Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 17.06.2015 o 15:28, Ecko09 napisał:

O jaki plac w Novigradzie chodzi? Na rynku zbrojmistrz/kupcy nie mają, na placu niedaleko
rynku też nie.


"W ramach zadania odszukamy cztery poziomy pancerza oraz dwa miecze wraz z ulepszeniami - srebrny i stalowy. Aby rozpocząć misję, trzeba zakupić mapę od jednego z kupców - u Hattoriego lub u płatnerza na rynku w Novigradzie." - wystarczy czytać Eurogamer ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem kilka niezbyt wyraźnych zdjęć setu Wilka i z tego co zobaczyłem stwierdzam że średnio mi się podoba...

Czy ktoś może wrzucić jakieś fotki tej zbroi jak wygląda i jakie staty ma?
Jakie bonusy daje ten set? przy kocie pisze np że regeneracja wytrzymałości, gryf bonus do pancerza, a Wilk co daje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 11:21, Daronn_Darker napisał:

Spoiler

Albo nie było, albo przegapiłem, ale co się stało z Priscilla, wydobrzała, była z
Jaskrem?



Spoiler

Wydobrzała na tyle, że śpiewała z Jaskrem w duecie. Coś tam się też zmieniło z jej głosem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 15:26, pawbuk napisał:

Geralt w mistrzowskiej zbroi cechu Wilka :) Jeśli chodzi o statystyki, to najlepsza zbroja
w grze, natomiast jeszcze nie wiem czy lepiej wygląda niż zbroja cechu Kota ;)


Najbardziej ze wszystkich, IMO wyglądała najlepiej podstawowa kocia zbroja.

Na screenie słabo trochę widać, ale może wygląda lepiej. Najlepiej sam odnajdę ją i sprawdzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 17:13, Kakarotto napisał:

Najbardziej ze wszystkich, IMO wyglądała najlepiej podstawowa kocia zbroja.


Mi też się bardziej podoba niż cięższe znacznie zbroje Gryfa i Niedźwiedzia. Poza tym najlepiej pasuje do Geralta, który na pewno nigdy nie ograniczyłby sobie ruchów ciężką zbroją :D

Dnia 17.06.2015 o 17:13, Kakarotto napisał:


Na screenie słabo trochę widać, ale może wygląda lepiej. Najlepiej sam odnajdę ją i sprawdzę.
:P


Specjalnie tak screena zrobiłem, żeby nie wszystko było dobrze widać :D Taki przedsmak tego, co każdy sobie sam odkryje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 18:03, pawbuk napisał:

Mi też się bardziej podoba niż cięższe znacznie zbroje Gryfa i Niedźwiedzia. Poza tym
najlepiej pasuje do Geralta, który na pewno nigdy nie ograniczyłby sobie ruchów ciężką
zbroją :D


Cóż, wiedźmin musi walczyć tak, by w ogóle nie obrywać, więc lekka zbroja jest wskazana, przynajmniej teoretycznie. :P

Dnia 17.06.2015 o 18:03, pawbuk napisał:

Specjalnie tak screena zrobiłem, żeby nie wszystko było dobrze widać :D Taki przedsmak
tego, co każdy sobie sam odkryje :D


Na Wieczny Ogień, tak się nie robi... ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 18:22, Kakarotto napisał:

Na Wieczny Ogień, tak się nie robi... ;(


No dobrze, zlituję się - natomiast widoczna głownie góra stroju :D

20150617185858

20150617185906

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 18:59, pawbuk napisał:

No dobrze, zlituję się - natomiast widoczna głownie góra stroju :D


Wystarczy wspomnieć o Wiecznym Ogniu i już każdy pokornieje. ;P

Prezentuje się całkiem przyzwoicie, być może najlepiej wyglądająca zbroja w grze. Przynajmniej moim zdaniem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy żołnierze (redańscy, nilfgardcy, skellidzcy) mają skalowany poziom? Bo patrzę i w Novigradzie mają teraz 49 poziom :D Wydaje mi się, że mieli niższy, ale moglem sobie pomylić z innymi żołnierzami :)
Zastanawiam się po co w takim razie jakiś wiedźmin, skoro byle szeregowiec to niezrównany wojownik i mistrz broni :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 19:28, pawbuk napisał:

Czy żołnierze (redańscy, nilfgardcy, skellidzcy) mają skalowany poziom? Bo patrzę i w
Novigradzie mają teraz 49 poziom :D Wydaje mi się, że mieli niższy, ale moglem sobie
pomylić z innymi żołnierzami :)
Zastanawiam się po co w takim razie jakiś wiedźmin, skoro byle szeregowiec to niezrównany
wojownik i mistrz broni :D



Bo masz być ich "kompanem" nie wrogiem.

Kliknęło mi się znak Ard i paru strażniów dosłownie mnie zatlukli :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 21:52, Executor napisał:

znanzlem dowod ukonczenia proby zrecznosci. Do jakiej ona misji jest ? obok miejsca mocy
na jednej z wysp skellige


O ile dobrze pamiętam, to misja zaczyna się w nadmorskiej osadzie na tej samej wyspie - wpadłem chyba przez przypadek na rozmowę dwóch kobiet :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 22:01, pawbuk napisał:

> znanzlem dowod ukonczenia proby zrecznosci. Do jakiej ona misji jest ? obok miejsca
mocy
> na jednej z wysp skellige

O ile dobrze pamiętam, to misja zaczyna się w nadmorskiej osadzie na tej samej wyspie
- wpadłem chyba przez przypadek na rozmowę dwóch kobiet :)


w tej osadzie nie widzialem zadnego zadania :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 17.06.2015 o 22:08, Executor napisał:

w tej osadzie nie widzialem zadnego zadania :(


Chodzi mi oczywiście o Przystań w Urialli - jeśli dobrze pamiętam, to przechodząc przez nią natknąlem się na gadające osoby (chyba kobiety), zaznaczyły się nagle "!" na mapie oznaczające nowe zadanie, pogadałem z nimi i dalej już normalnie poszło :) Może trzeba tam przyjść w dzień, nie wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też tak mieliście, że jak wygrywaliście w gwinta na Skellige, to nie dostawaliście kart? Wygrałem kilka pojedynków i otrzymałem kilka nowych kart, ale od pewnego momentu nie dostaję za wygraną ani jednej karty. To jakiś błąd czy po prostu mam już wszystkie szrotowe karty i kupcy/kowale/etc. nie mają mi już co dać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ten "alchemik" z krematorium to nie tylko trofea skupuje za pełną wartość, ale i prawie wszystko inne. Fajnie jest sprzedać mieczyk za 1300 koron ;)

Btw, czy ktoś wie co ile można do niego wracać, aby znów można mu opchnąć parę rzeczy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 01:26, Kraju napisał:

Też tak mieliście, że jak wygrywaliście w gwinta na Skellige, to nie dostawaliście kart?
Wygrałem kilka pojedynków i otrzymałem kilka nowych kart, ale od pewnego momentu nie
dostaję za wygraną ani jednej karty. To jakiś błąd czy po prostu mam już wszystkie szrotowe
karty i kupcy/kowale/etc. nie mają mi już co dać?


Zdobyłeś już wszystkie karty za ogrywanie kupców.

@sirufok

Nie można do niego wracać, bo jest zbugowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 18.06.2015 o 01:31, sirufok napisał:

Ten "alchemik" z krematorium to nie tylko trofea skupuje za pełną wartość, ale i prawie
wszystko inne. Fajnie jest sprzedać mieczyk za 1300 koron ;)


Też tak chcę. Gdzie go znaleźć (pytam, bo nie pamiętam gdzie dokładnie jest krematorium)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


Dnia 18.06.2015 o 02:24, Kraju napisał:

Też tak chcę. Gdzie go znaleźć (pytam, bo nie pamiętam gdzie dokładnie jest krematorium)?

We wschodniej częsci Novigradu jest Most Oxenfurcki. Na północ od tego mostu jest malutki cmentarzyk i chata. W tej chacie siedzi on. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się