Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 31.05.2015 o 17:05, Endriu napisał:

Jeszcze takie pytanko po co są te głazy? Niszcze je ardem ale nic z nich nie ma


Są po prostu oznaczona jako "zniszczalne". Np. Aardem możesz je zniszczyć. Do niczego innego raczej nie służą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 17:05, Endriu napisał:

Jeszcze takie pytanko po co są te głazy? Niszcze je ardem ale nic z nich nie ma

Za paroma udało mi się znaleźć ukryte skrzynki, czy przejścia, także ich rozwalanie nie jest takie bezsensowne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niepełna lista zmian w patchu 1.05 (PC)/1.04 (Konsole):
Geralt will not longer interact with candles near chests and other interactive elements.
General stability and performance improvements
Significantly Enlarged GUI and HUD elements (including fonts) on consoles and slightly on PC.
Improved camera smoothness
Performance improvements during some cutscenes.
Fixed case where game was crashing on loading a save in certain situations
Various bug fixes and user experience improvements in GUI panels.
Fixed issue where some players were unable to run after Wandering in the Dark quest
Fixed issue where players were unable to talk to Eight after the Lord of Undvik quest
Too many wild hunt minions were spawned during Ciri''s Story: Fleeing the Bog quest.
Fixed issue where Keira could sometimes fall under terrain during Wandering in the Dark quest
Fixed issue where Player was unable to move freely during Blindingly Obvious quest
Fixed issue where Player was unable to activate portal during Wandering in the Dark quest
Fixed issue where Player could get trapped in Turseach castle ruins
Fixed issue where Roche was not present at Hanged Man''s tree during Eye for an Eye quest
Fixed issue where Player was unable to talk or interact with certain NPCs
Fixed issue where Sirens in quest Lord of Undvik could be invulnerable.
Fixed issue where player was unable to use certain actions after Carnal Sins quest
Fixed issue where Geralt was sometimes unable to mount Roach
Fixed issue where some players where experiencing infinite loading screen during King''s Gambit quest.
Fixed issue where Simun was not properly spawned in An Unpaid Debt quest
Fixed issue where player might have had a progression break after choosing certain dialogue option when talking to Dijkstra in Count Reuven''s Treasure quest

Patch na PC pojawi się juz w poniedziałek, na konsolach dostepny będzie w bliżej nieokreślonym dniu w nadchodzącym tygodniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 15:57, Gvyn napisał:

Zrobienie mistrzowskiego ekwipunku szkoły niedźwiedzia, kosztowało mnie w sumie z 3k
(wliczając kupowanie sztabek stali, bo nie chciało mi się przewijać do robienia ich z
tego co miałem). Aktualnie mam ponad 40k i nie mam na co ich wydawać.


A to w jakimś rpgu było kiedyś inaczej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 31.05.2015 o 22:19, Kraju napisał:

Niepełna lista zmian w patchu 1.05 (PC)/1.04 (Konsole):
Geralt will not longer interact with candles near chests and other interactive elements.


Dzięki niech będą Wiecznemu Ogniowi, Pradawnym, Cthulu, Siedmiorgu czy komu tam jeszcze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 00:25, Budo napisał:

> Niepełna lista zmian w patchu 1.05 (PC)/1.04 (Konsole):
> Geralt will not longer interact with candles near chests and other interactive elements.

Dzięki niech będą Wiecznemu Ogniowi, Pradawnym, Cthulu, Siedmiorgu czy komu tam jeszcze
:)

Haha, taka głupota, a ile ukojonych nerwów. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w Karczmie na Rozstajach i chciałem pokazać dziewczynie W3 więc odpaliłem nową grę i znalazłem coś po walce z ghulami zaraz na początku czego wcześniej nie znalazłem... Chodzi o ten kryształ w którego zamienił się kruk na trailerze... pisze, że jest to przedmiot fabularny i unikatowy... Wczytałem swój zapis gry i wróciłem do Białego Sadu i w to samo miejsce ale nie mogę tego znaleźć... Miał ktoś taki problem i go rozwiązał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze nie ukończyłem głównego wątku, ale zbieram sobie karty do Gwinta. Mam zagrac z Dijkstrą. Problem w tym, że jego łaźnia jest zamknięta. Wie ktoś jak to obejść? Albo jak ją otworzyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wejście jest trochę niżej a nie w tym domku mieszkalnym :p Najlepiej jak pójdziesz za tymi "kropkami" na mapię :) Chociaż u ciebie może być rzeczywiście zamknięta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W tych opuszczonych miejscach pod pytajnikami też można zdobyć unikatowe karty? Bo kurcze zrobiłem wszystkie inne questy jakie miałem i nadal mam ten co na samym początku się zdobywa, gdzie każą zdobyć wszystkie karty do gwinta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Masa godzin na liczniku (coś koło 50 chyba), a nadal nie do końca rozumiem system rozwoju :P Znaczy rozumiem, ale dziwi mnie jedna rzecz. Wykupiłem alternatywną wersją Igni oraz Aard. Ten pierwszy działa tylko jeśli ustawię skill jako aktywny, ale już drugi działa zawsze :P Tak ma być?

A co z Aksji? Przy dialogach działa zawsze czy musi być aktywny? Albo taki młynek odchodząc od znaków?

Aaa i jeszcze jedno... Co dropi czerwone mutageny :P? Takie zwykłe, które można potem połączyć w większy mutagen.

PS. A coś wiadomo czy patch zrobi coś z doświadczeniem za zadania, które przegoniliśmy poziomem? Dotarłem na Skellige i trochę bieda, że wątek główny obecnie robię za darmo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 10:46, Satruss napisał:

PS. A coś wiadomo czy patch zrobi coś z doświadczeniem za zadania, które przegoniliśmy
poziomem? Dotarłem na Skellige i trochę bieda, że wątek główny obecnie robię za darmo
:P


Zależy chyba o ile przegoniliśmy poziomem własnym poziom zadania ;) Wydaje mi się, żę celowo zrobiono tak, że nie dostajemy punktów doświadczenia za zbyt już łatwe dla nas zadania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 10:46, Satruss napisał:

A co z Aksji? Przy dialogach działa zawsze czy musi być aktywny? Albo taki młynek odchodząc
od znaków?


Aksja musi być aktywna, by sugestia działała.

Dnia 01.06.2015 o 10:46, Satruss napisał:

Aaa i jeszcze jedno... Co dropi czerwone mutageny :P? Takie zwykłe, które można potem
połączyć w większy mutagen.


Ja tam na kilkadziesiąt godzin zapomniałem o mutagenach i jak zajrzałem, miałem ich tyle, że szkoda gadać. ;)

Dnia 01.06.2015 o 10:46, Satruss napisał:

PS. A coś wiadomo czy patch zrobi coś z doświadczeniem za zadania, które przegoniliśmy
poziomem? Dotarłem na Skellige i trochę bieda, że wątek główny obecnie robię za darmo
:P


Jeśli zadanie jest białe, to nie ma PD. Jeśli zielone to jest, a za czerwone, to nie wiem, bo jeszcze nie udało mi się takiego wykonać. :P


Ja tam niedługo na Skellige płynę, bo wiele nie brakuje, a będzie ten wątek u mnie na biało. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 12:11, Kakarotto napisał:

Ja tam niedługo na Skellige płynę, bo wiele nie brakuje, a będzie ten wątek u mnie na
biało. :D


U mnie jest na szaro :P Ale to chyba tak samo jak z białymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

mial ktos buga w quescie ostatnie zyczenie? W momencie, gdy docieram z yen do portu nie mogę wsiasc na lodz, gdy probuje chwycoc za ster po prostu nic sie nie dzieje... Nir pomaga wczytanie poprzedniego sejwa:/ [/S]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 13:41, Pernia napisał:

Spoiler

mial ktos buga w quescie ostatnie zyczenie? W momencie, gdy docieram z yen do portu
nie mogę wsiasc na lodz, gdy probuje chwycoc za ster po prostu nic sie nie dzieje...
Nir pomaga wczytanie poprzedniego sejwa:/ [/S]



Spoiler

Trzy godziny temu miałem ten sam problem - musisz po prostu podejść do drugiej ławki na łódce (na dziobie) i tam wcisnąć "Użyj" :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się