Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

W jakim sensie rzucał się Geralt na niego? :) Pamiętam, że to była długa walka, ale stosunkowo łatwa - za pierwszym razem udało mi się go ubić. Natomiast nie powiem Ci teraz na jakim bylem wtedy poziomie :D

Zdziwiłem się dzisiaj eksplorując "?" na wodach Skellige - myslałem, że na 35 poziomie nie spotkam żadnego przeciwnika oznaczonego czerwoną czaszką, a tu taka niespodzianka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 16:29, pawbuk napisał:

W jakim sensie rzucał się Geralt na niego? :) Pamiętam, że to była długa walka, ale stosunkowo
łatwa - za pierwszym razem udało mi się go ubić. /.../

Atakuje go natychmiast po

Spoiler

zabiciu ogara i odbijając się od aury, którą Nithral jest otoczony, traci zdrowie. Te natychmiastowe ataki są nawet dobre w walce z bandytami czy piratami, ale tutaj do niczego dobrego nie prowadzą

. Możliwe, ze źle ulokowałem punkty (szybki atak), ale teraz nie mogę zmienić, bo eliksiru oczyszczenia u kupców nie trafiłem. Zresztą będę próbował dalej, bo możliwe, że to ja coś źle robię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Co to jest za znacznik na minimapie? Chodzi mi o taki "wirek". Nie przeglądałem całego tematu, mam nadzieję że się nie powtarzam.

20150616181141

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No ale zaraz. Z tego co pamiętam

Spoiler

Nithral jest otoczony aurą na środku pomieszczenia, a ogary biegają wolno. Jaki problem podejśc do którejś ze ścian, wybić ogary z dala od Nithrala i zając się nim? Przecież nie musisz walczyć z ogarami w bezpośrednim sąsiedztwie Nithrala. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ktoś się może orientuje gdzie znaleźć można schemat ulepszonej jaskółki? Kończę już grę a nie udało mi się go znaleźć w przeciwieństwie do wyśmienitej jej wersji. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 19:32, Thalanthas napisał:

Ktoś się może orientuje gdzie znaleźć można schemat ulepszonej jaskółki? Kończę już grę
a nie udało mi się go znaleźć w przeciwieństwie do wyśmienitej jej wersji. :D

Zielarz w północnym Novigradzie (schowany w domu, nie widać go na mapie) lub zielarz(niziołek) na wschód od Novigradu w północno-wschodnim velen (widać na mapie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 18:11, Elathir napisał:

Mam pytanko. Co to jest za znacznik na minimapie? Chodzi mi o taki "wirek". Nie przeglądałem
całego tematu, mam nadzieję że się nie powtarzam.


Słabo widać, ale "wir" jest oznaczeniem portali, choć nie pamiętam, by był jakiś w białym kolorze. ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 16:10, KrzysztofMarek napisał:

/ciach/


Gdy on przykuca na srodku sali to sie regeneruje i otacza go aura ochronna. Ty w tym czasie musisz zabic ogary. Wtedy przeciwnik wstaje i to wtedy mozesz zaczac go atakowac. Potem znow przykucnie i tak 3-4 rundki az padnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 20:07, Kamiloos napisał:

> /ciach/

Gdy on przykuca na srodku sali to sie regeneruje i otacza go aura ochronna. Ty w tym
czasie musisz zabic ogary. Wtedy przeciwnik wstaje i to wtedy mozesz zaczac go atakowac.
Potem znow przykucnie i tak 3-4 rundki az padnie :)

Teoretycznie wiem o tym. Ale w praktyce coś mi nie wychodzi, moze za szybko lecę do tych ogarów,

Spoiler

bo co zabije ogara to Geralt próbuje atakować przez aurę ochronną od której się odbija z dużą utratą zdrowia. Na tyle dużą, ze Nithral ma jeszcze może 10% zdrowia, a Geraltowi spada do 0. Jaskółka działa zbyt wolno

Widocznie za nerwowo to robię. Wezmę zimne Królewskie i wtedy będę dalej próbował. W końcu musi się udać. A jak się długo nie uda, to wczytam wcześniejszy sejw i będę zwiedzał okolice i zbierał punkty na bandytach, dezerterach i innych niemilcach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj się podjąłem tytanicznej pracy i odwiedziłem wszystkie pozostałe mi 70 "?" na wodach terytorialnych Skellige :D Natknąlem się na chyba 50 kontraband i z 4 ciekawe miejsca, ale przynajmniej wszystko odkryte :D No i trochę śmiecia mi się nazbierało... Maksymalne obciążenie przekroczone 6 - krotnie, teraz trzeba będzie coś z tym zrobić :D

20150616224806

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przemieszczenie się z jednego ? do drugiego musiało zająć Ci mnóstwo czasu, a co dopiero 70 razy. Nie łatwiej byo na bieżąco sprzedawać u kupców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 22:59, Kraju napisał:

Przemieszczenie się z jednego ? do drugiego musiało zająć Ci mnóstwo czasu, a co dopiero
70 razy. Nie łatwiej byo na bieżąco sprzedawać u kupców?


Wbrew pozorom na wodzie dużo łatwiej żyć z przekroczonym maksymalnym obciążeniem niż na lądzie :D Pływa się tak samo ;) Natomiast 8 godzin pływania i zabijania Syren jest dość monotonne :D Na całe szczęście to już za mną :) Teraz muszę oblecieć wszystkich kupców w grze, żeby to im sprzedać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 19:54, Rick napisał:

Zielarz w północnym Novigradzie (schowany w domu, nie widać go na mapie) lub zielarz(niziołek)
na wschód od Novigradu w północno-wschodnim velen (widać na mapie)


Mógłbyś napisać dokładniej gdzie jest ten zielarz w Novigradzie? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się