Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Za questy fabularne jest multum expa, wbija się po 1-2 lvl za quest a z tego co mówisz to Ci trochę zostało, zbliżasz się do końca, ale zakładam, że z 5 lvli jeszcze wbijesz :d.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 11:24, Pernia napisał:


> Końcówka, ale jeszcze kilka zadań będzie.
godzina gry, czy może dłużej?
>


Kilka godzin co najmniej. Do 31 lvl dobijesz na spokojnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, znalazłby się tutaj ktoś chętny żeby przesłać mi jakiegokolwiek save z okolic Novigradu? Dostałem wraz z kartą klucz do Wiedźmina, którego chcę sprzedać, ale najpierw zobaczyć jak mi będzie działał. Najbardziej ciekawy jestem właśnie miasta Novigrad, bo podobno tam bywa różnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 12:56, WeziWoo napisał:

Witam, znalazłby się tutaj ktoś chętny żeby przesłać mi jakiegokolwiek save z okolic
Novigradu? Dostałem wraz z kartą klucz do Wiedźmina, którego chcę sprzedać, ale najpierw
zobaczyć jak mi będzie działał. Najbardziej ciekawy jestem właśnie miasta Novigrad, bo
podobno tam bywa różnie.



Czyli chcesz sprzedać konto? Trzeba mieć jaja żeby takie rzeczy na tym forum pisać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 12:43, lis_23 napisał:

Można instalować nowe i poprzednie DLC bez groźby nie uruchomienia się gry, jak tydzień
temu?


Póki co tak. Tylko wtedy był jakiś problem, najwidoczniej zbyt szybko udostępnili DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2015 o 11:24, Pernia napisał:

Ale są takie, które dają troche więcej, bo jak próbuję klepać teraz zlecenia, to dostaje
po 50 XP :p

No tak, trzeba było o tym pomyśleć wcześniej ;) System jest tak zrobiony, zeby robić zadanie mniej więcej równe z twoim levelem (bodaj +/- 6 lvli). Jesli za bardzo przypakujesz, zadanie zrobi się szare i dostaniesz mniej doświadczenia, albo wcale. :p

Ja 31 lvl do zbroi kota dobiłem gdzieś mniej więcej przed tymi zadaniami w Novigradzie

Spoiler

z Lożą czarodziejek



@Weziwoo
Chodzi o to, że za sprzedaż konta grozi na tym forum ban. Więc uważaj, żeby przypadkiem takiego ogłoszenia tu nie dać... Za sam zamiar nic ci nie zrobię. :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 11:39, Saref napisał:

Za questy fabularne jest multum expa, wbija się po 1-2 lvl za quest a z tego co mówisz
to Ci trochę zostało, zbliżasz się do końca, ale zakładam, że z 5 lvli jeszcze wbijesz
:d.


No chyba, że się trafi na buga z expem, wtedy level stoi. :P

Bez patcha (który się opóźnia) nie mogę robić zadań głównych, bo nie dostaję za nie doświadczenia. Od zadania "Stosy Novigradu" i dalej, nic nie dostaję, więc nie robię ich, choć późno się połapałem i jestem w plecy+/- 2 (tak oszacowałem, ale może być więcej) poziomy. A np. za zadanie z wypłynięcie na Skellige xp leci normalnie.

Czekając na patcha, biegam po Velen i zabijam potwory, gram też w gwinta. :P
Swoją drogą, gdy się już tego gwinta pojmie, to robi się on za prosty.

20150603151951

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 08:20, Rick napisał:

> - Gdzie się podziała fałszywa Ciri?
Kto?

Spoiler

Cesarz Emhyr miał żonę (wystarczy zajrzeć do książek ;p), która była powszechnie znana jako Ciri, jego córka.

Dnia 03.06.2015 o 08:20, Rick napisał:

> - wiek Generała Voorhisa (czy jak mu tam)
Co masz na myśli?

Spoiler

Voorhisa, generała i samozwańczego męża prawdziwej Ciri (możesz go spotkać w Wyzimie i Novigradzie), który w grze mógł mieć najwyżej 18 lat (a miał mniej niż 15, jeśli "malutki" interpretować jako kilkuletni).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 15:28, Aurelinus napisał:

Cesarz Emhyr miał żonę

Spoiler

(wystarczy zajrzeć do książek ;p), która była powszechnie znana
jako Ciri, jego córka.


A, "racja stanu" ;)

Dnia 03.06.2015 o 15:28, Aurelinus napisał:

Spoiler

Voorhisa, generała i samozwańczego męża prawdziwej Ciri (możesz go spotkać w Wyzimie
i Novigradzie), który w grze mógł mieć najwyżej 18 lat (a miał mniej niż 15, jeśli "malutki"
interpretować jako kilkuletni).


Spoiler

A czy przypadkiem Voorhis nie był jednym z magnatów w Nilfgaardzie? Ojciec i syn chyba nosili to samo imię.



P.S. WYDARZENIA Z KSIĄŻEK RÓWNIEŻ PROSZĘ OZNACZAĆ JAKO SPOILER. -przypięty post!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 15:58, Rick napisał:

Spoiler

A czy przypadkiem Voorhis nie był jednym z magnatów w Nilfgaardzie? Ojciec i syn chyba
nosili to samo imię.


Młody to Morvhan (czy jakoś tak i to on jest w grze), stary miał chyba inaczej na imię.

Spoiler

Zresztą kilkakrotnie się na tatusia powołuje, że to on "pilotuje" przyszły związek.



PS do "P.S. WYDARZENIA Z KSIĄŻEK RÓWNIEŻ PROSZĘ OZNACZAĆ JAKO SPOILER"
Nie przesadzasz ty trochę...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 16:07, Aurelinus napisał:

PS do "P.S. WYDARZENIA Z KSIĄŻEK RÓWNIEŻ PROSZĘ OZNACZAĆ JAKO SPOILER"
Nie przesadzasz ty trochę...?


Jak najbardziej jestem za tym, aby to też było oznaczone jako spoiler. Już trochę zaspoilerowałeś, zarówno sagi jak i fabuły gry, więc trzeba trzymać się funkcji spoilera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2015 o 16:07, Aurelinus napisał:

Nie przesadzasz ty trochę...?

Co jak co, ale pisanie jaka relacja jest pomiędzy

Spoiler

Emhyrem a Ciri

(pośrednio lub bezpośrednio) to duży spoiler. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 16:49, Rick napisał:


> Nie przesadzasz ty trochę...?
Co jak co, ale pisanie jaka relacja jest pomiędzy

Spoiler

Emhyrem a Ciri

(pośrednio lub
bezpośrednio) to duży spoiler. :P


Z serii książek które mają ile... 30 lat? Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 03.06.2015 o 16:54, Sipso napisał:

Z serii książek które mają ile... 30 lat? Bez przesady.

No patrz, a ja jeszcze nie przeczytałem Henryka VIII. To nie znaczy, że chciałbym znać jego fabułę. Są jeszcze ci, którzy książek Sapkowskiego nie przeczytali i trzeba to uszanować. Przypięty post mówi wyraźnie i koniec dyskusji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanie, co zmienia poziom trudnosci? Tylko HP wrogow? Czy tez ich taktyke walki? Znalazlem info na dwoch stronach i informacje sa sprzeczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.06.2015 o 17:14, Jagged napisał:

Takie pytanie, co zmienia poziom trudnosci? Tylko HP wrogow? Czy tez ich taktyke walki?
Znalazlem info na dwoch stronach i informacje sa sprzeczne.


Z tego co wiem, to tylko zwiększa im się pasek życia, oraz nieznacznie siła ataków (w stosunku wyższych do niższych poziomów trudności). Ich strategia walki pozostaje niezmieniona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się