Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2015 o 01:32, Ecko09 napisał:

Łuhuu, udało się zebrać wszystkie karty do Gwinta.


A mi nie. Mimo że nie dostaje już kart kiedy wygrywam z kupcami którymi nie grałem wcześniej. Wszystkie questy gwintowe wykonałem. Jedyna możliwość to to że gdzieś nie kupiłem karty, gorzej że nigdzie nie można zobaczyć jakich kart w talii brakuje(poza dowódcami, a ich mam wszystkich).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 01:57, Makowiec napisał:

> Łuhuu, udało się zebrać wszystkie karty do Gwinta.

A mi nie. Mimo że nie dostaje już kart kiedy wygrywam z kupcami którymi nie grałem wcześniej.
Wszystkie questy gwintowe wykonałem. Jedyna możliwość to to że gdzieś nie kupiłem karty,
gorzej że nigdzie nie można zobaczyć jakich kart w talii brakuje(poza dowódcami, a ich
mam wszystkich).


Dlatego ja kupowałem wszystkie karty od każdego kupca, który je sprzedawał D:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 22:48, pawbuk napisał:

Dzisiaj się podjąłem tytanicznej pracy i odwiedziłem wszystkie pozostałe mi 70 "?" na
wodach terytorialnych Skellige :D Natknąlem się na chyba 50 kontraband i z 4 ciekawe
miejsca, ale przynajmniej wszystko odkryte :D No i trochę śmiecia mi się nazbierało...
Maksymalne obciążenie przekroczone 6 - krotnie, teraz trzeba będzie coś z tym zrobić
:D



35 level ?

Nie chciałbym się znaleźć przy Wiedźminie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 17.06.2015 o 00:23, pawbuk napisał:


Mógłbyś napisać dokładniej gdzie jest ten zielarz w Novigradzie? ;)

On jest gdzieś w dzielnicy portowej, mniej więcej w okolicy dwóch zaznaczonych na mapie kupców. Radzę ci jednak przejśc do niziołka poza Novigradem. ;) Szkoda czasu na szukanie. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 23:10, Ecko09 napisał:

Spoiler

Giganta z Undvik da się zabić bez budzenia go?



Spoiler

Ja uwolniłem tego gościa z klatki to sam podbiegł, kopnął go w łeb i obudził giganta. Przeszedłeś to jakoś inaczej? Bo w sumie nie próbowałem podchodzić samemu do giganta i go walnąć.



Ten temat to istne pole minowe dla kogoś kto jest np. w połowie gry. Nigdy nie wiadomo co kryje się za spoilerem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 09:19, exMayoneS napisał:

>

Spoiler

Giganta z Undvik da się zabić bez budzenia go?



Spoiler

Ja uwolniłem tego gościa z klatki to sam podbiegł, kopnął go w łeb i obudził giganta.
Przeszedłeś to jakoś inaczej? Bo w sumie nie próbowałem podchodzić samemu do giganta
i go walnąć.




Spoiler

Ja nie uwolniłem go, podchodziłem tak jak trzeba żeby nie obudzić a ten debil zaczął drzeć ryja i go obudził. Nie pamiętam, czy była opcja żeby zabić mordodrzyka w klatce nim podejdziemy do giganta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Są już nowe DLC :) Nowego stroju Triss nie sprawdzę, ale z tego co widzę, to rynsztunek szkoły wilka ma więcej poziomów ulepszeń niż te pozostałe. Swoją drogą, nie mam kuszy szkoły gryfa, a zadania wszystkie skończone. Jak zdobyć jej schemat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 12:49, haderQ napisał:

Nie ma kuszy w tej szkole z tego co pamiętam.


O, to miło :)
Teraz zastanawiam się gdzie kupić schematy Szkoły Wilka... 4 już mam, a nie chce mi się latać znów po wszystkich kupcach i kowalach :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 16.06.2015 o 22:31, Rick napisał:

Oddal się jak najdalej od Nithrala, to geralt nie będzie do niego skakał. :p

Miałeś rację. Dziękuję Tobie i wszystkim, którzy mi doradzali - dzisiaj podszedłem do walki spokojnie i faktycznie, z łatwością pokonałem Nithrala, tak łatwo, że aż sam się zdziwiłem. Jedną jaskółkę zużyłem, a i to bardziej profilaktycznie, niż z rzeczywistej potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 09:35, haderQ napisał:

Spoiler

Ja nie uwolniłem go, podchodziłem tak jak trzeba żeby nie obudzić a ten debil zaczął
drzeć ryja i go obudził. Nie pamiętam, czy była opcja żeby zabić mordodrzyka w klatce
nim podejdziemy do giganta.



Spoiler

Czyli wychodzi na to, że się nie da zabić giganta po cichu. Z tego co pamiętam nie dało się zabic typa w klatce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś z Was może problem z pobraniem i instalacją nowych DLC? Poprzednie nie sprawiały problemów, a teraz w GOG Galaxy dostaję komunikat "server problem".
Mam nadzieję, że to tylko przejściowa sytuacja ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 14:44, sirufok napisał:

Ma ktoś z Was może problem z pobraniem i instalacją nowych DLC? Poprzednie nie sprawiały
problemów, a teraz w GOG Galaxy dostaję komunikat "server problem".
Mam nadzieję, że to tylko przejściowa sytuacja ;)

Spróbuj ściągnąć ręcznie ze storny gog.com. Ja miałem problemy z pierwszymi DLC w kliencie, ściągnąłem ze storny, zaintsalowałem i nie było problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie podczas walki Geralt lubi doskoczyć do tego przeciwnika, którego nie chcemy w danym momencie atakować, więc warto sobie ułatwiać. ;) Albo poprzez Quen, albo poprzez odciąganie niektórych części wrogów od tych mocniejszych. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Geralt w mistrzowskiej zbroi cechu Wilka :) Jeśli chodzi o statystyki, to najlepsza zbroja w grze, natomiast jeszcze nie wiem czy lepiej wygląda niż zbroja cechu Kota ;)

20150617152621

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 15:28, Ecko09 napisał:

> http://www.gamefaqs.com/boards/702759-the-witcher-3-wild-hunt/72009474

O jaki plac w Novigradzie chodzi? Na rynku zbrojmistrz/kupcy nie mają, na placu niedaleko
rynku też nie.


Zbrojmistrz/kowal (nie pamiętam już) na rynku w Novigradzie powinien mieć dwie mapy - stoi niedaleko Vivaldiego :D
Ja miałem taki problem, że jeden ze sprzedających mapę zostal w trakcie jednej z misji zabity i musiałem szukać konkretnych miejsc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się