Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 25.05.2015 o 22:46, Endriu napisał:

Jak walczyć z utopcami pod wodą? Chronią łupów wojennych nie wiem jak je zdobyć.


Po prostu zanurz się, po czym naciskając tab wybierz kuszę. Wtedy podpłyń do jednego z przeciwników i po prostu wciśnij rolkę myszy (jeżeli grasz na PC). Wtedy Geralt automatycznie namierzy najbliższego przeciwnika i jednym strzałem go załatwisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Nie płyń pod, trzeba piąć się do góry, nie pod wodę :D Rozejrzyj się dookoła, a zwłaszcza patrz w górę - tam powinna być taka ścieżka, która pnie się coraz wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Nie wiem czy to dobry temat, ale chcę zapytać czy bardziej opłacalną opcją do gry w Wiedźmina 3 jest zmodernizowany komputer ( mam i5 2500k nie podkręcany, gtx 580 1,5 gb, 8 gb ramu) czy ps 4. Czy widać dużą różnicę w komforcie gry na pc na ultra i na ps4? Co musiałbym dokupić do komputera, aby Wiedźmin 3 działał na ultra w 1920x1080? Czy nowe karty graficzne będą kompatybilne z płytą ASUS p8p67le?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mówicie, że nowe patche nie są kompatybilne z obecnymi save''ami? Czyli nawet nie ma co sobie nimi głowy zawracać póki nie przejdę gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 23:14, Ecko09 napisał:

Mówicie, że nowe patche nie są kompatybilne z obecnymi save''ami? Czyli nawet nie ma
co sobie nimi głowy zawracać póki nie przejdę gry.


Nie uważasz, ze to by był strzał w stopę Redów? Ci którzy mają automatyczne aktualizacje ustawione nagle nie mogliby grać dalej po patchu.
Nie wiem gdzie ty takie nowinki czytasz ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 23:35, treek napisał:

Jest gdzieś w grze timer? Co bym wiedział ile czasu już przy niej straciłem?

W statystykach postaci (wchodzi się przez ekwipunek).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zależy czy posiadasz już PS4, czy dopiero zamierzałbyś kupić :D Jeśli nie masz jeszcze konsoli, to ja bym doradzal upgrade peceta, łatwo grę można wtedy samemu "podrasować", żeby wyglądała lepiej :)
Jesli chodzi o kartę graficzną, to warto poczekać na premierę nowych Radeonów - ceny na rynku pewnie spadną :)
Natomiast GTX970 zapewnia już płynną grę na Ultra + SweetFX w FullHD ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 23:50, Gvyn napisał:

W statystykach postaci (wchodzi się przez ekwipunek).

Damn, chyba się popsuł :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Turniej gwinta, przeciwnik

Spoiler

Madam Sasha

.

Na początku wymienialiśmy się szpiegami, później kukłami, potem "wskrzeszaliśmy" wcześniejsze karty, a na koniec spam bohaterami.

Pierwszy raz miałem tyle kart na stole :).

Swoją drogą, może ktoś mi powiedzieć jak oddać questa "Złe wieści"? Zarówno przed, jak i po
Spoiler

koronacji

NPC, któremu mam go oddać stoi, ale rozmawiać ze mną nie chce. A zadanie po prostu polega na pogadaniu (
Spoiler

oddanie listu

).

20150526000851

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nowy patch wprowadzil cos, co mnie mega irytuje... FRAPS pokazuje fpsy rzedu 35-46 (ogolem mowiac 30-60) a mega czesto zdarzaja sie sekundowe freezy :/ i to obojetnie jaka pora dnia/miasto czy teren. Kombinacja ustawien graficznych nie pomaga :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 00:58, Kadaj napisał:

Lol, właśnie turlam się pod dywanie, fraszka "Lambert, Lambert" mnie rozwaliła. xD


Też się przy tym nieźle uśmiałem, albo gdy Geralt

Spoiler

pił z wiedźminami w kaer morhen

:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.05.2015 o 22:46, Piterus_Von_Drackus napisał:

A sterowniki karty graficznej masz najnowsze?


Dzięki, faktycznie pomogło :) Nie spodziewałem się prawdę mówiąc, że będe musiał zainstalować wersję beta sterowników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się