Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Spoiler

Czy po ostatniej misji "Coś się kończy, coś się zaczyna" gdzie gra cofa nas na chwilę przed decydującym starciem do Kaer Mohren, macie kogoś w tym zamku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 09:47, Snafu napisał:

Spoiler

Czy po ostatniej misji "Coś się kończy, coś się zaczyna" gdzie gra cofa nas na chwilę
przed decydującym starciem do Kaer Mohren, macie kogoś w tym zamku?


Spoiler

Gra nie cofa nas fizycznie przed decydującym starciem tylko stan świata pozostaje taki, jak przed wykonaniem decydującego wyboru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 09:31, Rick napisał:

> Wie ktoś może dokładnie gdzie znajdę przepis na ulepszoną zbroję cechu niedźwiedzia?


http://www.gosunoob.com/witcher-3/best-armor/
Tu masz lokacje. ;)


Dzięki dzięki, dopiero teraz ogarnąłem że zdobyłem tej pierwszej części zadania z ulepszeniami -_-''

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy na

Spoiler

Łysej Górze jest coś ciekawego? i można tam wejśc tylko przez to wejście do jaskini przy wiosce?



Do tego mam ciekawego buga związanego z tą lokacją. Główna mapa pokazuje, że nie ma tam żadnego zbiornika wodnego, a w rzeczywistości jest. Co skutkuje tym, że na minimapie pływam na lądzie ;) Dodatkowo Geralt twierdzi, że to już koniec mapy i trzeba zawrócić, mimo, że główna mapa wskazuje duży zapas do jej końca. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 09:50, Snafu napisał:

Spoiler

O to chodzi, więc jest pusty czy nie? :P


Spoiler

U mnie był całkiem pusty, co by się zgadzało.
Znajomi wrócili do własnych spraw. Vesemir nie żyje. Lambert pojechał z Keirą. Eskel też wspominał, że nie może już tu zostać.


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Grę ukończyłem i zajmuję się teraz misjami "poszukiwania".





Ale nie mam zielonego pojęcia, gdzie szukać ukrytych skrzyń.


W niektórych misjach jest zaznaczona droga kropeczkami i tam idę, ale większość nie ma GPS-a i gdzie mam szukać ?


Nie ma szans, żeby chodzić po całym olbrzymim świecie gry i szukać ukrytych skrzynek... to by mi zajęło całe życie [:biggrin:]


Są jakieś sprytne metody ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli nie ma kropki, jesteś na złej mapie. Jeśli jesteś na dobrej i dalej nie ma kropki, wejdź na inną i wróć. Jeśli śledzisz zadanie, kropka powinna być zawsze widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 18:59, Rick napisał:

Jeśli nie ma kropki, jesteś na złej mapie. Jeśli jesteś na dobrej i dalej nie ma kropki,
wejdź na inną i wróć. Jeśli śledzisz zadanie, kropka powinna być zawsze widoczna.


Dobra, pokombinuję.


Mam jeszcze pytanko, jak już tutaj jestem... mam misję i w niej pisze: przeczytaj list, itd.

Problem w tym, że ja tego listu już nie mam i z opisu wynika, że listu nie przeczytałem a go sprzedałem.

To misja poszukiwawcza z 2 levelu w Białym Sadzie XD

To by oznaczało, że misji nie wykonam tak ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2015 o 19:04, leven napisał:

Mam jeszcze pytanko, jak już tutaj jestem... mam misję i w niej pisze: przeczytaj
list, itd
.

Dnia 10.06.2015 o 19:04, leven napisał:

To by oznaczało, że misji nie wykonam tak ?

Na to wygląda... też nie mogłem znaleźć 3 listów i zostałem z kilkoma zadaniami. :P Dlatego teraz misje poszukiwawcze robię od razu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No dobra nie umrę od tego, ale koli w oczy, jak coś jest niedokończone :P

Jak wyjdzie dobrze sklecony patch do gry, który naprawi obecne babole, to zagram jeszcze raz na wyższym poziomie trudności i postaram się wykonać wszystkie misje + poszukiwania.

Niestety nie zrobię Gwinta i wyścigów, bo w karty nie lubię grać, a Płotką nie da się normalnie jeżdzić.

Bywaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.06.2015 o 19:04, leven napisał:

Mam jeszcze pytanko, jak już tutaj jestem... mam misję i w niej pisze: przeczytaj
list, itd
.

Problem w tym, że ja tego listu już nie mam i z opisu wynika, że listu nie przeczytałem
a go sprzedałem.

Z tego co widzę przedmioty powiązane w jakiś sposób z misjami pozostają na stanie u kupca, któremu je sprzedaliśmy na zawsze, więc możesz spróbować go odszukać i odkupić. Zauważyłem też, że część z takich listów i map ląduje w miejscu przeznaczonym na przedmioty fabularne, a po przeczytaniu leci tam, gdzie pozostałe książki, składniki i mutageny.
Sprawdź też, czy przypadkiem nie chodzi o jakąś książkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 10.06.2015 o 20:52, Narmo napisał:

Z tego co widzę przedmioty powiązane w jakiś sposób z misjami pozostają na stanie u kupca,
któremu je sprzedaliśmy na zawsze, więc możesz spróbować go odszukać i odkupić. Zauważyłem
też, że część z takich listów i map ląduje w miejscu przeznaczonym na przedmioty fabularne,
a po przeczytaniu leci tam, gdzie pozostałe książki, składniki i mutageny.
Sprawdź też, czy przypadkiem nie chodzi o jakąś książkę.


Tak, tak...

Już to sprawdzałem i przeczytałem obecne wszystkie dostępne książki i listy w moim zasobniku.

Fabularnych przedmiotów nie da się usunąć, ale z tego co widzę nie ma tam tego listu.

No nic, na razie spróbuję wykonać misje dostępne, a później będę sprawdzać sprzedawców, może akurat trafię ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem do Wiedźmina mniej więcej po dwóch tygodniach i co?
Pierwsze wrażenie - gra wygląda coś gorzej... Drugie wrażenie - nie tylko gorzej wygląda, ale i mniej płynnie działa...
Jak oni te patche robią? Oczywiście, jakieś zmiany widać choćby w opisie przedmiotów, ale akurat tutaj nie słyszałem o jakichś zastrzeżeniach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się