Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 28.05.2015 o 23:55, Amondeuszz napisał:

Wie może ktoś gdzie można odnaleźć krabopająka bądź jad krabopająka? Odnalazłem jednego
na skelige, jednak miał 30 lvl. Szukam jakiegoś, który ma niższy poziom.


Krabopająk na niższym poziomie jest chyba w Velen, jeszcze na północ od Wyspy Świątynnej. Jest tam jaskinia na wybrzeżu, a trochę na północskarb strzeżony właśnie przez krabopająka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Aaa, tego też pamiętam, ale jestem prawie pewien, że ten krabopająk jest opancerzony a nie jadowity i jadu nie dropi, a o to właśnie koledze chodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakieś screeny, jak wygląda pancerz II cechu kota? Świetne statystyki ma ten cech, ale na pierwszym poziomie strasznie odstrasza mnie ten bezrękawnik :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 01:40, Dotson napisał:

> Ma ktoś jakieś screeny, jak wygląda pancerz II cechu kota? Świetne statystyki ma
ten
> cech, ale na pierwszym poziomie strasznie odstrasza mnie ten bezrękawnik :/

Wszystkie najlepsze armorki (wraz ze screenami każdego poziomu ulepszeń): http://www.gosunoob.com/witcher-3/best-armor/


Zarąbisty jest ten mistrzowski set kota. Już wiem w jaki pancerz będę polował ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś ubił bazyliszka w pobliżu (NIKŁY SPOILER)

Spoiler

Novigradu, na wybrzeżu przy skarbie? Spotkałem już dwa czy trzy, ubiłem bez problemu. A ten jak mnie ciachnął (17 lvl mam) to padłem (Zbroja Kota). A i w jegu lvlu (zazwyczaj wyłączone mam to przy bossach i przeciwnikach, ale tutaj wyjątkowo włączyłem) jest jedynie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 09:26, Leos8 napisał:

Czy ktoś ubił bazyliszka w pobliżu (NIKŁY SPOILER)


Ja ubiłem, bez problemu. :P Po prostu nie da się trafić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 09:29, Rick napisał:

> Czy ktoś ubił bazyliszka w pobliżu (NIKŁY SPOILER)

Ja ubiłem, bez problemu. :P Po prostu nie da się trafić :P


No ja go biłem z 25 minut, ale jemu ledwie 1/3 życia zeszła. Wydaje się być strasznie OP i nie wiem czemu, skoro z innymi problemu nie było. I to jego "???" w jego lvlu mnie zastanawia. Może jakiś skarb starożytny tam leży. A najdłuższą walkę miałem z

Spoiler

Czartem

, kiedy przypadkowo wpadłem przez dziurę w ziemi do jego jaskini. Z zegarkiem w łapie 48 minut, płacz i ból, bo ja 11 lvl, a on 20.

Pamiętam jak na 5 lvlu zakradałem się na teren widłogona, ukradłem skarb i spieprzałem, gdzie pieprz rośnie :D Epickie przeżycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pytanko. Czy "set" niedźwiedzia jest najlepszym setem w grze? I czy bronie z zestawu niedźwiadka też są najlepszymi broniami w grze? Nie ma żadnych "uber" Legendarnych przedmiotów, które można znaleźć w jaskiniach czy coś w tym rodzaju? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2015 o 09:32, Leos8 napisał:

No ja go biłem z 25 minut, ale jemu ledwie 1/3 życia zeszła. Wydaje się być strasznie
OP i nie wiem czemu, skoro z innymi problemu nie było. I to jego "???" w jego lvlu mnie
zastanawia. Może jakiś skarb starożytny tam leży.

Ja go rozwaliłem wczoraj, jak miałem bodajże 21 lvl. I bez problemu poszedł. Jeśli jest za silny, po prostu wróć tam później. Możesz jeszcze spróbować kombinację Aard i olej przeciwko drakanoidom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 09:38, Reinvented napisał:

Pytanko. Czy "set" niedźwiedzia jest najlepszym setem w grze? I czy bronie z zestawu
niedźwiadka też są najlepszymi broniami w grze? Nie ma żadnych "uber" Legendarnych przedmiotów,
które można znaleźć w jaskiniach czy coś w tym rodzaju? :D

Lepsze staty ma podobno set nifgaardzki, który możesz kupić na zamku Cracha. I nie ma czegoś takiego jak "najlepszy set". Wszystko zalezy od tego jakim stylem lubisz grać. Dla mnie, np. najlepszym setem jest set kota. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 09:48, Leos8 napisał:

Próbowałem, nie ma wójta we wsi. Krew, pot i łzy. Cóż rzec. Wrócę później :D

Dla mnie jest to pewien urok ;) Dobrze, że nie można wszystkiego rozwalić niezaleznie od lvlu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 09:49, Rick napisał:

> Próbowałem, nie ma wójta we wsi. Krew, pot i łzy. Cóż rzec. Wrócę później :D
Dla mnie jest to pewien urok ;) Dobrze, że nie można wszystkiego rozwalić niezaleznie
od lvlu ;)


A uroków jest tam wiele, podziwiam każdy :D Póki co mało minusów, jeno Płotka, która lubi być narowista ;) A i tak plusy przytłaczają. Onieśmielają. Tworzą mi grę, za którą zapłaczę, kiedy ukończę.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 09:51, Leos8 napisał:

A uroków jest tam wiele, podziwiam każdy :D Póki co mało minusów, jeno Płotka, która
lubi być narowista ;) A i tak plusy przytłaczają. Onieśmielają. Tworzą mi grę, za którą
zapłaczę, kiedy ukończę.


Płotka jest straszna w opanowaniu, ale po pewnym czasie idzie się przyzwyczaić.
Co do ukończenia, to nie myśl o tym pozostaje ci jeszcze kapitalna gra w Gwinta która moim zdaniem powinna doczekać się osobnej gry. :D

@Rick dzięki za rozwianie wątpliwości. ; )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale zawód mnie spotkał w związku z

Spoiler

Talarem. Wolałem tego aktora z jedynki, ten tutaj zupełnie mi nie podszedł. Ale to uczenie trollów przeklinać było boskie xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

> Ale zawód mnie spotkał w związku z Talarem.



Mnie też :( Cieszyłem się, że będzie w tej części, ale jak juz przyszło co do czego, okazało się, że to nie to samo... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kurna, ale w tym Nowigradzie rzeczy do roboty ... mam już przegrane ponad 30 godzin.
Parę rzeczy jednak irytuje:

- Gra notorycznie uruchamia mi się w okienku, mimo, że w menu gry ustawiłem pełny ekran, gra cały czas to zmienia.
- Ciągle wywala mnie do pulpitu, raz z komunikatem, że " sterownik ekranu przestał działać ".
- Tekstury w przerywnikach filmowych są okropne - rozmazane i nie ostre. Niestety, podczas normalnej gry i z bliska też nie jest za dobrze, a ja nie wiem, co i jak zmienić w ini.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 09:38, Reinvented napisał:

Pytanko. Czy "set" niedźwiedzia jest najlepszym setem w grze? I czy bronie z zestawu
niedźwiadka też są najlepszymi broniami w grze? Nie ma żadnych "uber" Legendarnych przedmiotów,
które można znaleźć w jaskiniach czy coś w tym rodzaju? :D

Niedźwiedź, jeśli nie jest najlepszy, to na pewno jest jednym z setów zapewniających największą ochronę, choć ma ten minus, że jest ciężki i ogranicza regenerację wytrzymałości w walce.
Legendarki są - co rusz się na nie natykam, tylko mają bardzo zróżnicowane statystyki i rzadko się zdarza, żeby broń była na tyle dobra, aby przebić statystykami broń ze schematów szkół wiedźmińskich (na podobnych wymaganiach poziomowych), aczkolwiek kilka razy mi się zdarzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się