Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Ok, myślałem że mój bug z Czarną Marą był niezły, ale teraz Wiedźmin przebił wszystko - zacząłem drugą gonitwę u Vengelbudów, wczytuje mi się gra... i nagle stoję w samym środku Novigradu, a wyścig właśnie się zaczyna. Mało tego - siedzę na Płotce, a obok nas stoi druga Płotka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2015 o 22:09, Arczir2d2 napisał:

Czy gdzieś znajdę jakiś spis wszystkich kart do gwinta?
Chciałbym wiedzieć jakie karty zostały dodane w DLC

Żadne. Zmieniły się tylko skórki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2015 o 22:09, Arczir2d2 napisał:

Czy gdzieś znajdę jakiś spis wszystkich kart do gwinta?


Tutaj: http://www.gwentcards.com/

Dnia 28.06.2015 o 22:09, Arczir2d2 napisał:

Chciałbym wiedzieć jakie karty zostały dodane w DLC


Tak jak napisał Rick, zostały dodane tylko nowe skórki do nich i jedynie do kart neutralnych (np. Ciri, Jaskier, Geralt).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.06.2015 o 19:46, 1096 napisał:

Skończyłem. Zrobiłem chyba wszystkie lub niemal wszystkie misje poboczne. Nie podołałem
tylko z znacznikami na Skellige, po pewnym czasie nudzą.
Gra jest fenomenalna, zrobiła na mnie piorunujące wrażenie. Świetnie spędzone 100+ godzin!


Ekwipunek Wilka też zrobiłeś ?

Haha... właśnie się szlajam po świecie i szukam schematów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przed chwilą skończyłem Wiedźmina 3. Nie będę rozpisywał plusów i minusów tej gry, bo nie dość, że zajęłoby to zbyt wiele miejsca, to na pewno część i tak bym pominął. W końcu gram od premiery, od której minęło już półtoramiesiąca, także daruję sobie recenzowanie gry. Chcę tylko dodać, że spędziłem przy tej produkcji prawie 130 godzin, a nadal mam do odkrycia ponad 80 znaków zapytania na wyspach Skellige, a i liczę, że DLC z tego i następnego tygodnia dodadzą nowe zlecenia. Rozgrywka jest bardzo satysfakcjonująca, a główny wątek jest o niebo lepszy niż w innych RPG-ach ostatnich lat. Choć nie kończy się żadną fabularną bombą, to i lepiej, bo ośmioletnia przygoda Geralta z cyfrowym światem właśnie się zakończyła i to w najlepszy możliwy sposób.

Zapomniałem napisać, że udało mi się doprowadzić do najlepszego (moim zdaniem) zakończenia gry. U mnie,

Spoiler

Ciri przeżyła i została wiedźminką, czyli tak jak powinno być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2015 o 15:19, Kraju napisał:

Przed chwilą skończyłem Wiedźmina 3. /.../

Ech, to jesteś szczęściarz. Ja od godziny morduję się grając

Spoiler

Ciri. Chodzi o fragment, gdzie Jaskier opowiada, kiedy ostatni raz widział Ciri. Dopiero po kilku niepowodzeniach wpadłem na pomysł, i jak Ciri ma mało zdrowia, to uciekam po schodach i czekam, aż wróci jej zdrowie. Zresztą używając spacji do odwrotu dwa razy spadłem ze schodów i znów było po ptokach. Naliczyłem już ponad trzydziestu zabitych chłopców Juniora, a i tak biorą sie nie wiem skąd inni. Ma chyba co najmniej kompanie zbirów na swoje usługi. Kiedy oni się skończą?


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2015 o 19:24, Ichvander napisał:

Spoiler

Ty masz przed nimi zwiewac :P nie walczyc.


Liczę na to, ze sytuacja będzie jak w pierwszym Wiedźminie. Tam, jak się wpadło

Spoiler

z Magistrem w Kikimorzysko, to można było zabić królową Kikimor bez zawalania stropu, a potem tłukło się kikimory, a było ich tyle, ze awansowałem o jeden stopień, aż wszystkie wytłukłem. I wtedy można było przeszukać całe gniazdo i znaleźć między innymi, dwa żółte meteoryty. Tylko królową Kikimor trzeba było przeszukać na końcu, bo jak sie ją przeszukało, to gra automatycznie przenosiła do wyjścia i powrotu już nie było.


Zobaczę, jak tutaj będzie, może trafię na coś ciekawego.
P.S.
W czasie walki pokrzepiam się piwem, może dlatego straciłem refleks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Też robiłem ten błąd.

Spoiler

Nie wchodź w ogóle na schody. Zabij strażników przy bramie, poczekaj aż się otworzy i uciekaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jednak w tym tygodniu otrzymamy tylko jedno darmowe DLC, ale nie byle jakie. Zamiast zwykłego zlecenia, dostaniemy całkowicie nowy quest poboczny o podtytule "Jak kot z wilkiem", co oznacza, że Geralt na swojej drodze spotka innego wiedźmina i to ze szkoly kota. Więcej informacji powinno pojawić się już jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.06.2015 o 19:51, Rick napisał:

Też robiłem ten błąd.

Spoiler

Nie wchodź w ogóle na schody. Zabij strażników przy bramie,
poczekaj aż się otworzy i uciekaj.


Dziękuję za radę, tak zrobię. Zresztą ile razy wracam z powrotem,

Spoiler

przy bramie pojawia się nowy strażnik którego muszę też zabić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ciąży mi jedno zadanie z początku gry, mianowicie "Zaginiony patrol" (chyba taka nazwa). Natrafiłem na ślady w lesie, nie rozmawiając z tym kwatermistrzem Nilfgardzkim, przez co w pewnym momencie zadanie stanęło tylko na "zabij drakonida", bez żadnych znaczników ani nic. Nie bardzo wiem co zrobić. Ktoś pomoże? Pamiętam, że wcześniej raz jak zaczynałem Wiedźmina to tę misję rozwiązałem, wydaje mi się, w ogóle nikogo nie zabijając, tylko znajdując wiadomo kogo w jaskini i opieprzając zleceniodawcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 01:38, griefDIVISION napisał:

Ciąży mi jedno zadanie z początku gry, mianowicie "Zaginiony patrol" (chyba taka nazwa).
Natrafiłem na ślady w lesie, nie rozmawiając z tym kwatermistrzem Nilfgardzkim, przez
co w pewnym momencie zadanie stanęło tylko na "zabij drakonida", bez żadnych znaczników
ani nic. Nie bardzo wiem co zrobić. Ktoś pomoże? Pamiętam, że wcześniej raz jak zaczynałem
Wiedźmina to tę misję rozwiązałem, wydaje mi się, w ogóle nikogo nie zabijając, tylko
znajdując wiadomo kogo w jaskini i opieprzając zleceniodawcę.


Ja znalazłem ślady i drakonida zabiłem. Lata nad dość dużym obszarem w okolicach śladów właśnie. Następnie pogadałem z kwatermistrzach o nieścisłościach w tym, co mówił o patrolu(opieprzyłem). Rozumiem, że masz skrupuły co do zabijania potworów :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 01:38, griefDIVISION napisał:

Ciąży mi jedno zadanie z początku gry, mianowicie "Zaginiony patrol" (chyba taka nazwa).
Natrafiłem na ślady w lesie, nie rozmawiając z tym kwatermistrzem Nilfgardzkim, przez
co w pewnym momencie zadanie stanęło tylko na "zabij drakonida", bez żadnych znaczników
ani nic. Nie bardzo wiem co zrobić. Ktoś pomoże? Pamiętam, że wcześniej raz jak zaczynałem
Wiedźmina to tę misję rozwiązałem, wydaje mi się, w ogóle nikogo nie zabijając, tylko
znajdując wiadomo kogo w jaskini i opieprzając zleceniodawcę.


To jest misja z bodajże 34 levelem :P

Sprawdź, czy ślad nie przechodzi z ziemi na drzewo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2015 o 07:13, leven napisał:

To jest misja z bodajże 34 levelem :P

Sprawdź, czy ślad nie przechodzi z ziemi na drzewo.

Bzdura, to niskolevelowe zadanie.

W lesie, nieopodal śladów Geralt powie coś w stylu

Spoiler

"Ugh, co tak śmierdzi". Na kamieniu będa szczyny drakanoida. Pójdziesz za zapachem, dojdziesz do poczwary i ją ubijesz. ;)

Chociaż samo chodzenie za śladami też cię naprowadzi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się