Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Ok, byłem we wsi Podgaje i sprawdzałem i u kupcy i u kowala ale nikt nie miał schematu zbroi Gryfa. Jakiś pomysł gdzie jeszcze można go zdobyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 21:26, Kraju napisał:

Ok, byłem we wsi Podgaje i sprawdzałem i u kupcy i u kowala ale nikt nie miał schematu
zbroi Gryfa. Jakiś pomysł gdzie jeszcze można go zdobyć?


Tak mam pewien pomysł. Może by tak samemu poeksplorować świat i samemu znaleźć, a nie czekać na gotowca i porady gdzie co i jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że każdy z elementów można gdzieś znaleźć? Bo bałem się, że akurat set 1 trzeba kupić. W takim razie pewnie w którymś momencie je znajdę.

sylwasss
Też mam pomysł. Może w końcu przestaniesz marudzić? Moja sprawa jak gram. Skoro chcę ulepszoną zbroję gryfa to chcę ją teraz, a nie za 20 godzin, jak łaskawie znajdę set 1. Nie podobają Ci się takie pytania w tym wątku? Masz problem, bo po to on jest. Jak Ci się nie podoba, to po prostu nie wchodź i nie spamuj swoimi narzekaniami. EOT

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 21:38, sylwasss napisał:

Tak mam pewien pomysł. Może by tak samemu poeksplorować świat i samemu znaleźć, a nie
czekać na gotowca i porady gdzie co i jak?


Tylko wiesz, czasami łatwo coś przeoczyć jak nie wie się gdzie szukać :) Ja np przeoczyłem dwa schematy, choć zwiedzałem miejsca, w których były ;)
Poza tym czasami jak się czegoś szuka, to akurat nie można tego znaleźć :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 21:39, Kraju napisał:

Czyli rozumiem, że każdy z elementów można gdzieś znaleźć? Bo bałem się, że akurat set
1 trzeba kupić. W takim razie pewnie w którymś momencie je znajdę.


Tak. Każde stadium seta znajduje się w trzech częściach (w jednym miejscu są schematy na zbroje,rekawice,buty, spodnie, w drugim miecz srebrny a w trzecim miecz stalowy). Po prostu jak czegoś Ci brakuje a nie masz mapy to zawsze możesz sobie gdzieś na youtubie sprawdzić gdzie co jest, bo nie potrzebujesz mapy/questa, aby te schematy zebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy wiecie gdzie jest zamieszczone testy na jakim minimalnym sprzęcie i Max można pograć wymagania wymaganiami a sprzed na którym można odpalić TP inna histpria

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wie może ktoś gdzie można odnaleźć krabopająka bądź jad krabopająka? Odnalazłem jednego na skelige, jednak miał 30 lvl. Szukam jakiegoś, który ma niższy poziom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ALE ZAJEBISTY TEN WIEDŹMIN. Bałem się że mój leciwy sprzęt nie da rady już go odpalić ale na szczęscie i7, Gtx970 i 8gb ramu okazało sie wystarczające. Optymalizacja jest po prostu genialna.Poezja po prostu. A przed premierą tak w niego nie wierzyłem i myślałem że CDPR znowu zrypie sprawę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"ALE ZAJEBISTY TEN WIEDŹMIN. Bałem się że mój leciwy sprzęt nie da rady już go odpalić ale na szczęscie i7, Gtx970 i 8gb ramu okazało sie wystarczające. Optymalizacja jest po prostu genialna.Poezja po prostu. A przed premierą tak w niego nie wierzyłem i myślałem że CDPR znowu zrypie sprawę"
Patch sporo pomógł. Przed nim miałem ok 40 fps na i5, radeon r 9 280x, 8gb ram a teraz prawie ciagle 60 klatek na wysokim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.05.2015 o 23:55, Amondeuszz napisał:

Wie może ktoś gdzie można odnaleźć krabopająka bądź jad krabopająka? Odnalazłem jednego
na skelige, jednak miał 30 lvl. Szukam jakiegoś, który ma niższy poziom.


Też miałem z tym problem. Niestety krabopająka z niższym lvlem niż 30 nie znalazłem w całej grze. Tak na upartego jeśli będziesz uważnie walczył i zaopatrzysz się w wilgę to tak na 22-23 lvl będziesz w stanie go pokonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"
Też miałem z tym problem. Niestety krabopająka z niższym lvlem niż 30 nie znalazłem w całej grze. Tak na upartego jeśli będziesz uważnie walczył i zaopatrzysz się w wilgę to tak na 22-23 lvl będziesz w stanie go pokonać."
Gram postacią opartą na znakach na najwyższym poziomie trudności, więc może dałbym sobie radę ale i tak już nie pamiętam gdzie to było...
"W lasach w Velen chodzi ich sporo, ale nie jestem w stanie powiedzieć, w którym rejonie dokładnie."
W tym obszarze jest tak mało lasów, że może to zając nawet 10 h :P Jednak przynajmniej już wiem, że można znaleźć w Velen- dzięki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie kopiuj całego tekstu gdy chcesz komuś odpowiedzieć. Ustaw kursor na poście i pojawi się opcja odpowiedz w prawym górnym rogu. Tak będzie to wyglądać estetyczniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś problem z "Ludźmi w opałach"? Chodzi mi dokładniej o znalezienie kluczy do klatek, wyczyściłem któryś z kolei znacznik i przeszukałem okolicę, ale klucza brak. Trochę to irytujące :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też raz tak miałem. Bandyci stanowili za duży problem, a udało mi się zabić tylko przywódcę, który ma klucz. Uciekłem i wróciłem parę dni później. Trup przywódcy zniknął razem z kluczem a on sam się nie odrodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poniżej daje screena, gdzie na 90% jestem pewien, że jest jadowity krabopająk, pamiętam, bo kilka razy do cholery podchodziłem po ten jad :d

EDIT: Jest tam, sprawdziłem, ma stałego spawna, 31 lvl :D.

20150529004845

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 00:40, Snafu napisał:

Ma ktoś problem z "Ludźmi w opałach"? Chodzi mi dokładniej o znalezienie kluczy do klatek,
wyczyściłem któryś z kolei znacznik i przeszukałem okolicę, ale klucza brak. Trochę to
irytujące :/


No, ja tak mam. Aż przestałem sie tym przejmować. Raz w ogóle wysiekłem bandytów, klucza nie było, a Płotka wypchnęła uwięzionego kupca z klatki. Także gość stał poza klatką, ale i tak nie chciał gadać, a ja nie miałem klucza. Dałem sobie spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się