Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Wow. Właśnie skończyłem, w końcu jakaś gra, w której podobało mi się zakończenie (no i chyba trafiłem na najlepsze/jedno z najlepszych). Wprawdzie wątek romansowy miał dość dziki finał, ale przynajmniej fajna scenka była. : >

I następną część śmiało mogą robić z

Spoiler

Ciri

w roli głównej. :3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info o pancerzu, te z cechu kota są przekozackie :)
Mam natomiast jedno pytanko co do misji;

Spoiler

robię questa w Novigradzie związanego ze skurwielem juniorem, byłem już na arenie oraz w kasynie ( w obu miejscach zrobiłem rzeź), jednak po przeczytaniu listu z areny pojawił mi się etap zadania, aby przeszukać schowek skurwiela - marker na mapie pokazuje dziwne miejsce w środku ulic, ale nic tam nie ma, pamięta ktoś, gdzie jest ta skrytka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

O co chodzi z tym dodatkowym 5% PD za ciosy kończące w walce z potworami i ludźmi, skoro za zabijanie ich rzekomo nie ma PD?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 17:44, Ecko09 napisał:

za zabijanie ich rzekomo nie ma PD?

Jak nie ma, jak są? Wprawdzie niewiele, ale jednak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 17:44, Ecko09 napisał:

O co chodzi z tym dodatkowym 5% PD za ciosy kończące w walce z potworami i ludźmi, skoro
za zabijanie ich rzekomo nie ma PD?



A i ktoś tu mówił, że Anatema to najlepszy miecz srebrny? Bo właśnie ją znalazłem i ma 30 obrażeń mniej od mojego obecnego. No chyba, że jest kilka wersji tegoż miecza.

@Kadaj

No to biegam dalej z tym bonusem na ludzi, bo na potworach to się w ogóle te finishery nie odpalają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 17:46, pawbuk napisał:

Spoiler

A w liście nie ma żadnych wskazówek dotyczących umiejscowienia skrytki?



Spoiler

po restarcie gry nie mam juz listu:( cos bylo napisane o skrytce w scianie naprzeciw kraty gornego poziomu, ale jezeli chodzi o krate wejsciowa do areny - quest marker pokazuje mi troche inne miejsce, a n. Niemniej jednak ani za brama ani w miejscu markera markera nic nie znalazlem. Przepraszam za jakosc posta, pisze z tel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak użyć alternatywnej wersji znaku? Wykupiłem drugą umiejętność w quen i była podpowiedź, tylko że przez przypadek ją przeklikałem, a w samouczku nic o tym nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 18:09, Kraju napisał:

Jak użyć alternatywnej wersji znaku? Wykupiłem drugą umiejętność w quen i była podpowiedź,
tylko że przez przypadek ją przeklikałem, a w samouczku nic o tym nie ma.

Przytrzymaj Q

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 18:11, Rick napisał:

Przytrzymaj Q


Mam przytrzymać na chwilę (2-3 sekundy) czy cały czas trzymać podczas walki? Jeżeli to drugie, to chyba zgłupieli, że będę tego używał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

AMD wypuściło nowe sterowniki do W3. Catalyst beta 15.5.

Zainstalowałem je i strasznie spadła mi płynność gry. Ktoś jeszcze tak ma, czy to tylko wina mojego kompa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 29.05.2015 o 18:13, Kraju napisał:

Mam przytrzymać na chwilę (2-3 sekundy) czy cały czas trzymać podczas walki? Jeżeli to
drugie, to chyba zgłupieli, że będę tego używał.

Dłużej, tak jak w jedynce. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to czas wyruszyć na Skellige. W Velen zostały mi już tylko 2 zlecenia wiedźmińskie, ale za wysokie progi jak dla mojego 19 lvl (33 i 35lvl).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ja znalazłem skrytkę naprzeciwko wejścia (dolnego) na arenę - choć za pierwszym razem nie moglem jej otworzyć, dopiero po wczytaniu gry :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 18:28, Ecko09 napisał:

No to czas wyruszyć na Skellige. W Velen zostały mi już tylko 2 zlecenia wiedźmińskie,
ale za wysokie progi jak dla mojego 19 lvl (33 i 35lvl).


Skellige jest dziwne - zadania wątku głownego i te głowne poboczne są bardzo proste, natomiast te zlecenia oraz swobodnie łażące potwory to zazwyczaj wysokie progi na nasze nogi :D Sam mam 21 poziom i kończę zadania w Velen, na które wcześniej bylem za słaby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.05.2015 o 18:09, Kraju napisał:

Jak użyć alternatywnej wersji znaku? Wykupiłem drugą umiejętność w quen i była podpowiedź,
tylko że przez przypadek ją przeklikałem, a w samouczku nic o tym nie ma.

Też tak myślałem, ale potem dochodzi ulepszenie które pochłania ataki i w zamian cie leczy, co jest naprawdę przydatne w niektórych walkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ulepszony znak quen jest absolutnie konieczny na wyższych poziomach, gdzie nie można się leczyć przy pomocy medytacji, chociaż to pewnie nie było zamysłem twórców gry. Maksymalnie ulepszony quen nie pobiera wytrzymałości podczas podtrzymywania, więc można spokojnie wykorzystać jako tarczę(strzały) i apteczkę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przyśpiewka Geralta w

Spoiler

Pijaku z Oxenfurtu

była świetna xD Szkoda, że nie ma na yt tego, bo bym se posłuchał jeszcze raz xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się