Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 01.06.2015 o 20:55, Ecko09 napisał:

Spoiler

Jeśli nie zgodzę się pomóc zabić Radowida to oni go sami zabiją albo będą jakieś inne
konsekwencje jakbym się zgodził? Czy po prostu quest przepadnie i nic z tego nie będzie?



Spoiler

Zupelnie inne zakonczenie gry, jesli chodzi o aspekt wojenny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 21:05, Sipso napisał:

On znika gdy docierasz do pierwszego gryfa. Nie ma on żadnej wartości, to taki mini easter
egg.


Dziękuję za odpowiedź ;) Czyli nie odblokowuje ten przedmiot żadnego dodatkowego questa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 21:16, Chlorofil napisał:

Dziękuję za odpowiedź ;) Czyli nie odblokowuje ten przedmiot żadnego dodatkowego questa ?


Jak można wnioskować z wypowiedzi Sipso, nie, przedmiot nic nie odblokowuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 21:16, Chlorofil napisał:

Dziękuję za odpowiedź ;) Czyli nie odblokowuje ten przedmiot żadnego dodatkowego questa
?


Questa nie. Odblokowuje tylko fragment rozmowy z Yen brzmiacy mniej wiecej tak:

Spoiler

G: Znalazlem czaszke Kruka, to chyba nalezy do Ciebie. To jakas pamiatka?
Y: Nie, to bron.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie pytanie - czy te przedmioty Kota itd. wykonuje się na bazie tych pierwszych elementów zbroi, które Geralt ma na początku gry? Bo widzę, że jest jakieś ulepszenie zbroi, którą sprzedałem gdzieś na początku gry, a jeśli te kolejne zestawy działają na tej samej zasadzie to chyba się nie pobawię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie. Zbroje kota, niedźwiedzia i gryfa na początku wykonuje się nie potrzebując żadnej poprzedniej zbroi. Dopiero dalsze ich stadia rozwoju tego wymagają (ulepszona zbroja kota wymaga podstawowej zbroi kota itd).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 22:04, Madoc napisał:

Mam takie pytanie - czy te przedmioty Kota itd. wykonuje się na bazie tych pierwszych
elementów zbroi, które Geralt ma na początku gry? Bo widzę, że jest jakieś ulepszenie
zbroi, którą sprzedałem gdzieś na początku gry, a jeśli te kolejne zestawy działają na
tej samej zasadzie to chyba się nie pobawię.


Ulepszone zbroje wykonuje się na podstawie tych słabszych wersji. Musisz więc posiadać tą podstawową wersję, żeby zrobić te lepsze. Z tym jednak nie ma problemu - składników dużo nie potrzeba i nie jest to drogie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiedy mogę wrócić do

Spoiler

Hattoriego po miecz który ma wykuć dla mnie w ramach zadania Miecze i Pierogi??


Czy muszę ruszyć główny wątek do przodu? czy wystarczy wykonać kilka razy medytację tak aby minęło parę dni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 00:35, Isildur napisał:

Naprawdę w grze nie ma schowka?


Naprawdę.
I w związku z tym - czy maksymalny udźwig to 130? Są jakieś lepsze juki do kupienia/zdobycia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Podpowiedź questa się nie aktualizowała w moim przypadku i czekałem z tydzień czasu gry jak głupi. Idź do niego i zagadaj. Quest kazał mi wrócić po jakimś czasie a mogłem miecz już odebrać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 00:43, Sipso napisał:

I w związku z tym - czy maksymalny udźwig to 130? Są jakieś lepsze juki do kupienia/zdobycia?

Zerrikańskie dają +100 (łącznie 160 udźwigu). Lepszych nie udało mi się znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 00:30, Arczir2d2 napisał:

Kiedy mogę wrócić do

Spoiler

Hattoriego po miecz który ma wykuć dla mnie w ramach zadania
Miecze i Pierogi??


Czy muszę ruszyć główny wątek do przodu? czy wystarczy wykonać kilka razy medytację tak
aby minęło parę dni?


Wystarczy przemedytować 24 albo 25h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 01.06.2015 o 20:07, Kraju napisał:

Po prostu graj, a wszystko będziesz wiedział. Fabuła i świat nie są zbyt skomplikowane.
Co do eliksirów wymagają wiele, ale wystarczy zrobić je raz, aby automatycznie po każdej
medytacji Ci się uzupełniały (zakładając, że masz wystarczająco dużo alkoholu w ekwipunku).


Z samym graniem jest problem, bo po 5 godzinach czuję dużą monotonnie przemierzania wielkiego świata. Wiedziałem, że tak będzie. Identyczna sprawa była ze Skyrimem. Otwarty świat to porażka dla fabuły. Potrafię w tym czerpać radochy. Na początku było ok, ale później jest co raz gorzej. Sama walka wyszła na plus, ale to nie ratuje tej gry. Bo tej walki jest niewiele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 01:58, vegost napisał:

Sama walka wyszła na plus, ale to nie ratuje tej gry. Bo tej walki
jest niewiele.

Walki jest za dużo, i raczej problem w tym, że jest niesatysfakcjonująca, bardzo schematyczna i po pięciu minutach już nie pamiętasz kogo i za co zlałeś. A do każdej podchodzi się jak z obowiązku, bo finezji w tym za grosz, ot kolejny mini-boss, ot jakaś wataha czegośtam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.06.2015 o 00:48, Gvyn napisał:

> I w związku z tym - czy maksymalny udźwig to 130? Są jakieś lepsze juki do kupienia/zdobycia?

Zerrikańskie dają +100 (łącznie 160 udźwigu). Lepszych nie udało mi się znaleźć.

gdzie je znalazłeś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się