Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Pytanko odnosnie romansów w grze...

Czy jeśli wybiorę

Spoiler

Triss i powiem jej że ją kocham to nie będę mógł że tak powiem kręcić z Yen?


Spoiler

Czy w którymś momencie obie Panie dowiedzą się że Geralt gra na dwa fronty? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak apropo tego newsa http://www.gram.pl/news/2015/06/03/wiedzmin-3-dziki-gon-bez-limitu-rozwoju-postaci.shtml

zalozmy, ze zdobedziemy xx poziom. To jak Redzi przeskaluja dodatki? Bo beda ludzie, ktorzy skonczyli gre na 30 poziomie a moga byc tacy na 60+. Czyli dla jednych, bedzie to wyzwanie a dla drugich mashowanie LPM. Jak dla mnie, torche kupy sie to nie trzyma, albo czegos nie rozumiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2015 o 00:57, sylwasss napisał:

Widzę że na forum pojawiają się coraz większe noobki. Nie ogarniają podstawowej mechaniki
w grze. Przerasta ich ta gra. Dalej jestem za pomysłem żeby w grach przed jej zagraniem
dawać kilka prostych zagadek (swoisty test na inteligencję) i po ich rozwiązaniu dopiero
można by było grać.


Za duzo osob by odpadalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Będziesz mógł.

A czy wyjdzie to na jaw gdy obie czarodziejki się spotkają? Yennefer notorycznie czyta Geraltowi w myślach więc... Kto wie. Może tak, może nie ;) (warto sprawdzić samemu, polecam)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 00:39, vegost napisał:

Dawanie po trochę i tak nic nie da, bo one i tak nie są aktywne a punkty wydajesz. Bezsensu
jest to rozwiązane. Przez to moje punkty się marnują bo nie mam w co dodać.

Nie rozumiem - wymaksowałeś wszystkie zdolności, które wybrałeś i nie masz miejsca po prawej na nowe? Ciężko mi sobie wyobrazić taką sytuację.

Co nie zmienia faktu, że rozwój postaci był ciekawszy w dwójce, tutaj większość zdolności to +5% tego, +4 do tamtego itd., a udziwnienie w postaci aktywowania zdolności też do mnie nie przemawia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy Wam też przestało działać uruchamianie pudełkowej wersji Wiedźmina przez Steam? GOG Galaxy normalnie odpala Wiesława, a Steam na chwilę tylko wydaje się włączać Wiesia, dosłownie na sekundę i nic się nie dzieje.
W obiekcie docelowym mam "H:\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64\witcher3.exe", a w "Uruchom w" jest "H:\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo kiedy będzie najnowsza łatka z numerkiem 1.5? Bo już mam ten problem, że nie dostaje expa za zadania. Swoją droga kto wpadł na tak idiotyczny pomysł godny levelscalingu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 10:28, EylembertTigg napisał:

Bo już mam ten problem, że nie
dostaje expa za zadania.

Który masz poziom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2015 o 10:10, Harrolfo napisał:

W obiekcie docelowym mam "H:\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64\witcher3.exe", a w "Uruchom
w" jest "H:\The Witcher 3 Wild Hunt\bin\x64\".

Tak, mi też przestało. Uruchamianie prosto z tego pliku działa, ale steam coś przestał łączyć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie a oco kaman z uzywaniem mocy alternatywnej przez przycisk R2. Mam teraz taką umiejętność, że mogę sprawić by przeciwnik walczył po mojej stronie. Jak tego użyć? Oczywiście znajduje się w kieszeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 12:55, Azazell napisał:

Panowie a oco kaman z uzywaniem mocy alternatywnej przez przycisk R2. Mam teraz taką
umiejętność, że mogę sprawić by przeciwnik walczył po mojej stronie. Jak tego użyć? Oczywiście
znajduje się w kieszeni.


Przytrzymać przycisk użycia znaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest w jaskini pod jakimś świętym dębem nieco na północ od drogowskazu druidów. Powinien być zaznaczony na mapie gdy wybierzesz poświęcony mu podpunkt zadania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 14:50, Sipso napisał:

Jest w jaskini pod jakimś świętym dębem nieco na północ od drogowskazu druidów. Powinien
być zaznaczony na mapie gdy wybierzesz poświęcony mu podpunkt zadania.


Przeszukalem tę jaskinię. Jest tam inny druid. Chyba ze jest jeszcze jedna w pobliżu dębu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 04.06.2015 o 15:21, Caridin napisał:

Przeszukalem tę jaskinię. Jest tam inny druid. Chyba ze jest jeszcze jedna w pobliżu
dębu?

Zaznacz sobie tę część zadania, która ci wskaże Myszowora. Wtedy niczego nie pomylisz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 10:28, EylembertTigg napisał:

Wiadomo kiedy będzie najnowsza łatka z numerkiem 1.5?


Może w przyszłym tygodniu.

Dnia 04.06.2015 o 10:28, EylembertTigg napisał:

Bo już mam ten problem, że nie
dostaje expa za zadania.


Też jestem jego posiadaczem. Szkoda gadać, że taki bład nie został naprawiony na dniach od wykrycia, tylko trzeba czekać.
Tak czy tak, jest sposób na jego obejście, trochę jestem zawiedziony, że naprawiają to moderzy modem, który jest jednym plikiem:
http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/119/?tab=1&navtag=http%3A%2F%2Fwww.nexusmods.com%2Fwitcher3%2Fajax%2Fmoddescription%2F%3Fid%3D119%26preview%3D&pUp=1
U mnie działa i wreszcie mogę normalnie grać, w oczekiwaniu na oficjalny patch. ;P

Dnia 04.06.2015 o 10:28, EylembertTigg napisał:

Swoją droga kto wpadł na tak idiotyczny pomysł godny levelscalingu.


Akurat to był dobry pomysł, gorzej z wykonaniem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na forum PC.L.B jest dyskusja na temat braku XP po misjach.

Wrzucono tam MOD od graczy, który ten problem rozwiązuje.

Zamieszczam link do pobrania moda:

https://mega.co.nz/#!H4MD1SAB!vfHWCKxcdDl4fKOYF1Cnid4pLAXn1TGRJf8PgDLasv0

Opis użycia: Wypakowujemy do Witcher 3 - Wild Hunt\content\patch0\bundles i odpalamy plik eXPModNormal.

Ja osobiście problemów z EXP-em nie ma, dla tego nie testowałem tego MODA.


Ale na LOLU ludzie piszą, że działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.06.2015 o 10:48, Madoc napisał:

> Bo już mam ten problem, że nie
> dostaje expa za zadania.
Który masz poziom?

Mam 12 poziom, a przy wykonywaniu zadań 6 poziomowych dostaje tyle expa co kot napłakał albo wcale.

Kakarotto, leven

Dzięki za linki do tych modów. Na pewno skorzystam bo w tej chwili niszczy mi to przyjemność z rozgrywki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się