Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Myslalem, ze koncze gre

Spoiler

obrona Kaer Morhen

a gra dalej leci z fabula :D tego sie nie spodziewalem, poniewaz myslalem, ze na
Spoiler

Lysej Gorze

bedzie ostateczny koniec. Tylko
Spoiler

Vesemira

mi strasznie szkoda i mam nadzieje, ze jest sciezka w ktorej przezyje...

EDIT: dla ludzi, ktorzy skonczyli juz Wiedzmina-
Spoiler

co zrobilem nie tak, ze w Novigradzie zaczeto zabijac "nieludzi"? Ktos mial inna historie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 00:30, Ichvander napisał:

Tylko

Spoiler

Vesemira

mi strasznie szkoda i mam nadzieje, ze jest sciezka w ktorej przezyje...


Spoiler

Wydaje mi się, że nie ma opcji by przeżył.


Dnia 31.05.2015 o 00:30, Ichvander napisał:

EDIT: dla ludzi, ktorzy skonczyli juz Wiedzmina-

Spoiler

co zrobilem nie tak, ze w Novigradzie
zaczeto zabijac "nieludzi"? Ktos mial inna historie?



Spoiler

Jeśli pomagasz Triss i czarodzieje uciekają to zaczynają się prześladowania nieludzi. Jeśli olejesz jej quest to dalej tępieni są tylko czarodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 01:14, Saref napisał:

Spoiler

Wydaje mi się, że nie ma opcji by przeżył.



Jesli jest, jak piszesz, to

Spoiler

odszedl, mimo wszystko, walczac. Choc wolalbym cos bardziej spektakularnego/widowiskowego (w koncu to najstarszy i [chyba] najbardziej doswiadczony wiedzmin!)



Dnia 31.05.2015 o 01:14, Saref napisał:

> EDIT: dla ludzi, ktorzy skonczyli juz Wiedzmina-

Spoiler

co zrobilem nie tak, ze w Novigradzie

> zaczeto zabijac "nieludzi"? Ktos mial inna historie?



Spoiler

Jeśli pomagasz Triss i czarodzieje uciekają to zaczynają się prześladowania nieludzi.
Jeśli olejesz jej quest to dalej tępieni są tylko czarodzieje.



IMO powinno byc cos pomiedzy. Z drugiej strony- to wiedzmin, wybory po jakims czasie kluja w boku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.05.2015 o 00:02, Kraju napisał:

Jak stworzyć ulepszoną petardę (smoczy sen) nie mają jej zwykłej wersji? Gdzieś wpadł
mi schemat na ulepszoną a zwykłej jeszcze nie miałem.

Dnia 30.05.2015 o 00:02, Kraju napisał:

Avatar_77
Nie da się. Musisz znaleźć lub gdzieś kupić schemat podstawowej wersji.


Gdzieś indziej widzę problem. Nawet jak kupię recepturę na zwykłą wersję to i tak nie będę mógł z niej skorzystać. Receptur na zwykłe petardy/oleje/mikstury nie są widoczne gdy już posiadamy wersje rozszerzoną. Zaliczam to do bug`a gry. Niedopatrzenia twórców, bo jeśli nie kupię gotowej zwykłej petardy, która potrzebna jest jako składnik, nie będę miał jej wersji ulepszonej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 10:54, Avatar_77 napisał:

> Jak stworzyć ulepszoną petardę (smoczy sen) nie mają jej zwykłej wersji? Gdzieś
wpadł
> mi schemat na ulepszoną a zwykłej jeszcze nie miałem.

> Avatar_77
> Nie da się. Musisz znaleźć lub gdzieś kupić schemat podstawowej wersji.

Gdzieś indziej widzę problem. Nawet jak kupię recepturę na zwykłą wersję to i tak nie
będę mógł z niej skorzystać. Receptur na zwykłe petardy/oleje/mikstury nie są widoczne
gdy już posiadamy wersje rozszerzoną. Zaliczam to do bug`a gry. Niedopatrzenia twórców,
bo jeśli nie kupię gotowej zwykłej petardy, która potrzebna jest jako składnik, nie będę
miał jej wersji ulepszonej.


świetnie... czyli zatem nie będę miał żadnej z petard jeśli pierw znajdę recepturę na ulepszoną wersję??
a można gdzieś kupić petardy w wersji podstawowej? bo mam jakieś dwie w wersji ulepszonej ale nie mam tych zwykłych...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Na tej wyspie, gdzie jest Lodowy gigant, już po zabiciu go nie da się zabrać tego czubka (ze statku) z wyspy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 11:31, Ecko09 napisał:

Spoiler

Na tej wyspie, gdzie jest Lodowy gigant, już po zabiciu go nie da się zabrać tego
czubka (ze statku) z wyspy?


Nie, ma na to wytłumaczenie nawet, ale się nie zawsze odpala ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 11:43, Aurelinus napisał:

>

Spoiler

Na tej wyspie, gdzie jest Lodowy gigant, już po zabiciu go nie da się zabrać
tego
> czubka (ze statku) z wyspy?


Nie, ma na to wytłumaczenie nawet, ale się nie zawsze odpala ;p.


Ano właśnie, nie mogę z nim porozmawiać, ale w glosariuszu jest napisane dlaczego nie można go zabrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>

Dnia 31.05.2015 o 10:54, Avatar_77 napisał:

Gdzieś indziej widzę problem. Nawet jak kupię recepturę na zwykłą wersję to i tak nie
będę mógł z niej skorzystać. Receptur na zwykłe petardy/oleje/mikstury nie są widoczne
gdy już posiadamy wersje rozszerzoną.

One się czasem źle sortują, ale mimo to powinny byc widoczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest coś konkretnego, na co warto wydać pieniądze? W sumie śmigam z 15 tysiącami w kiermanie, runy jakieś sobie kupuje, dopiero co zdobyłem ulepszony rynsztunek kota i tak się zastanawiam, czy te pieniądze wogole do czegos sluza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dalsze ulepszenia rynsztunku kosztują i materiały na nie sporo potem kosztują, ale przyznam Ci racje - kasy jest trochę za dużo :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ehh... Zabiłem bandytów w opuszczonym miejscu i chłopi do niego wrócili. Zaraz potem do tego samego miejsca poprowadziło mnie zadanie i umieściło tam bandytów, chowając chłopów. Po wykonaniu zadania chłopi są, ale pojawił się znowu znak zapytania i nie chce zniknąć. Kiszki mi wykręca jak widzę ten jeden znak zapytania pośród całej odkrytej okolicy... Ech te bugi w tej grze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zrobienie mistrzowskiego ekwipunku szkoły niedźwiedzia, kosztowało mnie w sumie z 3k (wliczając kupowanie sztabek stali, bo nie chciało mi się przewijać do robienia ich z tego co miałem). Aktualnie mam ponad 40k i nie mam na co ich wydawać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 14:18, Saref napisał:

Dalsze ulepszenia rynsztunku kosztują i materiały na nie sporo potem kosztują, ale przyznam
Ci racje - kasy jest trochę za dużo :d.

Wiecie, w jednym z opowiadań Geralt ciułał na wymarzona kurtkę skórzaną przez pół książki.

Jak na kraj zniszczony wojną i opanowany przez bandytów, to Velen śpi na pieniądzu ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko w sprawie głównego questa "Bezimienny". Znalazłem tę studnię w ogrodzie, wskoczyłem do niej i dalej quest żadnego celu nie podaje, opisu nie ma i nie mam pojęcia co zrobić dalej. Leży tak jakiś człowiek na czerwono zaznaczony (gdy używam wiedźmińskich zmysłów), ale jak podchodzę go zbadać to nic się nie dzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem coś takiego po pierwszej walce z wojownikiem dzikiego gonu nie wiem co z tym zrobić. Jakieś sugestie?

20150531164932

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 16:50, Endriu napisał:

Znalazłem coś takiego po pierwszej walce z wojownikiem dzikiego gonu nie wiem co z tym
zrobić. Jakieś sugestie?


Idź dalej za

Spoiler

Keirą

. Dosłownie minutę potem będziesz wiedział co i jak ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 16:11, Ecko09 napisał:

Mam pytanko w sprawie głównego questa "Bezimienny". Znalazłem tę studnię w ogrodzie,
wskoczyłem do niej i dalej quest żadnego celu nie podaje, opisu nie ma i nie mam pojęcia
co zrobić dalej. Leży tak jakiś człowiek na czerwono zaznaczony (gdy używam wiedźmińskich
zmysłów), ale jak podchodzę go zbadać to nic się nie dzieje.


Dobra, już sobie poradziłem po którymś z kolei wczytaniu save...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się