Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Spoiler

Jestem na 99% pewien, że coś takiego nie jest możliwe, nie przypominam sobie żadnej opcji dialogowej, która mogłaby coś takiego sugerować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.05.2015 o 21:29, Kraju napisał:

Graj. Patche zbyt wiele nie zmnieniają, a DLC będą pojawiać się jeszcze przez 6 tygodni
(nie licząc już tego), wiec zaczynaja swoją przygodę czym prędzej. :)


Tak też zrobiłem i nie żałuję - po pierwszych 3 godzinach jestem grą oczarowany.
Polskie audio w tej grze to majstersztyk ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dialog między Vesemirem a Geraltem:

Spoiler

V: Nawet nie wyszła (Yennefer) z portalu, a już zaczęła wydawać rozkazy. A zaraz potem, wyrzuciła łóżko.
G: Czemu? Przecież to było bardzo dobre dębowe łóżko. Triss nigdy na nie nie narzekała.
G+V: (...) OH...



Dialog między Yen a Geraltem:
Spoiler

Y: Trzymaj mocno. Im głośniej piszczy, tym lepiej dla ciebie.
G: ... Aha.
Y: Bez takich żartów...
Oczywiście chodzi o potestyzator.

G: Czemu wyrzuciła łóżko?
Y: Bo nie chce z niego wyciągać rudych kłaków.



Niektóre teksty są po prostu niesamowite...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie ktoś gdzie można znaleźć albo kupić schemat/przepis na petardę "Księżycowy Pył"? Zastanawiam się czy tego gdzieś nie sprzedałem przed przeczytaniem, bo w wątku głównym już tej petardy użyłem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 10:52, T3de napisał:

Wie ktoś gdzie można znaleźć albo kupić schemat/przepis na petardę "Księżycowy Pył"?
Zastanawiam się czy tego gdzieś nie sprzedałem przed przeczytaniem, bo w wątku głównym
już tej petardy użyłem...


Schematów uczysz się automatycznie po dodaniu ich dp ekwipunku. Ba, nie pojawiają sięr tam nawet, od razu lecą do alchemii/rzemiosła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam taki problem - chciałbym odnaleźć

Spoiler

schematy wiedźmińskiego rynsztunku szkoły kota, są ponoć one w podziemiach wyspy świątynnej. Tylko jak się tam w ogóle dostać, gdzie jest wejście? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że już o to pytałem, ale nie pokazują mi się kompletnie finishery potworów. 40h gry i nie uświadczyłem ani jednego. Za to ludzi widzę dość często, więc w normie. O co chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2015 o 10:57, Sipso napisał:

Schematów uczysz się automatycznie po dodaniu ich dp ekwipunku. Ba, nie pojawiają sięr
tam nawet, od razu lecą do alchemii/rzemiosła.


W takim razie również nieciekawie. Wiesz może gdzie to dziadostwo znaleźć? Bez tego walka z

Spoiler

Leśnica

to męczarnia. Niby Yrden pomógł ale ta petarda na pewno ułatwiłaby sprawę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 11:21, Saref napisał:

Spoiler

Też miałem z tym mały problem :d https://www.youtube.com/watch?v=AiLJlhU4k0o moment,
który Cię interesuje jest od 6:20



Dzięki wielkie za pomoc ;)

@Executor
Mi też pokazują się finishery praktycznie tylko w walkach z ludźmi :D Nie kojarzę finisherów na potworach, być może było ich tak mało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2015 o 11:46, pawbuk napisał:

Mi też pokazują się finishery praktycznie tylko w walkach z ludźmi :D Nie kojarzę finisherów
na potworach, być może było ich tak mało ;)

A mi się wczoraj trafił. :D Po raz pierwszy chyba. :D Pozbawiłem Mglaka głowy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 11:48, Rick napisał:


> Mi też pokazują się finishery praktycznie tylko w walkach z ludźmi :D Nie kojarzę
finisherów
> na potworach, być może było ich tak mało ;)
A mi się wczoraj trafił. :D Po raz pierwszy chyba. :D Pozbawiłem Mglaka głowy :D


Mi się pare razy udało odrąbać rękę potworowi czy na pół go przeciąć, ale kamera zostaje taka sama jak zazwyczaj wtedy, chyba tylko na ludziach odpala się taka "filmowa".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2015 o 11:54, Ecko09 napisał:

Mi się pare razy udało odrąbać rękę potworowi czy na pół go przeciąć, ale kamera zostaje
taka sama jak zazwyczaj wtedy, chyba tylko na ludziach odpala się taka "filmowa".

No to tak, ale ja właśnie mówię o tym filmowym ujęciu. ;) Bo obcinanie kończyn za zwykłej kamerze to się zdarza często, tak samo w przypadku ludzi jak i potworów. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

DLC: "Zlecenie: Zagubieni górnicy"
Rozpoczyna się z tablicy zleceń, we wsi Blandare na wyspach Skellige.

Miałem nadzieję, że będzie to trochę bardziej skomplikowane niż "jedź, zabij

Spoiler

lub oszczędź

" na 5 minut.

Ale muszę przyznać, że
Spoiler

troll

boli strasznie, udało mi się dwa razy paść, bo jakimś cudem wsadzał mi dwa ataki w tym samym czasie (pierwszy zjadał Quena, drugi 100%>0%) jak już udało mu się trafić. Trzeba było dla pewności przeskoczyć na channel Igni. 1800 obrażeń/tick <3.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 13:10, Shinigami napisał:

Spoko, już niedługo będzie następny :L


Na PC tak, na konsole troche to trwa :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

62 godziny na liczniku i wreszcie dotarłem na Skellige :D Może wreszcie napotkam takie wyzwania jak na początku gry, bo od kiedy dotarlem do Novigradu, to gra zrobiła się zbyt prosta :D
Pierwsze spojrzenie i muszę powiedzieć, że jest zdecydowanie ładniej niż w Velen czy w Białym Sadzie - te góry, mgły... Bajka po prostu :D Ech, gra jest fantastyczna - o ile po kilkunastu godzinach gry wystawiłbym jej może 7,5/10, to teraz by to było 9,5/10 - nadal kilka rzeczy można poprawić.
Pod względem wielkośći świata gry, to chyba tylko TESy mogą z W3 konkurować ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja już jestem od jakiegoś czasu na Skellige. Moim faworytem są questy poboczne, które robiłem coś ponad godzinę, bo są tak rozbudowane. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się