Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 20.06.2015 o 21:40, lis_23 napisał:

Nie grałem ponad tydzień i cały czas mam problem ze zwerbowaniem czarodziejki, Keiry?
- Otóż, mam coś dla niej zrobić, ale znacznik misji znajduje się cały czas w jej domu.
Gadałem z nią już na każdy możliwy temat i nic, położenie znacznika się nie zmienia.
Mam chyba szukać jakiegoś posłańca, który ma jej coś dostarczyć, ale gdzie go szukać?


To jest inne zadanie, poszukaj w zakładce "zadania poboczne".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 21:20, Arczir2d2 napisał:

Ciekaw jestem kiedy do sprzedaży trafią karty do gwinta :P
Pewnie CDPR nie przepuści takiej okazji żeby zarobić. A ja bym chętnie zakupił :)


Niczego takiego nie będzie. Dlaczego? Wszystkie talie do gwinta były dodawane do edycji kolekcjonerskiej wersji na Xbox''a One. Pewnie są do kupienia na aukcjach, ale i cena pewnie jest zawrotna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy jest ktoś jeszcze oprócz Hattoriego, kto ma większy poziom niż czeladnik? Jakoś nie chce mi się wierzyć, że muszę czekać do poziomu ok. 20, żeby przejść jego quest i zlecać mu robienie mieczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2015 o 21:52, Kraju napisał:


Niczego takiego nie będzie.

To nie jest takie pewne. Karty były co prawda exclusivem na Xboxa, ale to nie znaczy, że Redzi mają dożywotni zakaz wypuszczania tych kart na rynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 21:52, Kraju napisał:

> Ciekaw jestem kiedy do sprzedaży trafią karty do gwinta :P
> Pewnie CDPR nie przepuści takiej okazji żeby zarobić. A ja bym chętnie zakupił :)


Niczego takiego nie będzie. Dlaczego? Wszystkie talie do gwinta były dodawane do edycji
kolekcjonerskiej wersji na Xbox''a One. Pewnie są do kupienia na aukcjach, ale i cena
pewnie jest zawrotna.


było już tak niekiedy że sprzedawano coś po jakimś czasie nawet jeśli było czymś "ekskluzywnym" dołączonym do jakiejś specjalnej edycji gry lub czegokolwiek innego...
I nie oszukujmy się, KAŻDA firma jest nastawiona na zysk... gdyby taka talia trafiła do sprzedaży pewnie schodziło by to całkiem nieźle

edit:
Rick ma racje, to należy do CDPR

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 22:02, maniekk napisał:

Czy jest ktoś jeszcze oprócz Hattoriego, kto ma większy poziom niż czeladnik? Jakoś nie
chce mi się wierzyć, że muszę czekać do poziomu ok. 20, żeby przejść jego quest i zlecać
mu robienie mieczy.

Kowal na Targu Rybnym w Novigradzie robi mistrzowskie miecze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 22:11, Rick napisał:

To nie jest takie pewne. Karty były co prawda exclusivem na Xboxa, ale to nie znaczy,
że Redzi mają dożywotni zakaz wypuszczania tych kart na rynek.


Śmiem w to wątpić. Opłacałoby się wydanie takich kart do szerokiej sprzedaży, ale jest to bardzo mało prawdopodobne i nie przekonuje mnie argument, że RED-zi nie mają dożywotniego zakazu, bo nie wiadomo jak skonstruowana jest umowa. Puzzle to nie karty, więc takiego "gadżetu" nigdy bym się nie spodziwał. Niemniej dla chcącego nic trudnego. Na pewno są już osoby, które samemu "produkują" na własny użytek takie karty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 20.06.2015 o 23:02, Kraju napisał:

Śmiem w to wątpić. Opłacałoby się wydanie takich kart do szerokiej sprzedaży, ale jest
to bardzo mało prawdopodobne i nie przekonuje mnie argument, że RED-zi nie mają dożywotniego
zakazu, bo nie wiadomo jak skonstruowana jest umowa.


No właśnie, nie wiemy. :P Więc równie dobrze możemy sobie dyskutować, a to i tak będą tylko domysły. :P A o wypuszczeniu gry w wersji fizycznej przemawia to, jak została przyjęta przez graczy. Cóż, nie mnie oceniać czy im się to opłaca czy nie, ale jak dla mnie pomysł jest fajny. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2015 o 23:12, Rick napisał:


> Śmiem w to wątpić. Opłacałoby się wydanie takich kart do szerokiej sprzedaży, ale
jest
> to bardzo mało prawdopodobne i nie przekonuje mnie argument, że RED-zi nie mają
dożywotniego
> zakazu, bo nie wiadomo jak skonstruowana jest umowa.

No właśnie, nie wiemy. :P Więc równie dobrze możemy sobie dyskutować, a to i tak będą
tylko domysły. :P A o wypuszczeniu gry w wersji fizycznej przemawia to, jak została przyjęta
przez graczy. Cóż, nie mnie oceniać czy im się to opłaca czy nie, ale jak dla mnie pomysł
jest fajny. :P


Też uważam że to fajny pomysł z tymi kartami, z chęciąbym kupił :)
Aczkolwiek trzeba by zmienić trochę zasady... np. w grze jest ten problem że możemy mieć dowolną ilość kart z bohaterami w rozdaniu. Zdażało mi się mieć czasem 5 takich kart w rozdaniu do tego efekt pogodowy i wygranie z takimi kartami było zwyczajnie zbyt proste :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2015 o 02:21, leven napisał:

To jest ta Baba Cmentarna - spoiler.

Dosłownie dwie klepy i ma load gry XD


Mnie ona złożyła na hita :P Doszedłem tam, bodajże na 9 lvl. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie mogłeś iść na tę ze zlecenia? Ma dużo niższy poziom.

Swoją drogą, nie irytują cię te wskaźniki wydajności?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem wyrzucania gry do pulpitu jest już jakoś rozwiązany? Bo niestety nie mogę sobie komfortowo pograć... save co 5min ;/ i siarczyste przekleństwa podczas ponownego uruchamiania gry...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2015 o 16:26, ArkStorm napisał:

Problem wyrzucania gry do pulpitu jest już jakoś rozwiązany? Bo niestety nie mogę sobie
komfortowo pograć... save co 5min ;/ i siarczyste przekleństwa podczas ponownego uruchamiania
gry...

Korzystasz z Raptr albo AMD Gaming coś tam? U mnie to właśnie powodowało wywalanie do pulpitu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2015 o 19:18, Chlorofil napisał:

Witam . Mam pytanie . Otóż gdzie ruszyć najpierw z wątkiem głównym ? Panie lasu czy Stosy
Novigradu?


Lepiej zacząć Panie Lasu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdarzyła mi się dziwna rzecz (PS4), mianowicie po około 30h grania zresetował mi się licznik czasu gry, miał ktoś takie coś ? Da się to odwrócic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2015 o 19:30, Jagged napisał:

Zdarzyła mi się dziwna rzecz (PS4), mianowicie po około 30h grania zresetował mi się
licznik czasu gry, miał ktoś takie coś ? Da się to odwrócic ?


Przepraszam za pytanie... Jak mogę sprawdzić na PS4 licznik czasu gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.06.2015 o 19:40, Chlorofil napisał:

> Zdarzyła mi się dziwna rzecz (PS4), mianowicie po około 30h grania zresetował mi
się
> licznik czasu gry, miał ktoś takie coś ? Da się to odwrócic ?

Przepraszam za pytanie... Jak mogę sprawdzić na PS4 licznik czasu gry ?


Wchodzisz np. w POSTAĆ o wciskasz R2, na dole masz licznik gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się