Bezi_113

Wiedźmin 3 - temat ogólny

6125 postów w tym temacie

Dnia 30.06.2015 o 08:22, Rick napisał:


> To jest misja z bodajże 34 levelem :P
>
> Sprawdź, czy ślad nie przechodzi z ziemi na drzewo.
Bzdura, to niskolevelowe zadanie.


Ta misja (jeżeli dobrze zinterpretowałem autora) jest uruchamiana na samym początku gry (2 lub 3 level) i wisi aż do konca, bo ma level 34.

To taki gostek, który siedzi w knajpie w rogu i czeka na swoich ludzi/patrol.

W tym momencie nie mogę wejśćdo gry, bo uploaduję obraz ISO systemu 10158 WIN10 i nie chcę błędów, ale wiem, że już ten moment gry przerabiałem i zastanawiałem się, skąd tak wysoki level zadania na początku gry ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 09:17, leven napisał:

Ta misja (jeżeli dobrze zinterpretowałem autora) jest uruchamiana na samym początku gry
(2 lub 3 level) i wisi aż do konca, bo ma level 34.

To taki gostek, który siedzi w knajpie w rogu i czeka na swoich ludzi/patrol.

Nie, to zlecenie z obozu Nilfgaardu w południowo-wschodnim Velen, z 6 poziomu chyba, czy coś koło tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 30.06.2015 o 09:17, leven napisał:

Ta misja (jeżeli dobrze zinterpretowałem autora) jest uruchamiana na samym początku gry
(2 lub 3 level) i wisi aż do konca, bo ma level 34.


Ty mówisz o zadaniu z poszukiwaniem brata. Zadanie z zaginionym patrole jest, tak jak zresztą napisał Madoc, na 6 levelu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Spoiler

Ten wiedźmin z nowego DLC to Brehen .Był wynikiem nie do końca udanej mutacji, tak jak inne Koty charakteryzował się okrucieństwem, nie miał oporów przed zabijaniem ludzi.

I jeszcze jedno info według plotek i wróźb z kuli czyli forum i twittera ostatnie dlc pojawią się razem z największym patchem 1.07 : polowanie na Impa oraz alternatywny strój dla ciri i zestaw zbroji dla głównego bohatera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 15:39, Hartigan napisał:

Spoiler

Ten wiedźmin z nowego DLC to Brehen .Był wynikiem nie do końca udanej mutacji, tak
jak inne Koty charakteryzował się okrucieństwem, nie miał oporów przed zabijaniem ludzi.



Dzięki kurde, funkcja spoiler do czegoś służy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie: jestem teraz w

Spoiler

Świętym Ogrodzie" i nie mogę znaleźć klucza potrzebnego do otwarcia drzwi, za którymi prawdopodobnie znajduje się jaskinia z ze zbójem, zamienionym w potwora. Pójście śladami Tchórza nic mi nie daje, czy ten cholerny klucz jest gdzieś w Ogrodzie, czy muszę wrócić do wioski i znowu wypytać ludzi

?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Haha, też miałem z tym problem. :D

Spoiler

Musisz dojść do takiej polanki tam gdzie prowadzą ślady wilkołaka (tej za kanałem wodnym) i jak się dokładniej przyjrzysz zobaczysz malutką drabinkę. Jest ledwo widoczna, bo jest wyryta w kamieniu. Geralt tam wejdzie i będzie mógł otwierać śluzy. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 17:26, Rick napisał:

Haha, też miałem z tym problem. :D

Spoiler

Musisz dojść do takiej polanki tam gdzie prowadzą
ślady wilkołaka (tej za kanałem wodnym) i jak się dokładniej przyjrzysz zobaczysz malutką
drabinkę. Jest ledwo widoczna, bo jest wyryta w kamieniu. Geralt tam wejdzie i będzie
mógł otwierać śluzy. ;)


Dziękuję, zaraz tam pójdę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 15:39, Hartigan napisał:

Spoiler

Ten wiedźmin z nowego DLC to Brehen .Był wynikiem nie do końca udanej mutacji, tak
jak inne Koty charakteryzował się okrucieństwem, nie miał oporów przed zabijaniem ludzi.

I
jeszcze jedno info według plotek i wróźb z kuli czyli forum i twittera ostatnie dlc
pojawią się razem z największym patchem 1.07 : polowanie na Impa oraz alternatywny strój
dla ciri i zestaw zbroji dla głównego bohatera.


Dodaj do tego, że prawdopodobnie będzie coś w rodzaju skrzynki ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że nie użyłem spoilera ale u mnie nie działa.Klikam ikonke spoiler i nic się nie dzieje.Pisałem już o tym wcześniej. Uzywam firefoxa, którego wasza strona widocznie nie wspiera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 20:59, Hartigan napisał:

Przepraszam że nie użyłem spoilera ale u mnie nie działa.Klikam ikonke spoiler i nic
się nie dzieje.Pisałem już o tym wcześniej. Uzywam firefoxa, którego wasza strona widocznie
nie wspiera.


A zaznaczyłeś odpowiednie pole i dopiero wtedy nacisnąłeś spoiler, bo właśnie tak to tu działa? Sam korzystam z Firefoxa i nie mam żadnych problemów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 20:59, Hartigan napisał:

Przepraszam że nie użyłem spoilera ale u mnie nie działa.Klikam ikonke spoiler i nic
się nie dzieje.Pisałem już o tym wcześniej. Uzywam firefoxa, którego wasza strona widocznie
nie wspiera.

Sam używam forefoxa. :P Spoiler włącza się tak samo jak wszystkie inne funkcje: pogrubienie, kursywę i podkreślenie. Na początku zaznaczając tekst, a potem klikając na ikonkę. W razie czego możesz użyć tagów "s" i "/s" (pisane w nawiasach kwadratowych). O tym JA ci pisałem. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najwyższy secik Kota na plecach, a w zapasie Mistrzowski set Wilka :P

Tylko muszę się zupgradować do 34 levela, żeby Wilka założyć.


Jestem przed podróżą z Elfem, a to oznacza, że

Spoiler

nie wiele zostało gry



Szkoda, że tak późno można założyć piękne rynsztunki :(


Mam pytanko: jak mam na pancerzu dwa/trzy miejsca na kamienie, to czy sumuje się siła, gdy zamontuje dwa lub trzy takie same kamienie ?

Chcialbym zamontować trzy kamienie Quin na pancerz, ale nie wiem, czy to ma sens.

Bo jak się nie sumują, to strata miejsca.

20150630213657

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 21:37, leven napisał:

Szkoda, że tak późno można założyć piękne rynsztunki :(


Późno? Przecież nie miałoby to sensu, jeśli w połowie gry miałbyś już najlepszy sprzęt. Po za tym dolicz do tego jeszcze darmowe DLC (jeszcze co najmniej dwa questy) oraz płatne DLC, a wyjdzie, że jednak nanosisz się tego rynsztunku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wiecie może jak najlepiej i najefektywniej wykonać aczivka z posiadaniem wszystkich efektów dotyczących znaków? Jest może do tego jakiś poradnik?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 22:05, Kraju napisał:

Wiecie może jak najlepiej i najefektywniej wykonać aczivka z posiadaniem wszystkich efektów
dotyczących znaków? Jest może do tego jakiś poradnik?


Przecież to banalne. Jeśli masz odkryte na mapie miejsca mocy to po prostu odwiedzaj jeden za drugim, aby mieć z każdego bonus i tyle. Masz na to 30 minut, więc czasu jest aż nadto, aby odwiedzić minimum 5 z nich używając punktów szybkiej podróży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 22:12, sirufok napisał:

Przecież to banalne. Jeśli masz odkryte na mapie miejsca mocy to po prostu odwiedzaj
jeden za drugim, aby mieć z każdego bonus i tyle. Masz na to 30 minut, więc czasu jest
aż nadto, aby odwiedzić minimum 5 z nich używając punktów szybkiej podróży.


W tym rzecz, że większość tych punktów jest w jaskiniach, które wolałbym unikać, a 30 min to nie tak dużo czasu, tym bardziej, gdy akurat trafię na ten sam typ. Dlatego wolałbym mieć zaplanowaną trasę, a nie błądzić po omacku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 22:24, Kraju napisał:

W tym rzecz, że większość tych punktów jest w jaskiniach, które wolałbym unikać, a 30
min to nie tak dużo czasu, tym bardziej, gdy akurat trafię na ten sam typ. Dlatego wolałbym
mieć zaplanowaną trasę, a nie błądzić po omacku.


W Velen prawie każdy jest na powierzchni. Przedwczoraj zrobiłem tego acziwka i zajęło mi to ok. 15 minut z uwzględnieniem zabijania napotkanych po drodze randomowych stworków. Tak więc sugeruję spróbowanie tam.

EDIT
Wydaje mi się, że te miejsca ze screena odwiedziłem aby mieć akurat 5 różnych.

20150630223415

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.06.2015 o 22:34, sirufok napisał:

Wydaje mi się, że te miejsca ze screena odwiedziłem aby mieć akurat 5 różnych.


I to jest konkret. Dzięki, jutro zrobię tego aczivka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się