Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

No i dobra, sprzęt doszedł i czas instalować Wiedźmina 3. Moja płyta DVD 2 jest dobra, więc jestem szczęśliwym posiadaczem dobrego egzemplarzu ;p Sprawdzimy jak działa nowy Wiedźmin na moim potworze. Po przetestowaniu powiem na jakiej konfiguracji gram i jak z płynnością ;p Liczę na te Ultra hah ;p Imo jak się wam gra ? Jak fabuła ? :)

Platforma testowa: i7 4790k 4,5 GHz, Mobo - GAZ87X-OC, Asus GeForce GTX 970 OC, 16 GB DD3 2133 MHz, Plextor 128 GB Dysk. Chłodzenie sprzętu jest świetne, więc liczę na duże osiągi ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam misje "fałszywe papiery", pytanie teraz czy da się tą misję zrobić czy nie? Muszę obronić

Spoiler

szabrownika przed zgrają guhli

, niestety koleś ciągle mi ginie i nie idzie go obronić, co najwyżej udało mi się obronić chłopów mu pomagających. Przez to misja kończy się niepowodzeniem, bo po jego śmierci koleś nie chce mi dać
Spoiler

glejda

. Nie lubię mieć niewykonanych zadań, więc jeśli się nie da to po prostu jej nie wezmę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2015 o 13:58, Paoro napisał:

Nie lubię mieć niewykonanych zadań, więc jeśli się nie da to po prostu jej nie wezmę.

Zrobić się da, ale ten gościu jest faktycznie bardzo słaby. Glejt możesz skombinować na 4 inne sposoby, więc jeśli mierzi cię zakładka "niewykonane" to po prostu go nie bierz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pojdzie na maksa z częściowym hairworksem w FHD w 60 FPS-ach. Inaczej będę mocno zdziwiony.

Paoro
Miałem tak samo, też mi ginął za każdym razem. Po prostu olałem to. Mam teraz jedną dodatkową zakładkę w dzienniku, ale w sumie to szybko o niej zapomniałem. Dopiero teraz przypomniałeś mi, że rzeczywiście niewykonałem tego zadania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 14:03, Kraju napisał:

Pojdzie na maksa z częściowym hairworksem w FHD w 60 FPS-ach. Inaczej będę mocno zdziwiony.


Serio będzie taka płynność na maksa ? :PP To mnie teraz uszczęśliwiłeś. Osobiście nie potrzebuje tego HairWorska, bo to raczej nie upiększa samej gry a jedynie włosy i pióra, które i tak same w sobie wyglądają świetnie :P Już niedługo parę minut ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 13:44, pawbuk napisał:

>

Spoiler

mial ktos buga w quescie ostatnie zyczenie? W momencie, gdy docieram z yen do
portu
> nie mogę wsiasc na lodz, gdy probuje chwycoc za ster po prostu nic sie nie dzieje...

> Nir pomaga wczytanie poprzedniego sejwa:/ [/S]



Spoiler

Trzy godziny temu miałem ten sam problem - musisz po prostu podejść do drugiej ławki
na łódce (na dziobie) i tam wcisnąć "Użyj" :D



Haha przyłączam się do klubu. Dopiero po kilku wczytanych sejwach rozkminiłem sytuację :D

@vegost

Na moim sprzęcie z podpisu mam 45-50 fps na wysoko-uber ustawieniach, więc sobie porównaj ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

RED-zi ogłosili dwa nowe darmowe DLC, które najprawdopodobniej będa dostepne od jutra. Są to:
- zestaw nilfgaardzkiego rynsztunku oraz
- zestaw wybornych kusz.

Jak miało to miejsce poprzednim razem, oba DLC będą dostepne do kupienia za pieniadze w grze u jednego z kupców.

PS. Nadal nie waidomo o której RED-zi wypuszczą dzisiaj patcha do wersji PC.

20150601145443

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 14:03, Rick napisał:

Zrobić się da, ale ten gościu jest faktycznie bardzo słaby. Glejt możesz skombinować
na 4 inne sposoby, więc jeśli mierzi cię zakładka "niewykonane" to po prostu go nie bierz.

Wiesz ja gram na najwyższym możliwym poziomie trudności jako weteran gier od Wieśku, także łatwo nie idzie go obronić :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 01.06.2015 o 15:24, Paoro napisał:

Wiesz ja gram na najwyższym możliwym poziomie trudności jako weteran gier od Wieśku,
także łatwo nie idzie go obronić :/

Niełatwo jest go obronić nawet na normalnym. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 15:44, Rick napisał:

Niełatwo jest go obronić nawet na normalnym. :P

A mi umarł na najniższym. *zdolny*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też gram na najwyższym i go obroniłem, tylko zrobiłem to na nieco wyższym lvlu i wybijałem te mobym zanim weszły w ten żółty obszar.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 17:20, Gacol08 napisał:

Ja też gram na najwyższym i go obroniłem, tylko zrobiłem to na nieco wyższym lvlu i wybijałem
te mobym zanim weszły w ten żółty obszar.

Hm ja jestem na niskim poziomie (druga lub 3 misja na tym obszarze), muszę niestety trochę z nimi powalczyć zanim je zabije, a tym czasem wdzierają mi się ze wszystkich stron, a ten ziomek pcha się do wojaczki bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 17:30, Paoro napisał:

Hm ja jestem na niskim poziomie (druga lub 3 misja na tym obszarze), muszę niestety trochę
z nimi powalczyć zanim je zabije, a tym czasem wdzierają mi się ze wszystkich stron,
a ten ziomek pcha się do wojaczki bardzo.


Może lepiej przypakować, zebrać lepszy sprzęt i wrócić troszkę później do tego zadania? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Gram na ustawieniach Uber w Full HD w 60 fp/s + HairWorks, więc nie wiem. Mój sprzęt po prostu zjada tego Wieśka 3. Specjalnie grałem 5 godzin bez i godzinę z HairWorks. Nie widziałem, nigdzie spadku klatek.

PS:

Spoiler

Też macie tak samo jak ja, że w fabule Radowid rządzi królestwami północy ? Czy to wynika z save'a, chociaż niczego nie importowałem, Gra sama to zrobiła ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 19:51, vegost napisał:

Gram na ustawieniach Uber w Full HD w 60 fp/s + HairWorks, więc nie wiem. Mój sprzęt
po prostu zjada tego Wieśka 3. Specjalnie grałem 5 godzin bez i godzinę z HairWorks.
Nie widziałem, nigdzie spadku klatek.


Tak jak przewidywałem.

Dnia 01.06.2015 o 19:51, vegost napisał:

PS:

Spoiler

Też macie tak samo jak ja, że w fabule Radowid rządzi królestwami północy ? Czy
to wynika z save''a, chociaż niczego nie importowałem, Gra sama to zrobiła ?



Nie wynika to z save''a, a z fabuły zaplanowanej przez RED-ów. Tak po prostu jest. Pamiętaj, że trójka rozgrywa się półroku po dwójce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

/.../

Nie glejda, tylko glejtu O_o
On szybko pada, mi się nie udało i kopnął w kalendarz. Nie przejmuj się, to tylko quest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 19:55, Kraju napisał:

Nie wynika to z save''a, a z fabuły zaplanowanej przez RED-ów. Tak po prostu jest. Pamiętaj,
że trójka rozgrywa się półroku po dwójce.


Ah.. czyli kanoniczna fabuła. Eh.. Szkoda, bo myślałem, że stany gry coś dają a tu nic. Ogólnie dziwnie wybrali i mam nadzieję, że będzie to jakoś wytłumaczone. Mam dużo pytań. Ten otwarty świat mnie przeraża. Do tego bardzo trudno jest zrobić eliksiry (wymagają dużo składników) do tej trwają niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 20:02, vegost napisał:

Ah.. czyli kanoniczna fabuła. Eh.. Szkoda, bo myślałem, że stany gry coś dają a tu nic.
Ogólnie dziwnie wybrali i mam nadzieję, że będzie to jakoś wytłumaczone. Mam dużo pytań.
Ten otwarty świat mnie przeraża. Do tego bardzo trudno jest zrobić eliksiry (wymagają
dużo składników) do tej trwają niewiele.


Po prostu graj, a wszystko będziesz wiedział. Fabuła i świat nie są zbyt skomplikowane. Co do eliksirów wymagają wiele, ale wystarczy zrobić je raz, aby automatycznie po każdej medytacji Ci się uzupełniały (zakładając, że masz wystarczająco dużo alkoholu w ekwipunku).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam. Jestem w Karczmie na Rozstajach i chciałem pokazać dziewczynie W3 więc odpaliłem nową grę i znalazłem coś po walce z ghulami zaraz na początku czego wcześniej nie znalazłem... Chodzi o ten kryształ w którego zamienił się kruk na trailerze... pisze, że jest to przedmiot fabularny i unikatowy... Wczytałem swój zapis gry i wróciłem do Białego Sadu i w to samo miejsce ale nie mogę tego znaleźć... Miał ktoś taki problem i go rozwiązał ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Jeśli nie zgodzę się pomóc zabić Radowida to oni go sami zabiją albo będą jakieś inne konsekwencje jakbym się zgodził? Czy po prostu quest przepadnie i nic z tego nie będzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się