czerwone :D Generalnie, w dwójce Triss wyglądała jakoś znacznie apetyczniej ;)
Choć i tak w grach o Wiedźminie najbardziej przypadła mi do gustu :)

Tak swoją drogą, rozmowy Geralta z Dijkstrą to jest mistrzostwo świata, dawno tak dobrych dialogow w grach nie widziałem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie a czy można się w grę wczuć jeśli sie nie pamięta fabuły z 1 i 2? tzn ogólnie cos tam pamiętam z 2 .. ta cała sprawa z Letho itp.. ale nie tak w 100% ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 20:53, Azazell napisał:

Panowie a czy można się w grę wczuć jeśli sie nie pamięta fabuły z 1 i 2? tzn ogólnie
cos tam pamiętam z 2 .. ta cała sprawa z Letho itp.. ale nie tak w 100% ..


Tak, można. Ja tak gram i jest ok, chociaż nie pamiętam wszystkich niuansów, ani postaci. Gra dość umiejętnie przypomina fabułę dwójki. W jedynkę nie grałem wcale.

Pytanie- jakie wczesnopoziomowe zadania polecacie w okolicach kasztelu Krwawego Barona? Ja polecam zrobić linię dla

Spoiler

Keiry

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 20:53, Azazell napisał:

Panowie a czy można się w grę wczuć jeśli sie nie pamięta fabuły z 1 i 2? tzn ogólnie
cos tam pamiętam z 2 .. ta cała sprawa z Letho itp.. ale nie tak w 100% ..


Spoiler

Na koniec prologu będzie rozmowa, w której odpowiesz na pytania - takie przypomnienie dwójki wraz z możliwością ingerencji - na przykład czy zabiłeś Letho itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 20:53, Azazell napisał:

Panowie a czy można się w grę wczuć jeśli sie nie pamięta fabuły z 1 i 2? tzn ogólnie
cos tam pamiętam z 2 .. ta cała sprawa z Letho itp.. ale nie tak w 100% ..


Ogólnie się da, ale lepiej znać chociażby dwójkę. Wątków z pierwszej części nie ma zbyt wiele, za to te z dwójki są oczywiście kontynuowane, ale łatwo da sie połapać co i jak.

pawbuk
Najbardziej apetyczna Triss była w Playboyu. :D

Aurelinus
A czego oczekiwałeś po darmowych misjach? Przecież DLC z prawdziwego zdarzenia nadejdzie dopiero w październiku.

Budo
Eksploruj każdą wioskę i każdy budynek, wtedy łatwo znajdziesz zadania. Główne linie fabularne to są właśnie te dla Barona oraz

Spoiler

Keiry

w tym regionie. Na południe nie radzę wyruszać, bo tam są wysokopoziomowcy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

changelog 1.04 po eng, bo nie wiem czy ktoś pisał.


Rebinding any key is now available after switching Unlock Bindings option in Options \ Key bindings submenu.

Corrects an issue in the dialog system that might rarely cause dialog looping in scenes.

Fixes an issue with incorrect behavior of Wild Hunt warriors after they were under the influence of Axii sign.

Corrects a bug causing spontaneous combustion of gas clouds.

1280 x 720 resolution is now properly displaying as valid resolution option.

Fixes boat stuttering in cutscenes.

Texture rendering quality for high / ultra presets improved.

Further improvements in NVIDIA Hairworks performance.

A few additional Gwent cards are now available in the Prologue area.

Fixes an issue where users with usernames using non-latin characters were unable to import saves from Witcher 2.

Overall stability and performance improvements.

Fixes related to alt + tabbing and minimizing game window.

Game icon updated.

Enlarges the size of the loot pop-up window in the UI.

Fixes an issue where, in certain circumstances, the comparison window could be displayed outside of game borders in the UI.

Upgrading set items no longer destroys sockets.

Small UI tweaks for Gwent.

Corrects some missing translations in localized versions.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osoby grające na PS4 też macie prześwitujące na biało tekstury? Bardzo rzadko no ale jednak dopiero ponowne uruchomienie gry załatwia sprawę...
Odnosnie misji w Velen...

Spoiler

Gdzie do diazga w tej przeklętej jaskini jest droga do zamku Barona? :/ wpłynąłem do jaskini i dalej utknąłem ..nie wiem czy eliksir kota jest potrzebny bo nie potrafie dalej znaleźć przejścia a i zmysły wiedźmina nic nie znajdują...niby jest dalej przejście ale nie da sie przecisnąć ani przepłynąć pod...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 21:02, Kraju napisał:

Budo
Eksploruj każdą wioskę i każdy budynek, wtedy łatwo znajdziesz zadania. Główne linie
fabularne to są właśnie te dla Barona oraz

Spoiler

Keiry

w tym regionie. Na południe nie
radzę wyruszać, bo tam są wysokopoziomowcy.


Trochę mi się nie chce, bo za dużo tego, a większość to nuda i zwykłe obozy bandziorów. Jakby ktoś miał jakieś wisienki na torcie, to się podzielcie ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 21:02, Kraju napisał:

Najbardziej apetyczna Triss była w Playboyu. :D


Mam dwa różne rodzaje puzzli z Triss - mojej dziewczynie się to średnio podoba :D Teraz jeszcze dokupiłem wzory z Geraltem i Dzikim Gonem :)
Ale rzeczywiście ze scenami

Spoiler

seksu

to się nie postarali - jakieś to statyczne i bez emocji. W "dwojce" wyszło to zdecydowanie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 21:26, pawbuk napisał:

Ale rzeczywiście ze scenami

Spoiler

seksu

to się nie postarali - jakieś to statyczne i
bez emocji. W "dwojce" wyszło to zdecydowanie lepiej :)


Miałem teraz scenę erotyczną z

Spoiler

Keirą

i macie rację, niczym się to nie różni od takich scen z dwójki. Z drugiej strony Geralt zawsze kochał tylko Yennefer, więc można było spodziewać się, że kolejne panienki będzie zaliczać bez większych emocji. Twórcy musieli nam dać możliwość seksu z kobietami, ale chyba zawsze możemy rezygnować i być wierny Yen. Z Triss w dwójce to inna sprawa, bo wtedy Geralt miał jeszcze amnezję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 21:07, berbelek napisał:

Przeczytaj zasady gwinta w samouczku, wszystko jest tam wyjaśnione. Później już tylko
praktyka i będziesz mistrzem :)

Ależ przeczytałem! I ni cholery, nie pojąłem (albo nie mogłem pojąć) co dalej, bo nic nie mogłem zrobić. To znaczy, że ja już ustawiłem trzy karty, przeciwnik jedną i nie mogłem nic ruszyć dalej. No, albo tępy jestem, albo to trudności obiektywne. Mnie bardziej odpowiada tłumaczenie trudnościami obiektywnymi, bo takie tłumaczenie znam od kilkudziesięciu lat ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanie do osób które mają już przegrane 30-40 godzin, a chodzi o wątek

Spoiler

Keiry

. Otóz
Spoiler

po romansie z nią (scenie erotycznej) ona udaje się do wieży i kradnie jakieś papiery. Niestety nie chcialem jej z tym wypuścić i doszło do walki, w której musiałem ją zabić. Czy jej wątek dalej jest kontynuowany w grze, czy na tym się kończy definitywnie jej wątek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja jej w sumie nie zabiłem, ale jako, że przeszedłem przed chwilą grę to się domyślam, że w pewnym sensie wpływa to na jedno z późniejszych zadań ( bardzo nieznacznie, ale jednak)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie bądź taki, wczytaj i

Spoiler

daj jej żyć

:D
Spoiler

Jak ją zabijamy to pewnie na amen ;) Ja też za pierwszym razem ją zabiłem, ale się przeraziłem i ponownie rozmowę poprowadziłem już inaczej ;) Wyślij ją do Kaer Morhen - ja tam sobie robię harem, mam zamiar wszystkie czarodziejki tam wysłać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odnosnie misji w Velen... spoiler: [

Spoiler

Gdzie do diazga w tej przeklętej jaskini jest droga do zamku Barona? :/ wpłynąłem do jaskini i dalej utknąłem ..nie wiem czy eliksir kota jest potrzebny bo nie potrafie dalej znaleźć przejścia a i zmysły wiedźmina nic nie znajdują...niby jest dalej przejście ale nie da sie przecisnąć ani przepłynąć pod... ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wolę kreować własną historię i nie chcę wczytywać zapisu tylko dlatego, że coś poszło nie po mojej myśli. Jeżeli zaś to nieznacznie wpływa na dalszą fabułę, to tym bardziej nie ma co się tym martwić. Od początku nie przypadła mi do gustu, choć urody jej nie brakowało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś podobne problemy z teksturami w grze? Bo kompletnie nie wiem jak sobie z nimi poradzić, a z patcha na patch jest tego tałajastwa coraz więcej

20150525221912

20150525221920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 22:20, Smooqu napisał:

Ma ktoś podobne problemy z teksturami w grze? Bo kompletnie nie wiem jak sobie z nimi
poradzić, a z patcha na patch jest tego tałajastwa coraz więcej


A sterowniki karty graficznej masz najnowsze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się