Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 27.05.2015 o 17:09, Kraju napisał:

O właśnie, jak już tam będziesz, to napisz na którym lvl są przeciwnicy. Póki co mam
11 lvl i jeszcze sporo do zrobienia w Velen, ale chcę wiedzieć, jak dobrze mam się przygotować
do spotkania z fauną na tych wyspach.


Właśnie spotkałem grupę 7 trupojadów na 15 poziomie, a nie zapuszczałem się nigdzie dalej :D Jestem na 19 levelu, więc bardzo trudno nie było, ale jedna Jaskółka na walkę poszła :D
A strażnik, który mnie zaatakował gdy coś ukradlem był poziomu 32 - ubił mnie dwoma ciosami :D
Myślałem, że Skellige to będą małe, skromne wysepki, a największa z nich jest chyba niewiele mniejsza od Velen :D

Dnia 27.05.2015 o 17:09, Kraju napisał:


lis_23
Baba wodna. Strasznie wkurzający przeciwnik. Trzeba robić sporo uników i nie dać się
właśnie trafić tym błotem. Na szczęście 3-4 ciosy i ginie.


Igni, odskakiwanie jak bierze do ręki błoto i nie ma większego problemu. Choć na początku możę sprawić problem :) Jednym ciosem zabiera naprawdę sporo życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teraz mam inny problem. W którym momencie dostaje się od

Spoiler

Keiry

przedmiot, dzięki któremu możemy korzystać z portali (lub jaką ma nazwę)? Otóz znalazłem jaskinię przy znaczniku o nazwie Est Tayiar (północny zachód Velen) i jest tam fioletowy portal (czy jakaś bariera) z którą nic nie mogę zrobić. Jak wejść wgłąb tej jaskinii?

pawbuk
Nie mogę pogadać z tym gościem, który zleca to zadanie, a nie wiem gdzie są ci zaginieni żołnierze, co by na własną rękę zrobić to zadanie. Jeżeli w ogóle tak się da bez rozmawiania ze zleceniodawcą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mam do wyboru zbroję z mniejszym pancerzem, a bonusem do żywotności między zbroją bez żywotności, ale z większym pancerzem, to którą wybrać? Jaki jest przelicznik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 20:52, Kraju napisał:

Jeżeli w ogóle tak się da bez rozmawiania
ze zleceniodawcą.

Powinno się dać, mi już dwa razy zdarzyło się zabić potwora przed rozmową ze zleceniodawcą i questa zaliczyło. Szkoda tylko, że bez targowania się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I jeszcze jedno pytanko. Gdzie jest

Spoiler

Skurwiel Junior

? Chciałbym najpierw zbadać miejscówki, gdzie go nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Powiem tak: I tak będziesz musiał zajrzeć do wszystkich trzech miejsc więc akurat tym sobie głowy nie zawracaj :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurka, chcę kontynuować quest

Spoiler

" sprawy rodzinne "

aby pchnąć dalej fabułę, ale nie mam żadnego znacznika na mapie, pisze mi tylko, że mam szukać
Spoiler

innych śladów w sprawie porania żony barona

- gdzie mam szukać tej
Spoiler

czarownicy, wiedźmy?

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Kontynuacja "spraw rodzinnych" pojawi Ci się przy okazji robienia innych questów głównego wątku. Znalazłeś medalion podczas przeszukiwania pokojów Barona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 21:15, Saref napisał:

Spoiler

Kontynuacja "spraw rodzinnych" pojawi Ci się przy okazji robienia innych questów głównego
wątku. Znalazłeś medalion podczas przeszukiwania pokojów Barona?



Taa, byłem już u

Spoiler

guslarza

, byłem też u
Spoiler

córki Barona, która przystąpiła do Świętego Ognia

.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Musisz pociągnąć wątek:

Spoiler

Panie Lasu aby pójść dalej z fabułą ze Spraw Rodzinnych

. Nie wiem jak wy gracie w tę grę skoro nie czytacie w ogóle dziennika z gry i książek. Przecież tam jest wszystko napisane co i jak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

To w takim razie wydaje mi się, że powinieneś mieć w quest logu zadanie "Panie lasu". Żeby ruszyć dalej ze "sprawami rodzinnymi" musisz najpierw ukonczyć to zadanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Mam pytanie- zrobiłem linię questów dla barona i zastanawiam się nad możliwymi zakończeniami. W międzyczasie

Spoiler

pomogłem duchowi drzewa co spowodowało śmierć Anny, a baron się powiesił. Trochę licho. Ktoś wie co się dzieje, gdy zabija się ducha drzewa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Kiedy zabijesz ducha to zakończenie wygląda tak: Anna kończy z chorobą psychiczną, Baron wyjeżdża z nią do jakiegoś uzdrowiciela, Tamara chce jechać razem z nimi, ale zakon jej nie pozwala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 27.05.2015 o 16:41, Kraju napisał:

Czyli rozumiem, że wydanie jest warte swojej ceny? W takim razie chyba zdecyduję się
na zakup.

Pooglądaj sobie:

http://www.parkablogs.com/content/book-review-world-of-witcher

jest tu kilka przykładowych stron, jak i filmik z całości - używam tej stronki przed zakupem art booków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wow, wygląda to naprawdę rewelacyjnie, tym bardziej gdy weźmiemy pod uwagę cenę. Więcej zachęcać mnie nie musisz, biorę to! :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 20:16, pawbuk napisał:

Tutaj moja propozycja:
http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=71257&pid=2569
Zmiany są dość wyraźne, właśnie w kolorystyce ;) Gra wygląda naprawdę pięknie, choć miejscami
tekstury szału nie robią :D


Rozumiem, że to są zmiany jedynie w palecie barw i nie mają wpływu na działanie gry? Czy jednak zmieniają coś w ustawieniach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 18:20, Kraju napisał:

Piękno gry w najczystrzej postaci: http://imgur.com/a/9GLKn


A pamietam, że przed premierą ludzie wrzucali linki porównujące grafikę z Wiedźmina 2 z Wiedźminem 3 i pisali że dwójka ładniejsza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.05.2015 o 22:59, sirufok napisał:

Rozumiem, że to są zmiany jedynie w palecie barw i nie mają wpływu na działanie gry?
Czy jednak zmieniają coś w ustawieniach?


To nie tylko zmiana kolorystyki, ale chyba też efektów cząsteczkowych, możliwe, że też innych elementów graficznych. Natomiast w rozgrywce nic to nie zmienia ;) Cięzko mi powiedzieć czy spowalnia to działanie gry, zdarza się, że jest wręcz przeciwnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się